صفحه 54 از 77 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 763

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

سلام دوستان
    من برای دکترای برق استاد پیدا کردم تو این دانشگاه، گفتش من اکسپت میکنم و لینک ادمیشن رو فرستاد اما در مورد فاند حرفی نزد.
    ازش پرسیدم که میتونم فاند بگیرم، گفتش بیا اینجا اگه gpa بالا باشه میگیری.
    حالا نمی دونم چه جوری بهش بگم که من نمی تونم tuition fee رو پرداخت کنم و نیاز به کمک مالی دارم.
    کسی میتونه در این رابطه کمک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tookaparsa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترای برق استاد پیدا کردم تو این دانشگاه، گفتش من اکسپت میکنم و لینک ادمیشن رو فرستاد اما در مورد فاند حرفی نزد.
    ازش پرسیدم که میتونم فاند بگیرم، گفتش بیا اینجا اگه gpa بالا باشه میگیری.
    حالا نمی دونم چه جوری بهش بگم که من نمی تونم tuition fee رو پرداخت کنم و نیاز به کمک مالی دارم.
    کسی میتونه در این رابطه کمک کنه؟
    خب راحت بهش بگو دیگه. مثلا بگو از نظر مالی نگرانی دارم و میخواستم بدونم آیا میتونم یه گزینه فاند بگیرم؟
    Dear ...
    As I have financial concerns with my PhD study, I wonder whether I can get a funding option which can waive the tuition? ...

Junior Member

با سلام
    کسی اینجا هست که برای ترم سامر پذیرش گرفته باشه؟ من برای تابستان اقدام کردم ولی هنوز جواب رسمی نیومده. البته استاد اونجا گفت که تائیدت کردم و مشکلی نیست. اما همچنان توی اکانتم نوشته under review in graduate office و بیشتر از سه هفته هست که همینطوری مونده و تغییر نکرده. به نظرتون مشکلی نیست؟

ممنونم دوست من
    ازش پرسیدم که شانسی برای ساپورت مالی دارم یا نه
    جواب استاد این بود
    after you arrive here, you would eligible to apply for available grants,fellowships and scholarships, if you have a very high gpa
    منظورش اینه که از همون اول نمیتونم کمک مالی دریافت کنم. درسته؟
    اگه بازم ازش بپرسم اشکالی داره؟

ممنونم دوست من
    ازش پرسیدم که شانسی برای ساپورت مالی دارم یا نه
    جواب استاد این بود
    after you arrive here, you would eligible to apply for available grants,fellowships and scholarships, if you have a very high gpa
    منظورش اینه که از همون اول نمیتونم کمک مالی دریافت کنم. درسته؟
    اگه بازم ازش بپرسم اشکالی داره؟
    سلام دوست عزیز
    از این لینک استفاده کنید و معدل ۶۰ واحد اخر خودتون رو به ۴.۵ ببرید
    http://umanitoba.ca/faculties/gradua...admin/167.html
    فقط جدول تبدیل نمرات ایران از ۲۰ هستش که از لینک زیر ببیند.
    http://umanitoba.ca/faculties/gradua...ions/iran.html

اگر معدل شما بالای ۳.۵ هستش شما یک Entrance Award میگیرید که شهریه سال اول از ۸۰۰۰ تا به ۴۰۰۰ تا تبدیل میکنه( سال دوم تقریبا شهریه ندارید برای مستر)

بقیه ساپورت های مالی دانشگاه مثل همه جاهای دیگه ۱) از استادتون بگیرید ۲) اپلای کنید برای اسکولارشیپ ۳)TA بگیرید از دپارتمان

۱)این مورد رو خودتون باید مذاکره کنید
    ۲) سایت دپارتمان رو ببیند در مورد اسکولارشیپ ها و جوایز توضیح داده مثلا برای کامپیوتر ساینس ->http://www.cs.umanitoba.ca/graduate/...nd-tuition.php
    ددلاین ها اکثرا ۱۷ فوریه هستن حواستون باشه از دست ندید. اکثرا شرط معدل دارن که حدود ۳.۷۵ هستش ( در مقیاس ۴.۵) توضیحات دقیقش رو از سایت دپارتمان مورد نظرتون ببینید

۳) برای اپلای برای TA وقت هست هنوز. دوستان توی همین تاپیک نوشته بودند که گرفتش راحت نیست و پول ناچیزی هم میدن حدود ۴۰۰۰ دلار برای هر ترم

ممنونم از توضیحاتتنو AHMD-RA
    من برای دکتری دارم اپلای میکنم و واحد هام 32 واحد بوده
    معدلم هم شده 17/37 که فکر میکنم B+ باشه یعنی 3.5
    مرسی که راجع به ددلاین توضیح دادید من اطلاعی نداشتم
    اما راجع به این ایمیل استاد به نظرتون جا داره که باهاشون بحث کنم دوباره راجع به financial support یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونم از توضیحاتتنو AHMD-RA
    من برای دکتری دارم اپلای میکنم و واحد هام 32 واحد بوده
    معدلم هم شده 17/37 که فکر میکنم B+ باشه یعنی 3.5
    مرسی که راجع به ددلاین توضیح دادید من اطلاعی نداشتم
    اما راجع به این ایمیل استاد به نظرتون جا داره که باهاشون بحث کنم دوباره راجع به financial support یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    خودشون معدل رو براتون حساب میکنن ولی دقیقا باید همون عدد ها رو بیارید تا بتونید برای جوایز اقدام کنید یا جایزه ورود رو ببرید. ( ۳۲ تا ارشد +‌۲۸ تای اخر کارشناسی)
    به نظر من حتما باهاشون در این مورد حرف بزنید دکتری خوندن بدون ساپورت مالی خوب و کافی دانشگاه از همون روز اول کار درستی نیست ، حداقل نظر من اینه چون شما ۵ سال درگیر این مسئله خواهید بود.
    یه ایمیل بهشون بزنید و یه مقدار توضیح بدید که به خاطر این دلایل من حتما دوست دارم با شما کار کنم و همین الان هم برای اسکولارشیپ ها و جوایز اپلای کردم ( توی فرمش ازتون میخواد که سوپروایزرتون براتون ریکامندیشن لتر بنویسه ) به همین بهانه ی درخواست توصیه نامه ایمیل بزنید و درکنارش بپرسید میخوام بدونم اگه من سال اول چیزی برنده نشدم شما چقدر میتونید هزینه ی مالی من رو پوشش بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط henaras نمایش پست ها
    من الان منيتوبا هستم.
    اگه سوالي راجع به اينجا داريد مي‌تونيد از من بپرسيد.
    موفق باشيد.
    سلام دوست عزيز من براي سرمايه گزاري منيتوبا اپلاي كردم و براي سفر تحقيقاتي از ٢٠ فوريه تا ٥ مارچ منيتوبا هستم ميخواستم بدونم برا اقامت ١٥ روزه كجا رو پيشنهاد ميديد و يه سري سوالات خاص داشتم با توجه به اينكه شما اونجا هستيد فكر كنم بتونيد جواب سوالات منو بدين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Sciences

سلام. من در ژانویه یه پروپوزال نوشتم برای یکی از اساتید این دانشگاه که خیلی استقبال کرد و با همکارش به اشتراک گذاشت و از من دعوت کرد به مصاحبه اسکایپ و بعد از مصاحبه هم دعوت به اپلای کرد و گفت شخصا هوای اپلکیشنت رو خواهم داشت و فاند و اسکالرشیپت رو تماما از محل گرنت خودم فراهم میکنم. من چند روز پیش اپلای کردم و بهش اطلاع دادم. ایشون هم گفتند حتما به منشی ادمیشن اعلام میکنه که خودش و پیگیر خواهد بود.
    من در حال حاضر در اروپا هستم و سال اول مستر هستم و یه تعداد محدودی درس پاس کردم. از طرفی این پذیرش رو مجددا برای مستر اقدام کردم. مینیمم های معدل دو سال آخر یا ۶۰ واحد آخر و آیلتس رو هم دارم اما مینیمم هستن واقعا و خیلی بالاتر از مینیمم نیستن. ولی ریکامندیشن های خیلی قوی دارم. از طرفی هم دپارتمان مورد نظر من مینمم بیشتری نخواسته و همون معدل ۳ از ۴.۵ رو در ۶۰ واحد اخر خواسته.

سوال من در مورد مستر فعلی خودم هستم. در اپلیکیشن گفتم که اگه از مانیتوبا پذیرش بگیرم از اینجا انصراف خواهم داد و وارد سال دوم نخواهم شد. سوال اینه که با توجه به درخواست مستر برای اپلیکیشن، این دروس پاس شده در مقطع مستر در اروپا رو در نظر میگیرن برای محاسبه معدل یا فقط همون لیسانس خودم در ایران رو حساب میکنن؟ کسی تجربه مشابه داشته؟
    اینو پرسیدم چون اصولا معدل و کورس های مستر رو برای ادمیشن پی اچ دی در نظر میگیرن نه مستر. ممنون میشم اگه کسی نظری داره یا تجربه مشابه داشته بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شریف - عمران

سلام

دوستان من امروز status به under review in graduate studies تغییر کرد . کسی از دوستان اطلاع داره معنی این تغییر status چی هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)