صفحه 74 از 77 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 763

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

دوستان ترو خدا یکی که شرایط فاند رو داره بیاد توضیح بده!
    معدل ارشدم 16.80 ولی معدل کارشناسیم 14.52
    اینکه میگن فقط دو سال اخر ارشد حساب میشه و لیسانس حساب نمیشه درسته؟ کسی چنین شرایطی داشته که معدل کارشناسیش کم بوده باشه!
    شاید اونایی که میگن 60 واحد اخر حساب نمیشه! شرایط معدل 60 واحد اخرشون بالای 3.5 بود!
    از دوستانی که معدل کارشناسیشون پایینه خواهش میکنم جواب بدن ))
    Grasp any opportunity to reach your ambitions

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

آیا من با معدل کارشناسی ارشد 16.80 و معدل کارشناسی 14.52 شرایط بردن فاند umgf رو دارم؟ یعنی فقط من معدلم پایینه!! هیشکی نیس ج ب ده عاخه..ایا کسی شرایط مشابه من رو داشته!! اخه معدل ارشدم B+ میشه! ولی کارشناسی نه! استاد خودم گفته بهت 16 هزار تا میدم! اخه 16 تا خیلی کمهههه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman6764 نمایش پست ها
    آیا من با معدل کارشناسی ارشد 16.80 و معدل کارشناسی 14.52 شرایط بردن فاند umgf رو دارم؟ یعنی فقط من معدلم پایینه!! هیشکی نیس ج ب ده عاخه..ایا کسی شرایط مشابه من رو داشته!! اخه معدل ارشدم B+ میشه! ولی کارشناسی نه! استاد خودم گفته بهت 16 هزار تا میدم! اخه 16 تا خیلی کمهههه
    باو شرایط شما که خیلی خوبه من استادم بهم فاند نمیده کل امیدم به همین umgf هست معدلمم خوبه ولی میگن نامه از سوپروایزرت باید داشته باشی هرچی بهش ایمیل میدم جواب نمیده ، برای فاند هم دو سال آخر رو حساب میکنن ولی با توجه به اینکه خیلی رقابتیه نباید روش حساب کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    باو شرایط شما که خیلی خوبه من استادم بهم فاند نمیده کل امیدم به همین umgf هست معدلمم خوبه ولی میگن نامه از سوپروایزرت باید داشته باشی هرچی بهش ایمیل میدم جواب نمیده ، برای فاند هم دو سال آخر رو حساب میکنن ولی با توجه به اینکه خیلی رقابتیه نباید روش حساب کرد
    اخه 16 تا فاند کمه! مینیمم فاند برای دکتری 18 تاس! برای umgf چجوری باید اپلای کرد؟لینکشو میفرستی برام؟
    نگرام مباش، استاد منم دیر به دیر جوابمو میده ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman6764 نمایش پست ها
    اخه 16 تا فاند کمه! مینیمم فاند برای دکتری 18 تاس! برای umgf چجوری باید اپلای کرد؟لینکشو میفرستی برام؟
    نگرام مباش، استاد منم دیر به دیر جوابمو میده ..
    من برای کامپیوتر اقدام کردم توی پرتال کامپیوتر ددلاینشو نوشته بود 17 فبریه ولی شما از دپارتمانتون سوال کنید
    این لینک فرم اپلیکیشن هست که از پرتال کامپیوتر برداشتم مال رشته ی شما فکر کنم فرق میکنه .

Junior Member

متاسفانه کاملا درست هستش و معدل دو ترم آخر لیسانس رو هم لحاظ میکنند. من پارسال با یه استاد مصاحبه کردم و بهم اوکی داد گفت اپلای کن و قول 20000 دلار فاند رو هم بهم داد. من دو ترم اول ارشد مجموعا 24 واحد پاس کردم، ترم سوم ارشد دو واحد سمینار و الباقی هم پایان نامه. معدل ارشدم خوب بود اما به علت نعدل پایین دو ترم آخرم توی لیسانس GPA محاسبه من شد 2.94 و اصلا به 3 نرسید که بهم اکسپت بدن. در صورتی که GPA ارشد من 3.43 بود. این ایمیل رو هم استاده از طرف Graduate School برام فوروارد کرد
    Unfortunately this GPA is 2.92 so this student is inadmissible, unless you are wishing to proceed with the exceptional enrollment letter to the FGS Dean.

Junior Member

من همین الان پذیرشم برای ارشد کامپیوتر از این دانشگاه اومد با 5400 فاند، این umgf هم اپلای کرده بودم ولی چیزی برام نیومده

Junior Member

توی نامه پذیرش من اومده که :
    *Must successfully complete Bachelor's degree from Islamic Azad University with minimum GPA of 3.0 in the last two years of study. Evidence of this must be provided to the Faculty of Graduate Studies in the form of an official final transcript as well as degree certificate and must be in the original language accompanied by official and literal English translations. Document must be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research & Technology and must arrive in our office in a sealed, endorsed (stamped across the back flap) envelope by the same office stamping the documents.

*Must submit copy of passport to the Faculty of Graduate Studies.

میخواستم بدونم با همین نامه میتونم برای ویزا اقدام کنم یا پذیرش نهایی باید باشه ؟ من تازه فارغ التحصیل شدم و دانشنامه ام فکر نکنم به این زودی ها آزاد بشه .

ase confirm your intention to accept or decline our offer as soon as possible, preferably within one month from the date on this letter, unless otherwise specified above, by clicking on the 'Respond' button in the top right-hand corner of this page.

این قسمت هم گفته تا یه ماه دیگه مهلت داری پذیرش رو قبول کنی منظورش ارسال مدارک که نیست ؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن .

ApplyAbroad Superstar

سلام باید مدار ک را با شکل و شروطی که خواسته اند بفرستید و منتظر نامه آفر نهایی باشید و پذیرش یا رد این آفر به این شکل و شمایل فعلی را باید ترجیجا تا یک ماه از تاریخ نامه اعلام کنید. ظاهرا همه چیز منتظر ارسال ریز نمرات رسمی است. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    توی نامه پذیرش من اومده که :
    *Must successfully complete Bachelor's degree from Islamic Azad University with minimum GPA of 3.0 in the last two years of study. Evidence of this must be provided to the Faculty of Graduate Studies in the form of an official final transcript as well as degree certificate and must be in the original language accompanied by official and literal English translations. Document must be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research & Technology and must arrive in our office in a sealed, endorsed (stamped across the back flap) envelope by the same office stamping the documents.

*Must submit copy of passport to the Faculty of Graduate Studies.

میخواستم بدونم با همین نامه میتونم برای ویزا اقدام کنم یا پذیرش نهایی باید باشه ؟ من تازه فارغ التحصیل شدم و دانشنامه ام فکر نکنم به این زودی ها آزاد بشه .

ase confirm your intention to accept or decline our offer as soon as possible, preferably within one month from the date on this letter, unless otherwise specified above, by clicking on the 'Respond' button in the top right-hand corner of this page.

این قسمت هم گفته تا یه ماه دیگه مهلت داری پذیرش رو قبول کنی منظورش ارسال مدارک که نیست ؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن .

سلام دوستان عزیز
    من از این دانشگاه پذیرش گرفتم. میخواستم درباره پروسه ارسال مدارک بدونم. مثلا مهر وزارت خارجه و دادگستری میخواد یا نه؟ برای ریز نمرات فارسی که گفتن میخوان چکار باید کرد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)