صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 87

موضوع: آیا دانشگاهها واقعا با اساتید چک می کنند؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاهها واقعا با اساتید چک میکنند؟! <Feedback>

Hi Memol:

With a reservation, we accept that academic ones COULD be better and more effectual as our highly apropos expectations from a referee, but in opposite I have a vivid instance when a referee (recommender) sent the letter by or under his YAHOO email, and afterwards the student received his admission from UCLA. Should you need more in detail send me PM

melisa_65
    Guest

من دانشگاه آزاد شهرستان درس خوندم . استادها اکثرا لیسانس بودن و بی سواد . استادهای خوب که دانشگاه های سراسری هم درس می دادن بعد 2 ترم نهایتا فرار می کردن و نمی موندن اونجا ! با این اوصاف من پا شدم رفتم دنبال توصیه نامه و خوب همین استادهای لیسانسه کلی منو سر دووندن . که امروز برو هفته دیگه بیا و ... منم توی اون شهر زندگی نمی کنم که هر روز بتونم برم اونجا .
    یه نفر بهم گفت خودت یه ایمیل بساز و توصیه نامه بنویس . اگه میلم بزنن خودت جواب بده !
    می خواستم بپرسم که این قضیه چک کردن تا چقدر اهمیت داره ؟ آیا واقعا زنگ می زنن مثلا به دانشگاه چک کنن ؟
    در ضمن دانشگاهمون نه سایت درست حسابی داره و نه استادها ایمیل رسمی دانشگاه رو دارن !

Junior Member

نمیدونم..ولی فکر کنم زیاد سخت میگیرین..من دو تا از دوستام واسه کانادا پذیرش گرفتن با ریکام دست نویس خودشون..خوب اگه نمیتونین استاد پیدا کنین..چاره ای ندارین..خودتون دست بکار شین..ریسک کنین..

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh12 نمایش پست ها
    نمیدونم..ولی فکر کنم زیاد سخت میگیرین..من دو تا از دوستام واسه کانادا پذیرش گرفتن با ریکام دست نویس خودشون..خوب اگه نمیتونین استاد پیدا کنین..چاره ای ندارین..خودتون دست بکار شین..ریسک کنین..

میشه بگید ریکام دست نویسشون چطوری بوده ؟

مگه نباید روی سربرگ دانشگاه باشه ؟ ( یا حداقل توی پاکت دانشگاه باشه ؟ )
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

سلام
    استادای دانشگاه UPEI ازم خواستن Referee معرفی کنم.حالا که معرفی کردم نگو به اونا ایمیل زدن استادای ایرانی هم که قربونشون برم Forward کردن خودم جواب بدم میشه کمکم کنین یه چیزی بنویسم که متقاعد شن آخه فاند و Admission رو با یه مصاحبه تلفنی دادن بهم مشروط به نظر اساتید ممنون میشم کمک کنین:این متن ایمیل اوناس

Specifically, I am interested in your opinion about
    > her suitability for graduate studies and her proficiency in
    > conducting statistical analyses . In addition, it would be helpful to have your
    > opinion on her level of confidence and interpersonal skills
    > as she will be conducting research in a school-based setting
    > in Prince Edward Island. This requires that a student
    > be personable and flexible in their approach to
    > research

Junior Member

این تجربه خودمم هست...رفتم پیش استاد راهنمام..واسه ریکاک..گفتم سر برگ انگلیسی باید باشه..نامه نوشت با مهر که دانشگاه به من سر برگ انگلیسی بده..منم یک دونه گرفتم و در مسیر راهD: از روش چند تا اسکن رنگی زدم...البته در این مسیر یک مقدار بی خیال وجدان شدم...

Junior Member

مشکلی که برای من پیش اومده اینه که اکثر دانشگاه هایی که دارم apply می کنم recommendation online می خوان و بعضی ها گفتن فقط online و بقیه هم گفتن online باشه بهتره ولی متاسفانه استادای من حوصله online ندارن و فقط حاضرن recom نوشته شده را امضا کنن!می خواستم ببینم اگه آدرس ایمیل دیگه ای رو به جای ایمیل استاد بدیم مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط nz84 نمایش پست ها
    مشکلی که برای من پیش اومده اینه که اکثر دانشگاه هایی که دارم apply می کنم recommendation online می خوان و بعضی ها گفتن فقط online و بقیه هم گفتن online باشه بهتره ولی متاسفانه استادای من حوصله online ندارن و فقط حاضرن recom نوشته شده را امضا کنن!می خواستم ببینم اگه آدرس ایمیل دیگه ای رو به جای ایمیل استاد بدیم مشکلی پیش میاد؟
    درود، اصلا این کار را انجام ندهید اگر حاضرند ریکام اونم تو سربرگ دانشگاه به شما بدهند همونو بگبرید ولی خوب seal کنید و رسمی رسمی باشه از هر نظر. بعضی از دانشگاه ها بعد از اینکه تصمیمشون را در مورد شما گرفتند ومیخواستند از میان عده ای انتخاب نهایی انجام بدن به استاد شما ایمیل میزنند تا صحت ریکام تایید بشه. ولی اگر ایمیل دیگری به غیر از اون ایمیلی که استاد در ریکامشون ذکر کرده را وارد کنید واویلا... در ضمن اینم بگم که واحد international دانشگاه ها خیلی خیلی ذیرک تر از اونی هستند که حتی فکرش را هم بکنید و به هر طریقی صحت مدارک شما را بررسی میکنند.
    I am back to AA.

سلام. مي خواستم بهتون بگم كه نگران نباشيد. چون براي بعضي دانشگاه ها كه فرم توصيه نامه رو استاد بايد به صورت الكترونيك پر كنه، اصلا وب سايت دانشگاه ايميل دانشگاهي استاد را قبول نمي كنه ولي به محض اينكه ايميل ياهو را مي زنيد قبول مي كنه. پس اين يعني اينكه خيلي فرقي نداره.

من الان رفتم پیش استادم ریکام بگیرم بهم گفت از نظر من مشکلی نداره و من بهت میدم منتها چون سایت دانشگاه ما اعضای هیئت علمی رو توش در موردش چیزی ننوشته و مشخصاتشون اونجا نیست و همینطور استاد ایمیل آکادمیک ندارن اونها که بعدا چک کنند توصیه نامه از اعتبار ساقط میشه !!!
    میخواستم ببینم آیا واقعا اینطوریه ؟ یعنی شما که از یه استاد ریکام میگیری میان سایت دانشگاه رو چک میکنن ببینن اسم استاده هست یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)