صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

پیش فرض فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

آیا سفارت آمریکا برای ویزای دانشجویی مثل کانادا به فاصله بین تحصیل گیر میده؟ یعنی اگر بین تحصیل فاصله افتاده باشه شانس ویزا کم میشه برای آمریکا؟؟یا معدل پایین با وجود ادمیشن با فاند تاثیر میذاره رو گرفتن ویزا؟( چون این روزا کانادا رو این موضوع حساس شده)

آیا رشته فتونیک(لیزر) از رشته هایی هست که بهش ویزا نمیدن؟ از کجا می تونم لیست رشته هایی که واسه ویزا مشکل دارن پیدا کنم؟

ممنون میشم از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سلام

فاصله بین فارغی و اقدام برای ویزا باید قابل توجیه باشه و هیچ مشکلی هم نیست من خودم بعنوان یک مثال عددی یه 7-6 سالی گپ داشتم اما قابل توجیه
    یعنی نان استاپ استخدام دانشگاه بودم
    رشتتون خطری نیست و همین چند وقت پیش یکی تو همین فتو نیک پیک آپ هم کرد
    اما دیگه شانسیه-کلا خطری نباید باشه

لیست رشته ها تو همین فروم بنام TAL هستش و یا گوگل سرچ کن
    Technology Alert List

پیش فرض پاسخ : فاصله بین تحصیل، رشته و اثر آن بر ویزای دانشجویی آمریکا، لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

اگه این فاصله 18-24 ماه و بخاطر سربازی باشه چی؟ واسه ویزای امریکا/کانادا/سوئد مشکلی ایجاد میکنه؟ (برای رفتن به دکتری)
    اگه سربازی به صورت انجام پروژه در قالب طرح بنیاد نخبگان یا به صورت امریه (مثلا واسه یک دانشگاه نظامی و کار تحقیقی یا اصلا دانشگاه غیر نظامی) باشه چی؟

رشته و دانشگاه

من خودم چند ماه اول رو امریه سپاه بودم در دانشگاه و بعد معاف شدم
    مشکلی که پیش نیومد واسه ویزا
    بهرحال اگه من جای تو بودم کار کردن در دانشگاه نظامی و .... رو میگذاشتم my latest work in my life
    البته اگه نگران ویزایی
    اگه نیستی که خیالی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    من خودم چند ماه اول رو امریه سپاه بودم در دانشگاه و بعد معاف شدم
    مشکلی که پیش نیومد واسه ویزا
    بهرحال اگه من جای تو بودم کار کردن در دانشگاه نظامی و .... رو میگذاشتم my latest work in my life
    البته اگه نگران ویزایی
    اگه نیستی که خیالی نیست
    نگرانم. چه جورم!

در مورد وقفه 18-24 ماهه به خاطر سربازی و تاثیرش روی پذیرش و ویزا تو این سه کشور چی؟

تا جایی که یادمه شما تو کلرنس خود رو معاف معرفی کرده بودی و از این چندماه نگفته بودی؟درسته؟

مزیت کار در دانشگاه نظامی ادامه کار روی پروژه های تحقیقاتی فیلد کاریم در این مدت خواهد بود.

رشته و دانشگاه

مزین رو بی خیال شو - به این بها ارزشش رو نداره-ممکنه شما واسه اضافه کردن یه خط تو رزومت چند خط ضربدری هم رو ویزات بکشی هم زمان
    یعنی اگه من بودم که اینکارو نمیکردم- conflict که پیش میاد همینه دیگه- ولی تو دوران کلیرنس شاید خوابت نبره
    بهرحا من تاحالا ندیدم و نشنیدم کسی رو بخاطر دانشگاه نظامی رد کرده باشند-شاید کسی که مثلا دانشگاه مالک اشتر و یا امام حسین بوده اصلا اپلای نکرده و یا من باش ارتباطی نداشتم

در مورد سربازی من: خب من کارت معافی و معافیتم بخاطر رتبم تو کنکور بود و یه کلام ختم کلام من یه آدم معاف شده بودم
    اما قبل از اجرای قانون من طرح خدمت بودم چندماه- ولی با فسخ اتوماتیک اون (دریافت کارت معافی) دیگه کل جریان منتفی شد

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    فاصله بین فارغی و اقدام برای ویزا باید قابل توجیه باشه و هیچ مشکلی هم نیست من خودم بعنوان یک مثال عددی یه 7-6 سالی گپ داشتم اما قابل توجیه
    یعنی نان استاپ استخدام دانشگاه بودم
    با سلام

فاصله بين گرفتن ارشد و اقدام براي دكتري 3-2 سال به علت سربازي قابل توجيه هست؟‌ اصلا وجود اين فاصله احتمال پذيرش رو كمتر نميكنه؟‌ تا بعدا احتمال ويزا رو بخوايم بررسي كنيم؟ى

Senior Member

با سلام

فاصله بين گرفتن ارشد و اقدام براي دكتري 3-2 سال به علت سربازي قابل توجيه هست؟‌ اصلا وجود اين فاصله احتمال پذيرش رو كمتر نميكنه؟‌ تا بعدا احتمال ويزا رو بخوايم بررسي كنيم؟ى
    Dear Friend,

I was not a draft dodger. I passed my service in army and consequently I, too, see the gap between my graduation and application.

In my idea, there is not a serious problem for application and admission. I have seen a variety of similar choices. For visa, indeed we can persuade the officer.

Take it easy friend; in god, we trust.

Best of luck,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek
    با سلام

These speculations are only applicable to Iran, even maybe not these years as financial problems might ask people for working a little before commencing their next degrees; Here I have seen it very usual when somebody holds some years off universities

Junior Member

همسر من امریه دانشگاه بود. 3 سال فاصله افتاد تا دکتری... فاند هم نداشت... 55 روزه کلیر شد و البته من هم F2 گرفتم

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)