صفحه 5 از 77 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 763

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

ميشه سوال منم جواب بدين؟ واقعا لطف می کنين.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای برای phd در Manitoba

سلام دوست عزیز هیچ چیز بدتر از سوال پرسیدن و جواب نگرفتن نیست . منم از نظر معدل و مقاله شبیه شما هستم. شرایطتون مطلوب هست پس نگران نباشید . کم نبودن کسانی که با معدل پایین و بی مقاله فاند گرفتن. شاید یکم نیاز به زمان هست . اما چیزی که برای من هم عجیبه اینه که چرا جواب نمی دن البته من هم به خیلی از استادها میل زدم اما فقط 3 تا استاد جواب دادن . بقیه در حال بازنشستگی بودن یا جواب ندادن . موفق باشید

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط reza59 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون..می تونم بپرسم کی دیدین؟اخه من تاریخهای مختلف دیدم 5 و 7 January..ونفهمیدم اخرش deadline کی هست

حدود 2 هفته قبل بود . البته شاید شما اینو دیدین:

January 7, 2010 - Last date for all students to pay Winter Term 2010
    که کاملا نامرتبط هست

رفتم کلی جستجو نمودم تا این رو پیدا کردم

http://umanitoba.ca/faculties/engine..._deadlines.pdf

همون 1 فوریه که گفتم درست بود!

منبع فایل بالا هم اینه :
    http://umanitoba.ca/faculties/engine...admission.html
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

سلام
    دوتا از استادای manitoba میلم و جواب دادن که البته فکر می کنم autoreply باشه و هردو گفتن در حال حاضر پوزيشن مناسب ندارن. ولی دوتا ديگه اصلا جواب ندادن با توجه به اینکه ددلاين دانشگاه اول فوريه است به نظرتون اپلای کنم؟
    يعنی می تونم اين اميد واهي رو داشته باشم که اونايي که جواب ندادن جا دارن؟

Junior Member

سلام دوباره
    سوال اولم رو که خدارو شکر کسی جواب نداد منم دل و زدم به درطا و می خوام اپلای کنم. فقط ميشه يکی از دوستان محبت کنه و بگه برای دانشگاه manitona بايد دانشنامه رو هم بفرستيم يا ريز نمرات کافيه؟
    تورو خدا اگه کسی ميدونه جواب بده ثواب داره به خدا . براش دعا می کنم از MIT پذيرش بگيره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ak10182 نمایش پست ها
    سلام دوباره
    سوال اولم رو که خدارو شکر کسی جواب نداد منم دل و زدم به درطا و می خوام اپلای کنم. فقط ميشه يکی از دوستان محبت کنه و بگه برای دانشگاه manitona بايد دانشنامه رو هم بفرستيم يا ريز نمرات کافيه؟
    تورو خدا اگه کسی ميدونه جواب بده ثواب داره به خدا . براش دعا می کنم از MIT پذيرش بگيره
    با سلام
    دوست عزیز من به شما پیشنهاد می کنم عنوان میل را مناسب انتخاب کنید طوری که استاد رو جذب کنه . در ضمن باید پیگیر باشید و با کمی فاصله زمانی (بعد از 3 هفته مناسب هست!)باز هم میل بزنید اما نکته دیگه اینکه تماس با بیش از یک استاد اون هم در یک دانشگاه زیاد درست نیست . استاد ها با هم در ارتباط هستند و اگه ببینن یک نفر به دیگران هم میل زده اینطور تصور می شه که شما فقط دنبال گرفتن پذیرش هستید . من اگر شرایط شما را داشتم اپلای نمی کردم چون احتمالش کمه و تا اونجایی که خودم سرچ کردم معرفی شدن توسط یک استاد در پذیرش کانادا خیلی مهمه . اما اگر مصر هستید تماس تلفنی بگیرید و خیال خودتون و راحت کنید. برای بعضی دانشگاه های کانادا میشه بعد از ددلاین هم اقدام کرد چون بعضی رشته ها هنوز جای خالی دارن اما باید تماس گرفت و مطمئن شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ak10182 نمایش پست ها
    سلام
    دوتا از استادای manitoba میلم و جواب دادن که البته فکر می کنم autoreply باشه و هردو گفتن در حال حاضر پوزيشن مناسب ندارن. ولی دوتا ديگه اصلا جواب ندادن با توجه به اینکه ددلاين دانشگاه اول فوريه است به نظرتون اپلای کنم؟
    يعنی می تونم اين اميد واهي رو داشته باشم که اونايي که جواب ندادن جا دارن؟
    متاسفانه دانشگاه Manitoba مسخره ترین سیستم admission را دارد.
    همه مدارک را ارسال کردیم و apply کردیم بعد از این همه هزینه و وقت، پیام فرستادند که مدارک کامل هست به جز یک چیز supervisor support، یعنی گفتند اگر استادی پیدا نکرده باشید application شما کامل نیست و اصلا مورد بررسی قرار نمی گیرد !!!

حالا هدف گرفتن هزینه بود، یا بی نظمی این دانشگاه، در هر صورت حداقل می توانستند در قسمت admission بنویسند که اگر استادی پیدا نکرده اید Apply نکنید...

دوستان آگاه باشید که تا استادی در این دانشگاه پیدا نکره اید، بی خودی برای Manitoba هزینه نکنید.

سلام دوستان عزیز. من یک استاد خوب تو منیتوبا پیدا کردم و اون استاده گفت حتما مدارکت رو بفرست و چند روز پیش هم گفت که من منتظر رسیدن مدارکت هستم اما متاسفانه نمره تافلم من یک ذره پایین تر از مینیمم این دانشگاه شد. حالا این ایمیل را بهم زدند:

Your application package, including official TOEFL paper-based results has been received and is currently being processed.

However, your TOEFL paper-based results of 547 do not meet our minimum required results of 550 TOEFL paper-based. Therefore, we will code one set of official results as Received - Score Too Low, and we will request another set of official results.

If you have any further questions, please contact me in return.

Sincerely,
    Elena

من درباره نمره تافلم با استاد صحبت نکردم و استادم هم هیچی درباره تافل از من تو ایمیلاش نپرسید. حالا به نظر شما بهش بگم که من این مشکل را دارم و کمکم کنه یا نه بذارم خودش بهم ایمیل بزنه؟ خواهش میکنم سریع جواب بدید. در ضمن در جواب codec باید بگم که شما یک استادی را که زمینه کاریش مثل خود شماست انتخاب کن و بفرست و بعدش یک ایمیل با عنوان Please take a look at my documents بهش بزنید و تو ایمیل بهش بگید که اگه ممکنه یک نگاهی به مدارک من بندازید. من خودم برای چند تا از دانشگاه های کانادا این کار را کردم و اتفاقا همه استادهایی که تا حالا جواب من را نمی دادند سریع جواب دادند!!! به هر حال حیفه که این دانشگاه را از دست بدی. نهایت تلاشت را بکن. فوقش هردوتامون Reject میشیم!!!!!

در ضمن من فقط یک سری از نمرات دانشگاه و نامه نظام وظیفه را برایشان فرستادم و هیچ دانشنامه ای براشون نفرستادم. نتیجه اخلاقی این است که دانشنامه لازم نیست وهمچنین مسئولین این دانشکاه خیلی خوب باهات کنار می آیند و حتی میگن مدارکت ناقصت را با ایمیل برای ما بفرست.
    ویرایش توسط reza_karimi76 : January 23rd, 2010 در ساعت 10:54 AM

دوستان کسی نظری نداره؟!!!!!!!!!!

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

سلام آقا رضای عزیز

راستش من هم خودم الان درگیر همین قضیه اپلای کردن هستم ولی با توجه به تجربه ی چند تا از دوستانم به نظر من حتما به

استادت خیلی سریع ایمیل بزن و موضوع رو باهاش در میان بذار . چون نمره ات اونقدر ها هم از مینیمم دانشگاه پایین تر نیست

تا جایی که میدونم توی دانشگاه های کانادا استاد خیلی نفوذ داره و به راحتی میتونه این مشکل شما رو حل کنه

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)