نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EBRAM150 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من ٣٠ سالمه و چند سال پیش بعد از گذراندن دو ترم انصراف دادم علتش هم گرفتاری کاری بود. بهرحال من دیپلم و پیش دانشگاهی دارم و شاغل در ایران خودرو که تقریبا ٨ سالی میشه حالا واسه مقطع لیسانس ااقدام کردم و منتظر جواب پذیرش. میخواستم بدونم در صورت گرفتن پذیرش و با توجه به سن و گپ تحصیلی که دارم شانس گرفتن ویزای من چقدره؟ ممنون از دوستان که به من مشاوره میدن... با ارزوی موفقیت برای همه
    سلام
    به هر حال شما یک مسیری رو آغاز کردید و بهتره تا انتها برید تا ببینید چی پیش میاد. قضیه ی ویزا برای دانشجوی دکتری هم قطعی نیست چه برسه به شما. برای این فاصله باید توجیه خوبی داشته باشید. کلا اگر بتونید آفیسر رو در دو مورد قانع کنید یکی اینکه هدفتون از رفتن حقیقتا ادامه ی تحصیله و اینکه بر خواهید گشت فکر نمیکنم خیلی سخت باشه. ولی در نظر داشته باشید ممکنه حالت ریجکت براتون پیش بیاد که در اونصورت توصیه میکنم که اینجا لیسانس رو بگیرید و برای ارشد اقدام کنید. البته اگر نتونستید برای لیسانس ویزا رو بگیرید.

تجربه ی اخیر یکی از دوستانتون
    شادزی
    ویرایش توسط Simon : July 2nd, 2014 در ساعت 01:40 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)