صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 87

موضوع: آیا دانشگاهها واقعا با اساتید چک می کنند؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاهها واقعا با اساتید چک میکنند؟! <Feedback>

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    من الان رفتم پیش استادم ریکام بگیرم بهم گفت از نظر من مشکلی نداره و من بهت میدم منتها چون سایت دانشگاه ما اعضای هیئت علمی رو توش در موردش چیزی ننوشته و مشخصاتشون اونجا نیست و همینطور استاد ایمیل آکادمیک ندارن اونها که بعدا چک کنند توصیه نامه از اعتبار ساقط میشه !!!
    میخواستم ببینم آیا واقعا اینطوریه ؟ یعنی شما که از یه استاد ریکام میگیری میان سایت دانشگاه رو چک میکنن ببینن اسم استاده هست یا نه؟
    درود، ببینید دوست عزیز، بالاخره شما باید یک راهی جلوی پای برای دانشگاه مقصد بزارید تا بتونند صحت ریکام و هویت استاد را بررسی کنند. البته اگر این استاد شما مقاله ای دارند و یا در سایت ژورنالی عضو هستند و به دلیل همین مشکل اونجا هم ایمیل غیر آکادمیک دادند میشه گفت جای نگرانی نیست چون اون هم میشه یک نوعی رفرنس برای صحت ریکام و ایمیل استاد. البته شماره تماس داخلی استاد در ریکام خودشون و همین طور شماره تماس دفتر دانشکده یا واحد بین الملل دانشگاه در رزومتون یادتون نره.
    I am back to AA.

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

آیا دانشگاه وقتی ایمیل میزنه فقط از استاد میپرسه که این ریکام را امضا کرده یا اینکه اسکن توصیه نامه را هم میفرسته؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط leysha نمایش پست ها
    آیا دانشگاه وقتی ایمیل میزنه فقط از استاد میپرسه که این ریکام را امضا کرده یا اینکه اسکن توصیه نامه را هم میفرسته؟
    یکبار برای من اتفاق افتاد و فقط با استاد راجع به فرستادن نامه چک کردن و نه در مورد متن نامه. ولی شما به هر حال باید استاد رو در رابطه با متن نامه هم در جریان قرار بدید.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، ببینید دوست عزیز، بالاخره شما باید یک راهی جلوی پای برای دانشگاه مقصد بزارید تا بتونند صحت ریکام و هویت استاد را بررسی کنند. البته اگر این استاد شما مقاله ای دارند و یا در سایت ژورنالی عضو هستند و به دلیل همین مشکل اونجا هم ایمیل غیر آکادمیک دادند میشه گفت جای نگرانی نیست چون اون هم میشه یک نوعی رفرنس برای صحت ریکام و ایمیل استاد. البته شماره تماس داخلی استاد در ریکام خودشون و همین طور شماره تماس دفتر دانشکده یا واحد بین الملل دانشگاه در رزومتون یادتون نره.

یعنی اگه استاد مقاله ی ثبت شده ای نداشته باشه و خلاصه غیر از تلفن و ایمیل دسترسی دیگه ای به هویتش نباشه ریکام دیگه معتبر نیست ؟
    با این شرایط چه کار میشه کرد ؟
    میخواستم ببنم دوستان دیگه که ریکام گرفتن آیا شده که به همچین شرایطی بر بخورن؟
    ویرایش توسط ehsan_soad : January 27th, 2010 در ساعت 10:31 PM

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاهها واقعا با اساتید چک می کنند؟! <Feedback>

من بعید میدونم واسه پذیرش فوق بدون فاند از دانشگاههایی که خیلی معروف نیستند، با اساتید چک کنن... اینها خودشون میدونن که 95 درصد بچه ها خودشون متن نامه رو مینویسند! اگه قرار باشه به هرکی شک کنن ندن که نمیشه...
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    من بعید میدونم واسه پذیرش فوق بدون فاند از دانشگاههایی که خیلی معروف نیستند، با اساتید چک کنن... اینها خودشون میدونن که 95 درصد بچه ها خودشون متن نامه رو مینویسند! اگه قرار باشه به هرکی شک کنن ندن که نمیشه...
    سلام
    اتفاقا در آمریکا اینها نمی دانند که بعضا بچه ها این کار میکنند. اگر بدانند دیگر پذیرش به این راحتی ها نمیدانند. این موارد از مصادیقAcademic Dishonesty است که حتی تا قانون اخراج از دانشگاه هم برای شما براحتی قابل اجرا است. اگر شک کنند و حوصله داشته باشند ممکن است چک کنند ولی گاها ترجیح میدهند که این موارد را ریجک کنند و خلاص.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

با هر ۳ تا استاد من در ایران چک کردن. خودشون نتونستن پیداشون کنند و به من گفتن که email اونها رو بهشون بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

حتما لازمه استادی که ریکام میده توی دانشگاه خودمون باشه ؟ مثلا من با چند استاد از دانشگاه های دیگه مقاله کار کردم و میخام ازشون ریکام بگیرم . مشکلی ایجاد میکنه ؟ یک سوال دیگه ، لازمه اون استاد عضو هیئت علمی دانشگاه باشه ؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    حتما لازمه استادی که ریکام میده توی دانشگاه خودمون باشه ؟ مثلا من با چند استاد از دانشگاه های دیگه مقاله کار کردم و میخام ازشون ریکام بگیرم . مشکلی ایجاد میکنه ؟ یک سوال دیگه ، لازمه اون استاد عضو هیئت علمی دانشگاه باشه ؟
    بله لازمه عضو هیئت علمی دانشگاه باشه

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها

شما میتونید از اساتید دانشگاه های دیگه ریکام بگیرید اما بهتره که بهشون بگید که مستقیما در نامه ذکر کنن که شما چه نوع همکاری باهاشون داشتید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)