صفحه 40 از 77 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 763

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

Banned

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi19872000 نمایش پست ها
    در خصوص استاد، من با یکی از استاد ها در تماس بودم قبلا و اون پیشنهاد اپلای رو داد.
    1- سوال اول اینکه مگه این دانشگاه مثل سایر دانشگاه ها تو خود سایت یا از طریق ایمیل دانشجو ها رو از تصمیم نهایی مطلع نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2- این شماره رفرنس رو که میگید دقیقا کجاست؟؟؟

ممنون از جوابت
    تا جایی که من میدونم بهتره این کار بکنید:
    به استادتون ایمیل بزنید و بگید که اپلای کردید. به محض اینکه اپلای می کنید در ایمیل شما یک رفرنس نامبر میاد. مطمئنن اگه اسم استاد در اپلیکیشن تون نوشته باشید مدارکتون به دفتر ایشون خواهد رفت. واسه اطمینان به استاد ایمیل بزنید تا اگه مدارک هنوز نرفته خودش بره دنبالش.
    سیستمش به این صورت هست که استاد باید شما رو به Faculty of Graduate Studies ریکامند کنه و اونها نتایج نهایی را در سایت به شما اعلام می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم بهتره این کار بکنید:
    به استادتون ایمیل بزنید و بگید که اپلای کردید. به محض اینکه اپلای می کنید در ایمیل شما یک رفرنس نامبر میاد. مطمئنن اگه اسم استاد در اپلیکیشن تون نوشته باشید مدارکتون به دفتر ایشون خواهد رفت. واسه اطمینان به استاد ایمیل بزنید تا اگه مدارک هنوز نرفته خودش بره دنبالش.
    سیستمش به این صورت هست که استاد باید شما رو به Faculty of Graduate Studies ریکامند کنه و اونها نتایج نهایی را در سایت به شما اعلام می کنند.
    الان هم به استاد هم به Graduate Student Advisor ایمیل زدم. application ID رو هم ذکر کردم. فقط تو ایمیلی که بعد از complete شدن اپلیکیشن اومده برام نوشته شده که :
    You will be notified via email when a decision has been made on your application.

فقط امیدوارم دیر نشده باشه. باز هم ممنون از پاسخ شما

با سلام خدمت دوستان عزيز

كسي ميتونه بهم كمك كنه براي اجاره خونه در وينيپگ چكار بايد كنم؟ من الان ايران هستم و براي فال 2014 پذيرش دارم. به نظرتون خوابگاه بگيرم؟
    ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم از کسانی که در دانشگاه مانیتوبا تحصیل می کنند، با توجه به تجربه خودشان از مانیتوبا و وینیپیگ میشه بپرسم اگر حق انتخاب بین دانشگاههای اروپا و مانیتوبا رو داشتند بعد از اینکه شرایط رو دیدند کدوم رو انتخاب می کردند؟

Junior Member

سلام.من بالاخره دانشنامه ارشدم رو گرفتم.برام نوشته بودن کهI would like to bring to your attention that we are unable to consider your application further until the above documentation has been received. Upon receipt of the above, your application will be considered further for the next available session and you will be advised of the decision via email as soon as possible thereafter. When submitting documents and corresponding with this office regarding your application
    مدرک ارشد رو ازم خواسته بودن چون موقت رو در ابلیکیشن آنلاین اتچ کرده بودم. من واسه ایمیل fgs فرستادم اما گویا باید با
    پست بفرستم. درسته؟
    آدرسشون این هست؟
    Faculty of Graduate Studies
    500 University Centre
    University of Manitoba, Winnipeg, MB R3T 2N2 Canada

Junior Member

یه سوال دیگه من به کی ایمیل بزنم مناسب تر هست.آیا Graduate Program Assistan اطلاع داره در این مورد؟ یا کلا faculty of graduate study فرق میکنه؟
    اینا که هنوز به من
    پذیرش ندادن تا من مدارک رو پست کنم. و اگه پست کنم یکدفعه ای لیسانسم رو هم بزارم تو پاکت بفرستم.

Junior Member

سلام دوست عزیز. منم پذیرش گرفتم والی متاسفانه در مورد شهرش چیزای جالبی نشنیدم. میگن خیلی سرده و نسبتاً هزینه ها توش زیاده.

براي اجاره اتاق يا خونه از سايت kijiji.ca استفاده كنيد

Junior Member

سلام. شما از چه دپارتمانی پذیرش گرفتید؟ من برا دکترا مکانیک از دسامبر مدارکمو فرستادم و هنوز بعد چهار ماه میگن درحال بررسی هستش!
    هميشه رفتن رسيدن نيست ولي براي رسيدن بايد رفت

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsa نمایش پست ها
    سلام. شما از چه دپارتمانی پذیرش گرفتید؟ من برا دکترا مکانیک از دسامبر مدارکمو فرستادم و هنوز بعد چهار ماه میگن درحال بررسی هستش!
    واسه این دانشگاه اگه با استادی تماس نداشته باشی مدارکت همینجوری خاک می خوره. اگه استادی تشویق به اپلای کرده ایمیل بزن بگو بره دنبالش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)