صفحه 104 از 330 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Senior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

ايشالا معافن . يكيش خود من

Junior Member

سلام دوستان.من برای ماده 6 قاتون بهزیستی اقدام کردم که در کمیسیون بهزیستی تایید کردند ولی درصد معلولیت پدرم رو متوسط زدند .حالا موندم اقدام کنم یا نه ؟به نظر شما کمیسیون نظام وظیفه برای متوسط معاف می کنند؟

Junior Member Arrconic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    والا تا اون جايي كه بنده ميدونم و خودم اين مرحله رو تازه گذروندم و از خيلي هاي ديگه هم پرسيدم اصلا نيازي نيست و نبايد خود فرد در جلسه كميسيون باشه كه بخواد دليل بياره اون هم از نوع شرعيش !!! خود پدر هست كه تو جلسه حاضر ميشه .
    خواهشا دوستان اطلاعات درست بدن به خلق ا...
    دوست عزیز من بارها در پست های قبلی گفتم که روند رسیدگی در هر شهر متفاوته. برای من این طوری بود. اطلاعات غلط ندادم.

Junior Member

بچه ها ترخدا ایمیل بزنید به جا های مختلف پیگیری کنید
    اگر می تونید حضوری اقدام کنید ، بگید که زندگیمون یک شبه مسیرش عوض شد
    باور کنید جواب می ده
    نمونه اش این رو ببینید
    http://www.kazemjalali.com/index.asp...&newsview=2193

Junior Member

به مقتضیات زمان و شرایط کشور قوانین معمولا تغییر می کنند. قانون وظیفه عمومی هم به هر حال تصویب نهایی شد، تایید شد و از سوی دولت ابلاغ. اما جزییات اون همراه یک سری ملاحظات تو آیین نامه اجرایی میاد. مسلما اینطور نیست که نگرانی های کسانی که در حال تکمیل پرونده هستن یا در آستانه این معافیت هستن، در نظر گرفته نشه. به هر حال روی یک قانون چهل ساله خیلی ها برنامه ریزی می کنن و به محض اطلاع رسانی تغییر قانون، منطقی نیست که اجرایی شه. پس کسایی که تک فرزند ذکور پدران متولد 1331 به قبل هستن، زیاد نگران نباشن، اما از مسئولین بخوایم که تا جایی که قانون دستشون رو تو اجرا باز میذاره، این ملاحظات رو لحاظ کنن و یه فرجه ای به اونها که تشکیل پرونده میدن، بدن. لطفا با ستاد نیروهای مسلح:
    http://www.mod.ir/contact و دفتر رهبری: http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter
    تماس بگیرید و بخواید تو اجرا، قدری تامل کنن.

دوشنبه هم جلسه ملاقات مردمی ریاست سازمان وظیفه هست (روبروی سینما آزادی) البته خود سازمان که میدان سپاه هست. این تشویش ها رو بویژه دوستانی که برنامه ریزی تحصیلی کردن، به اطلاع برسونن.

Junior Member

آقای کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از پیشنهاد دهندگان حذف این معافیت تک پسری در سال 88 بودن. نمی دونم الان رویکردشون تغییر کرده یا نه، اما به هر حال قانون دیگه از دست مجلس خارج شده و ابلاغ شده. فقط نگرانی هامونو می تونیم به مسئولین ستاد نیروهای مسلح منعکس کنیم که تو آیین نامه لحاظ کنن کمتر ضرر کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mbod65 نمایش پست ها
    بچه ها ترخدا ایمیل بزنید به جا های مختلف پیگیری کنید
    اگر می تونید حضوری اقدام کنید ، بگید که زندگیمون یک شبه مسیرش عوض شد
    باور کنید جواب می ده
    نمونه اش این رو ببینید
    http://www.kazemjalali.com/index.asp...&newsview=2193

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahsavar نمایش پست ها
    آقای کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از پیشنهاد دهندگان حذف این معافیت تک پسری در سال 88 بودن. نمی دونم الان رویکردشون تغییر کرده یا نه، اما به هر حال قانون دیگه از دست مجلس خارج شده و ابلاغ شده. فقط نگرانی هامونو می تونیم به مسئولین ستاد نیروهای مسلح منعکس کنیم که تو آیین نامه لحاظ کنن کمتر ضرر کنیم.
    حالا حالا اجرایی نمیشه
    نگران نباشید رفت برای بعد از عید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arrconic نمایش پست ها
    دوست عزیز من بارها در پست های قبلی گفتم که روند رسیدگی در هر شهر متفاوته. برای من این طوری بود. اطلاعات غلط ندادم.
    من عذر ميخوام . به هر حال اين چيزي كه من گفتم براي تهرانه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    حالا حالا اجرایی نمیشه
    نگران نباشید رفت برای بعد از عید
    هیچ وقت یادم نخواهد رفت
    سه ماه قبل وقتی خانواده ام می گفتند برای معافیت کفالت اقدام کنم چون هیچ چیز این کشور حساب و کتاب ندارد
    با اطمینان می گفتم ممکن نیست قانونی که این همه وقت ثابت مانده یکهو عوض شود!!!!
    ولی شد ............

Junior Member

بچه ها تو رو قرآن یکی جواب منو بده… من دارم دیووونه میشم. من بابام ۱۰ دی میره تو ۶۰ سال… همه مدارکمم آمادست . کی میتونم مدارکمو بفرستم؟ اگه شنبه بخوام بفرستم میشه؟ شنبه ۲۶ آذر دقیقا دوهفته مونده به تولد بابامه. بچه هایی که فرستادند میشه لطف کنن بگن چند روز بعد از ارسال دفترچه کمیسیون تشکیل میشه؟ خیلی ها میگن روز تشکیل کمیسیون ملاک ورود پدر به 60 سال هست. درسته ؟ به قرآن دارم سکته میکنم. جون مادرتون اونایی که میدونن جواب بدن. اون دوست عزیزی هم که نوشته بود چند روز پیش کمیسیونش تشکیل شده لطف کنه اگه امکانش هست محبت کنه جواب منو بده. ممنون بچه ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)