صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

پیش فرض پاسخ : فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سلام
    ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید در این مورد:
    حدودا بهمن 1391 فارغ تحصیل شدم. و بعدش دیگه مشغول مقاله دادن و زبان خوندن بودم. تا الان که برای مقطع فوق لیسانس پذیرش گرفتم (و الان که مهر 1394 میشه باید اونجا باشم). من این فاصله رو چجوری توجیه کنم؟!!
    سر کار نمی رفتم!! سربازی هم که واسه خانوما نیست، چی باید بگم که قانع کننده باشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سلام دوستان
    من سال 83 از رشته عمران -عمران فارغ التحصیل شدم و بعد مستقیما رفتم سر کار تا الان.
    سال 90 فوق لیسانسم رو گرفتم. تا بهمن 92 فارغ التحصیل شدم.
    از اون موقع تا الان هم برای زبان و آماده کردن مقاله وقت گذاشتم.
    اما شنیدم که ممکنه سفارت گیر بده. لطفا با توجه به شرایط من راهنماییم کنید.
    ممنون

Junior Member

سلام
    من 2013 در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شدم و از 2014 دانشگاه آزاد دارم فوق می خوونم.
    برای ترم بهار 2016 برای مقطع فوق دوباره پذیرش گرفتم و می خوام انصراف بدم.
    آیا این موضوع رو که داشتم ایران ارشد می خووندم رو بگم یا نه؟
    ؟

Junior Member

سلام من یه گپ تحصیلی ۴ساله دارم البته شاغل تمام وقت و کارمند بانک هستم .رشته تحصیلی بنده مهندسی فناوری اطلاعات هستش ولی میخوام پزشکی بخونم بنظرتون با توجه به اینکه ۳۲ سال سن دارم دانشگاه بهم پذیرش میده ؟ ممنون میشم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

دوست عزیز اینجا در مورد تاثیر گپ بر ویزا صحبت میکنیم و نه بر پذیرش. شما امکان داره با هر شرایطی برید و پذیرش رو بگیرید ولی تو سفارت برای مصاحبه و گرفتن ویزا به مشکل بخورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Roia63 نمایش پست ها
    سلام من یه گپ تحصیلی ۴ساله دارم البته شاغل تمام وقت و کارمند بانک هستم .رشته تحصیلی بنده مهندسی فناوری اطلاعات هستش ولی میخوام پزشکی بخونم بنظرتون با توجه به اینکه ۳۲ سال سن دارم دانشگاه بهم پذیرش میده ؟ ممنون میشم جواب بدین
    (Effort is only effort when it begins to hurt. Jose Gasset (1883-1955

Junior Member Miss_Success آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات

سلام دوستان
    می خواستم بپرسم سن 32 سال و گپ تحصیلی دو ساله بین ارشد تا اقدام برا اپلای PhD در رشته کامپیوتر، موجب نمیشه که در صورت گرفتن پذیرش با فاند، برای گرفتن ویزا برای آمریکا یا کانادا مشکلی پیش بیاد؟
    با سپاس

Junior Member

باسلام. من یک سوال داشتم وخواهش میکنم هرکسی میتونه کمکم کنه
    من برای مستردانشگاه east bay پذیرش گرفتم البته یه۵سالی بین کارم وقفه افتادکه درشرکت پدرم کارکردم وبرای اینکه ایرادنگیرن یه جورایی یه کاری که مرتبط بارشته متالوژی باشه پیداکردم خیلی ربط نداشت ولی دراخرگفتم کارم کنترل کیفیت بودواینا.البته من رشته شیمی پذیرش گرفتم چون موادخوندم میتونم براارشدشیمی هم برم.خلاصه روزاول مصاحبه گفت چرامیخوای بری امریکاگفتم چونکه،یهوگفت نمیخوادبگی بسه ونذاشت حرف بزنم فقط ای۲۰منودیدوسیویس منو .گفت اگه این دانشگاه نمیرفتی کجامیرفتی واینا..البته من ازاسترس هردفعه میخواستم سوالاشودوباره بگه وبدش اومداخرش گفت بروهروقت شرایطت بهترشدبیا..نفهمیدم یعنی چی،دوباره فرداشهم برامصاحبه باردومرفتم که خیلی خوب پیش رفت ولی گفت چون تو۲۴ساعت پیش ردشدی مانمیتونیم قبولکنیم چیزی توشرایطت عوض شده که بخوایم قبول کنیم. اگه مجددمیای بزاریه مدت طولانی بگذره تاشرایطت عوضشه.گفتم چه شرایطی؟گفت ماچیزی نمیگیم.
    حالامن برای بارسوم میخوام برم.به نظرتون چرامنو ردکردن وایاشانسی دارم؟کمکم کنیدلطفا
    ممکنه بخاطرزبانم منو ردکرده باشن یارنک دانشگاه یانوع کارم؟
    کمکم کنیدلطف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ece

با سلام، من دو تا گپ تحصیلی دارم، توجیه کردن اینا با مدرک برای من خیلی آسونه، اما میترسم برام گرون تموم بشه. اول گپ ها رو توضیح میدم و بعد سوالم رو. یکیشون یه سال بین کارشناسی و کارشناسی ارشد بود که اون وسط کنکور ارشد دادم و بعدش 80 روز سربازی (میتونم بگم آمادگی برای کنکور) و دیگری 3 سال گپ بعد از ارشد بود که 4 ماه بعد از فارغ التحصیلی آزمون نظام مهندسی دادم و قبول شدم و حدود بیشتر از دو ساله که پروانه نظام مهندسی دارم(قابل ترجمه میباشد). این وسط (تا پروانه م صادر شد)برای تافل هم خوندن و مابقی سربازی رو با یه پروژه جایگزین در بنیاد نخبگان سپری کردم (که پروسه سربازی 2 سال طول کشید ولی خونه بودم و با مدرک نظام مهندسی کار میکردم، غیر از اون 80 روز بین کارشناسی و ارشد اصلا پادگان نرفتم). در واقع چون پروژه ی مرتبط با رشته م نداشتن بهم ترجمه دادن که اصلا مرتبط نبود ولی نظامی بود. اینجا سوالم اینه که برای ویزای کانادا من به سربازی اشاره کنم یا خیر؟ اگه اشاره نکنم آیا این احتمال وجود داره که آمار ما رو در بیارن؟ اصلا سربازی مگه تاثیر منفی داره رو ویزا؟ مشکل اینجاست که اون اوایل ایمیل های اصلیم (با اسم و فامیل خودم) رو به اون پادگان نظامی داده بودم و از طریق اون ترجمه ها رو دریافت میکردم، بعد عوضشون کردم. اگه میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط semko2014 نمایش پست ها
    با سلام، من دو تا گپ تحصیلی دارم، توجیه کردن اینا با مدرک برای من خیلی آسونه، اما میترسم برام گرون تموم بشه. اول گپ ها رو توضیح میدم و بعد سوالم رو. یکیشون یه سال بین کارشناسی و کارشناسی ارشد بود که اون وسط کنکور ارشد دادم و بعدش 80 روز سربازی (میتونم بگم آمادگی برای کنکور) و دیگری 3 سال گپ بعد از ارشد بود که 4 ماه بعد از فارغ التحصیلی آزمون نظام مهندسی دادم و قبول شدم و حدود بیشتر از دو ساله که پروانه نظام مهندسی دارم(قابل ترجمه میباشد). این وسط (تا پروانه م صادر شد)برای تافل هم خوندن و مابقی سربازی رو با یه پروژه جایگزین در بنیاد نخبگان سپری کردم (که پروسه سربازی 2 سال طول کشید ولی خونه بودم و با مدرک نظام مهندسی کار میکردم، غیر از اون 80 روز بین کارشناسی و ارشد اصلا پادگان نرفتم). در واقع چون پروژه ی مرتبط با رشته م نداشتن بهم ترجمه دادن که اصلا مرتبط نبود ولی نظامی بود. اینجا سوالم اینه که برای ویزای کانادا من به سربازی اشاره کنم یا خیر؟ اگه اشاره نکنم آیا این احتمال وجود داره که آمار ما رو در بیارن؟ اصلا سربازی مگه تاثیر منفی داره رو ویزا؟ مشکل اینجاست که اون اوایل ایمیل های اصلیم (با اسم و فامیل خودم) رو به اون پادگان نظامی داده بودم و از طریق اون ترجمه ها رو دریافت میکردم، بعد عوضشون کردم. اگه میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید. ممنونم
    شما اول ببینید به ایرانی ها ویزا میدن یا کلا تعلیق می کنن.......بعد به این چیزا فکر کنیین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ece

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    شما اول ببینید به ایرانی ها ویزا میدن یا کلا تعلیق می کنن.......بعد به این چیزا فکر کنیین!
    عذر خواهی میکنم، من به تاپیک خوب دقت نکردم، برای ویزای کانادا میخوام درخواست بدم نه آمریکا...با این این وضع آیا سربازی برای ویزای کانادا مشکل ایجاد میکنه؟ اونم از نوع پروژه بنیاد نخبگان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)