صفحه 105 از 330 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member Arrconic آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط mjt نمایش پست ها
    بچه ها تو رو قرآن یکی جواب منو بده… من دارم دیووونه میشم. من بابام ۱۰ دی میره تو ۶۰ سال… همه مدارکمم آمادست . کی میتونم مدارکمو بفرستم؟ اگه شنبه بخوام بفرستم میشه؟ شنبه ۲۶ آذر دقیقا دوهفته مونده به تولد بابامه. بچه هایی که فرستادند میشه لطف کنن بگن چند روز بعد از ارسال دفترچه کمیسیون تشکیل میشه؟ خیلی ها میگن روز تشکیل کمیسیون ملاک ورود پدر به 60 سال هست. درسته ؟ به قرآن دارم سکته میکنم. جون مادرتون اونایی که میدونن جواب بدن. اون دوست عزیزی هم که نوشته بود چند روز پیش کمیسیونش تشکیل شده لطف کنه اگه امکانش هست محبت کنه جواب منو بده. ممنون بچه ها
    توی پست های قبلی نوشته بودم که پدر من متولد آبان است. من به سایت police.ir در قسمت خدمات الکترونیکی این موضوع را مطرح کردم که از کی اقدام کنم. بعد از یک هفته جواب اومد که از مهر ماه اقدام کن. به هر حال من از همون آبان اقدام کردم.
    شما هم فردا برو پلیس +10. یا قبول می کنند یا قبول نمی کنند. نمی دونم. رفتنش ضرری نداره.
    اینکه خیلی ها میگن روز تشکیل کمیسیون ملاک ورود پدر به 60 سال هست, خیر اینطور نیست. هر چند که باید موقع تشکیل پرونده در نظام وظیفه پدر شما 60 سالش شده باشه ولی روز کمسیون با توجه به تعداد پرونده های صف شده در نظام وظیفه تعیین می گردد. در برخی شهرها نامه میدن که کی بیا. ودر برخی شهرهای دیگه شفاها تاریخ کمسیون را به شما میگن.

Senior Member

آقا نگران چي هستي زود كه نيست هيچي شايد ديرم باشه . فكر كردي اونا اون قدر تيزن كه زود تر از موعد كار تو رو انجام بدن . شانس بياري سر همون 10 دي تازه به پروندت رسيدگي كنن . فقط ايني كه ميگي مداركت كامل هست رو مطمئن شو .از پليس +10 چك ليست مدارك رو گرفتي كه ميگي مداركت كامله ؟ مثلا كپي برابر اصل تمام صفحات شناسنامه و كارت ملي تمام اعضاي خانوادت رو گرفتي ؟

Junior Member

دوست عزیز Arroconic
    حالا شما بگید چه دلیل شرعی آوردید شاید ما هم استفاده کردیم ...

Junior Member Arrconic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط boy_0898 نمایش پست ها
    دوست عزیز Arroconic
    حالا شما بگید چه دلیل شرعی آوردید شاید ما هم استفاده کردیم ...
    توی هر کمسیونی یه سری سوالاتی می پرسن. شاید از شما چیز دیگه ای پرسیدن. شاید اصلا نیاز نبود که شما اونجا باشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    آقا نگران چي هستي زود كه نيست هيچي شايد ديرم باشه . فكر كردي اونا اون قدر تيزن كه زود تر از موعد كار تو رو انجام بدن . شانس بياري سر همون 10 دي تازه به پروندت رسيدگي كنن . فقط ايني كه ميگي مداركت كامل هست رو مطمئن شو .از پليس +10 چك ليست مدارك رو گرفتي كه ميگي مداركت كامله ؟ مثلا كپي برابر اصل تمام صفحات شناسنامه و كارت ملي تمام اعضاي خانوادت رو گرفتي ؟
    دوست عزیز سلام. ممنونم از اینکه راهنماییم کردی. آره همه مدارکم کامله فقط منتظر بودم که نزدیک تولد بابام بشم بعد بفرستم که از دیشب وقتی فهمیدم قانون جدید ابلاغ شده ترسیدم گفتم زودتر بفرستم. شما خودت چند روز قبل از تولد پدرت ارسال کردی مدارکت رو؟ بعد از ارسال چند روز طول کشید که کمیسیونت تشکیل بشه؟ ممنون میشم ازت اگه این سوالمم جواب بدی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mbod65 نمایش پست ها
    هیچ وقت یادم نخواهد رفت
    سه ماه قبل وقتی خانواده ام می گفتند برای معافیت کفالت اقدام کنم چون هیچ چیز این کشور حساب و کتاب ندارد
    با اطمینان می گفتم ممکن نیست قانونی که این همه وقت ثابت مانده یکهو عوض شود!!!!
    ولی شد ............
    ببینید من نگفتم اجرا نمیشه بالاخره ما توی ایران زندگی میکنیم و میشه گفت قانونی و جود نداره و همه چیز در آن اتفاق میوفته
    کسانی که بعد عید هستن لب مرز ترن
    بحرحال امیدوارم اصلا اجرا نشه
    موفق باشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

میلاد شما از کجا حدس میزنی که پیش از عید اجرایی نمیشه؟ واقعا برای دی ماه و بهمن ماه، یعنی کسایی که این موقع پدرشون 59 رو رد می کنه، خیلی اضطراب آور شده، کاش چند ماه پیش یه صحبتی، مصاحبه ای چیزی میکردن، تکلیف رو بهتر میدونستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    ببینید من نگفتم اجرا نمیشه بالاخره ما توی ایران زندگی میکنیم و میشه گفت قانونی و جود نداره و همه چیز در آن اتفاق میوفته
    کسانی که بعد عید هستن لب مرز ترن
    بحرحال امیدوارم اصلا اجرا نشه
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjt نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام. ممنونم از اینکه راهنماییم کردی. آره همه مدارکم کامله فقط منتظر بودم که نزدیک تولد بابام بشم بعد بفرستم که از دیشب وقتی فهمیدم قانون جدید ابلاغ شده ترسیدم گفتم زودتر بفرستم. شما خودت چند روز قبل از تولد پدرت ارسال کردی مدارکت رو؟ بعد از ارسال چند روز طول کشید که کمیسیونت تشکیل بشه؟ ممنون میشم ازت اگه این سوالمم جواب بدی
    10 روز.
    45 روز طول كشيد از موقع ارسال مدارك اوليه تا جلسه كميسيون . البته بودند كساني كه بيشتر از 2 ماه هم منتظر بودند . اگه باز سوالي بود در خدمتم .

Junior Member

برای اونها که چند هفته مونده واجد شرایط شن:

قانون وظیفه عمومی به هر حال تصویب نهایی شد و از سوی دولت ابلاغ. اما جزییات اون همراه یک سری ملاحظات تو آیین نامه اجرایی میاد. مسلما اینطور نیست که نگرانی های کسانی که در حال تکمیل پرونده هستن یا در آستانه این معافیت هستن، در نظر گرفته نشه.
    به هر حال روی یک قانون چهل ساله خیلی ها برنامه ریزی کردن و به محض اطلاع رسانی تغییر قانون، منطقی نیست که اجرایی شه. پس کسایی که تک فرزند ذکور پدران متولد 1331 به قبل هستن، زیاد نگران نباشن، اما از مسئولین بخوان که تا جایی که قانون، دستشون رو تو اجرا باز میذاره، این ملاحظات رو لحاظ کنن و یه فرجه ای به اونها که تشکیل پرونده میدن، بدن. لطفا شمام با ستاد نیروهای مسلح:
    http://www.mod.ir/contact یا دفتر رهبری: http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter تماس بگیرید و بخواید تو اجرا، قدری تامل کنن.

دوشنبه ها هم جلسه ملاقات مردمی ریاست سازمان وظیفه هست (روبروی سینما آزادی) البته خود سازمان که میدان سپاه هست و همیشه صبح ها میشه رفت. این تشویش ها رو بویژه دوستانی که برنامه ریزی تحصیلی کردن، به اطلاع برسونن

Junior Member

سلام دوستان.من برای ماده 6 قاتون بهزیستی اقدام کردم که در کمیسیون بهزیستی تایید کردند ولی درصد معلولیت پدرم رو متوسط زدند .حالا موندم اقدام کنم یا نه ؟به نظر شما کمیسیون نظام وظیفه برای متوسط معاف می کنند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)