صفحه 7 از 77 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 763

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineeing IUST

Post نحوه گرفتن فاند، مدارک ثبت نام، ویزا

سلام دوستان من بعد از پیگیریه خودم ایمیل زیر رو گرفتم از گرد آفیس

Please find attached an unofficial copy of the letter that was sent out for your use. The Department should be receiving their copy of the letter early next week.

که فقط توش از ادمیژن گفته و از فاند چیزی نگفته و بعد از سوال از استادم درباره فاند این ایمیل رو از استاد گرفتم

It seems that you need to financially support your study, at least for the first year, as most of the scholarships can only be applied when you are here, which is based on your performance.
    But I try to my best to cover your tuition fee. You can also apply a scholarship for the International student from the Graduate Study Web Page if your mark from the previous study is good enough.

1هیچ خبر و نامه رسمی نگرفتم هنوز! باید منتظر باشم؟
    2 واسه ویزا کی باید اقدام کرد؟
    3 من معدلم 3 از 4.5 هست، امیدی واسه فاند دارم یه نه که برم سراغ International student scholarship؟
    4 توی تقویم گراد آمده که ثبت نام 9 ژولای هست واسه مهندسی واسه اون موقع اگر فاند نداشته باشم باید پول ثبت نام رو بدم؟
    Page 208, July 9, 2009 First Year Engineering Students

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن فاند، مدارک ثبت نام، ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط imun نمایش پست ها
    سلام دوستان من بعد از پیگیریه خودم ایمیل زیر رو گرفتم از گرد آفیس

Please find attached an unofficial copy of the letter that was sent out for your use. The Department should be receiving their copy of the letter early next week.

که فقط توش از ادمیژن گفته و از فاند چیزی نگفته و بعد از سوال از استادم درباره فاند این ایمیل رو از استاد گرفتم

It seems that you need to financially support your study, at least for the first year, as most of the scholarships can only be applied when you are here, which is based on your performance.
    But I try to my best to cover your tuition fee. You can also apply a scholarship for the International student from the Graduate Study Web Page if your mark from the previous study is good enough.

1هیچ خبر و نامه رسمی نگرفتم هنوز! باید منتظر باشم؟
    2 واسه ویزا کی باید اقدام کرد؟
    3 من معدلم 3 از 4.5 هست، امیدی واسه فاند دارم یه نه که برم سراغ International student scholarship؟
    4 توی تقویم گراد آمده که ثبت نام 9 ژولای هست واسه مهندسی واسه اون موقع اگر فاند نداشته باشم باید پول ثبت نام رو بدم؟
    Page 208, July 9, 2009 First Year Engineering Students

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

سلام تبريک میگم. میشه لطف کنید رزومتون و زمان اپلای رو هم بگید. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن فاند، مدارک ثبت نام، ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط ak10182 نمایش پست ها
    سلام تبريک میگم. میشه لطف کنید رزومتون و زمان اپلای رو هم بگید. ممنون.
    مرسی هنوز که داستان ویزا مونده
    معدل 15.2
    مقاله 5 تا
    تافل 98

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Manitoba

زمان آپلای Feb-1

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی در مورد این دانشگاه دارم.

شرایط من این طور هستش.

معدل کل 15 ( 3 ) از صنعتی اصفهان تو مهندسی نرم افزار و معدل 2 سال آخر فعلا 17.2 یا 3.83 از 4 هستش. فعلا تافل 85 دارم اما می خوام تابستون رو بخونم تا نمره بالای 100 بیارم که فکر میکنم خیلی واسم سخت نباشه.
    سوال من در مورد این هستش که این دانشگاه خیلی رو معدل دو سال آخر تا کید داره و من که معدل دو سال آخرم 3.82 هستش شانسم خیلی بالا میره یا اینکه نه معدل کلم شانسم رو میاره پایین ؟

میخوام ببینم واسه پذیرش از این دانشگاه شانسم بالا هست یا نه ؟
    در ضمن شما چه دانشگاه های دیگه ای رو میشناسید که این طور رو معدل دو سال آخر تاکید داشته باشن ؟
    دوستان عزیز خواهشا من رو راهنمایی کنید. خیلی واسم مهم هستش که بدونم آیا احتمال پذیرشم بالا هست یانه. دوستان آیا به این معدل دو سال آخرم امیدوار باشم با نه ؟
    اینا تو این لینک زیر آخر صفحه زدن که ما فقط معدل دو سال آخر رو محاسبه میکنیم. پس احتمال پذیرش من بالاست؟

http://www.ece.umanitoba.ca/node/38#...y_Requirements

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط rf.ariyapour : June 8th, 2010 در ساعت 11:01 PM

Junior Member

سلام
    دانشجوی دکترای عمران دانشگاه فنی استانبول هستم الان از دانشگاه مانیتوباپذیرش گفتم
    کسی اونجا میخونه بهم بگه تحصیل در اونجا چطوری هستش؟؟؟ خیلی استرس دارم از رفتن به اونجا و در محیط انگلیسی قرار گرفتن
    لطفا کمکم کنید

Junior Member

من از منيتوبا پذيرش گرفتم براي دكتراي علوم كامپيوتر، Jan 2011
    دو تا نكته: استاد خيلي خيلي مهمه. من وقتي از استاد Ok گرفتم مدارك فرستادم و يك هفته اي پذيرش اومد
    در منيتوبا اكثر scholarship ها را وقتي اونجا هستي ميتوني اپلاي كني پس براي سال اول حتماً با استاد در مورد فاند حرف بزنيد

Junior Member

دوست من بهت توصيه ميكنم اول با يك استاد به توافق برس بعد هزينه كن. معدل اگه استاد OK بده خيلي مهم نيست. ممكنه فقط روي اينكه بهت scholarship بدن يا نه بحث بوجود بياد. اگر استاد تو را بخواد از روي Grant خودش بهت پول ميده
    نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوستان عزیز خواهشا من رو راهنمایی کنید. خیلی واسم مهم هستش که بدونم آیا احتمال پذیرشم بالا هست یانه. دوستان آیا به این معدل دو سال آخرم امیدوار باشم با نه ؟
    اینا تو این لینک زیر آخر صفحه زدن که ما فقط معدل دو سال آخر رو محاسبه میکنیم. پس احتمال پذیرش من بالاست؟

http://www.ece.umanitoba.ca/node/38#...y_Requirements

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط temporary نمایش پست ها
    دو تا نكته: استاد خيلي خيلي مهمه.
    برای Research/thesis کمی از خیلی خیلی هم فراتر هست، کلا Manitoba بدون استاد پذیریش را بررسی نمی کنند!

وقتی مدارم را بدون استاد ارسال کردم ایمیل زدند که تا زمانی که استاد نداشته باشی پذیریش شما اصلا بررسی نخواهد شد! بعد از یافتن استاد فورا پرونده در جریان قرار گرفت.

Junior Member

من فقط میخوام بگم اولویت اول استاده . استاد پیدا نکردین اصلا اپلای نکنید. من برای سه تا از دانشگاههای کانادا از جملهmanitobaبدون پیدا کردن استاد اپلای کردم. البته میل زدم ولی خدارو شکر کسی جواب نداد.شرایطم هم متوسط بود ولی جوری نبود که نتونم ادمیشن بگیرم. ولی هیچکدوم تا الان هیج جوابی ندادن همه در حالت under review!!!!! ای کاش حداقل یه عکس العمل نشون می دادن . به ریجکتم راضیم به خدا. فقط پول و وقتم رو دور ریختم ولی خوب راه برگشتی نیست. می بخشید شاید به موضوع اونقدرا ربط نداشته باشه ولی گفتم تجربه خودم رو بنویسم که شما به سرنوشت من دچار نشید. اول استاد!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)