صفحه 107 از 330 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط naaji نمایش پست ها
    دوستان خودم سلام ...
    من همونطور که میدونید الان تقریبا 7 -8 ماهی میشه که از بهزیستی واسه کفالت مادر اقدام کردم .. مشکل هم اعصاب و روان هست ..
    بعد از این مدت ما تو بهزیستی تایید شدیم با درجه معلولیت شدید ...
    سه برگیمون رفت تو بیمارستان امام سجاد .. امروز کمسیون داشتم تو نظام وظیفه
    امام سجاد تو برگه نوشته بود که بیماری روانی مزمن از نوع شدید هست ولی نیاز به مراقبت دائم نداره !!!!
    بعد یه دکتر دیگه هم نوشته بود شدیده ولی ننشوته بود مراقبت و اینا رو
    خلاصه اون دکتره کمسیون هم گیر داد به این یه تیکه که میخواست رد کنه ما رو که من با کلی التماس و صحبت قانعش کردم معاینه مجدد بزنه ... این سری زد واسه بیمارستان بقیه الله ..
    میخوام ببینم تو بقیه الله دکتراش چطورین؟ مثل امام سجاد پاچه میگیرن یا نه میشه صحبت کرد باهاشون؟
    اخه به خدا زور دارم واسه با درجه شدید بهزیستی اینا منو رد کنن ...
    بهزیستی پدر ما رو در ااورد تا بالاخره تاییدمون کرد و کارت واسه مادر صادر کرد ..
    لطفا راهنماییم کنید
    سلام اقا
    منم معاف شدم با این قانون..فقط دو سال ÷یش بذار بهت یه چیز بگم شاید کمکت کنه
    چندیدن بار گفتم اینو.
    بگرد تو اعصاب و روان ببین دکترهای شاخ تو ایارن کی هستند.من برای پدرم چند تا روماتولوژ معروف پیدا کردم.با پدرم رفتیم راست وحسینی قضیه رو گفتم و گفتم من نمیدونم مدرک و اینها چی میخواد.شما لطف کنید معاینه کنید هر مدرکی که لازمه بنویسید(عکس آزمایش خون تست ام ار آی و...) و.. بعد اگر مورد تاییدتون هست برام یه گواهی بنویسید.
    که فلانی فلان بیماری رو داره از مثلا چند سال پیش الان اینطوری شده ومعلول شده و......واز کارافتاده کلی حساب میشه ونیاز به مراقبت داره(این نیاز به مراقبت رو تو الن گفتی ها توی گواهی های من نبود ومعلوم هم بود باابم نیاز به مراقبت نداره)..
    اونها هم معاینه کردند وبرام چیزهایی که میخواستند بنویسند نوشتند.
    توی همین فروم هم گفتم.پدر من توی نطام وطیفه اصلا معاینه نکردند.رفتیم تو دیدم سه تا دکتر نشستند دارن در مورد قبلی صحبت میکنند.من رفتم تو یه نگاهی کردند و خانمه گفت بابابزرگته گفتم نه بابا بابامه.یه ده ثانیه نگاهمون کرد وگفت برو..(من پدرم کمرش خمه)
    خلاصه ما معاف شدیم اینطوری دیگه داداش(اون دکترهای نطام وطیفه اصلا مدارک من رو نگاه نکردند ها همون برگه بهزیستی فقط تو پروندم بود اما اون گواهی ها تو کمیسیون بهزیستی خیلی کمکم کرد ..دعوام شد باهاشون اونها رو رو کردم گیر داده بودن این که معلولیت نیست این به علت کهولت سنه و از این حرفها...منم هر چی داشتم رو کردم..پرونده اون گواهی ها که وصفشو گفتم و حتی فیلم ومعرفی نامه از انجمن مربوط به این بیماری و..خلاصه اینقده اطلاعات دادم که یکیشون بنده خدا پرسید تو دانشجوی پزشکی هستی ..منم گفتم نه اما پروژه ارشدم رو این بیماریه و اینا(خدا ببخشه منو خالی بستم)
    خلاصه این رو هم انجام بده.ایشالا به درت بخوره

سلام،
    این لینکو بخونید لطفاً
    http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100862348031

این یعنی اگه کسی خواهر یا برادرش سرطان داشته باشه معلوم نیست معاف بشه ولی اگه پدر یا مادر سرطان داشته باشن از الان می تونه برای معاف شدن اقدام کنه دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    سلام اقا
    منم معاف شدم با این قانون..فقط دو سال ÷یش بذار بهت یه چیز بگم شاید کمکت کنه
    چندیدن بار گفتم اینو.
    بگرد تو اعصاب و روان ببین دکترهای شاخ تو ایارن کی هستند.من برای پدرم چند تا روماتولوژ معروف پیدا کردم.با پدرم رفتیم راست وحسینی قضیه رو گفتم و گفتم من نمیدونم مدرک و اینها چی میخواد.شما لطف کنید معاینه کنید هر مدرکی که لازمه بنویسید(عکس آزمایش خون تست ام ار آی و...) و.. بعد اگر مورد تاییدتون هست برام یه گواهی بنویسید.
    که فلانی فلان بیماری رو داره از مثلا چند سال پیش الان اینطوری شده ومعلول شده و......واز کارافتاده کلی حساب میشه ونیاز به مراقبت داره(این نیاز به مراقبت رو تو الن گفتی ها توی گواهی های من نبود ومعلوم هم بود باابم نیاز به مراقبت نداره)..
    اونها هم معاینه کردند وبرام چیزهایی که میخواستند بنویسند نوشتند.
    توی همین فروم هم گفتم.پدر من توی نطام وطیفه اصلا معاینه نکردند.رفتیم تو دیدم سه تا دکتر نشستند دارن در مورد قبلی صحبت میکنند.من رفتم تو یه نگاهی کردند و خانمه گفت بابابزرگته گفتم نه بابا بابامه.یه ده ثانیه نگاهمون کرد وگفت برو..(من پدرم کمرش خمه)
    خلاصه ما معاف شدیم اینطوری دیگه داداش(اون دکترهای نطام وطیفه اصلا مدارک من رو نگاه نکردند ها همون برگه بهزیستی فقط تو پروندم بود اما اون گواهی ها تو کمیسیون بهزیستی خیلی کمکم کرد ..دعوام شد باهاشون اونها رو رو کردم گیر داده بودن این که معلولیت نیست این به علت کهولت سنه و از این حرفها...منم هر چی داشتم رو کردم..پرونده اون گواهی ها که وصفشو گفتم و حتی فیلم ومعرفی نامه از انجمن مربوط به این بیماری و..خلاصه اینقده اطلاعات دادم که یکیشون بنده خدا پرسید تو دانشجوی پزشکی هستی ..منم گفتم نه اما پروژه ارشدم رو این بیماریه و اینا(خدا ببخشه منو خالی بستم)
    خلاصه این رو هم انجام بده.ایشالا به درت بخوره
    دمه شوما گرم ...
    والله تا دلت بخواد من نامه از فوق تخصص و تخصص اعصاب و روان دارم واسه اینکه گفتن از کار افتاده هستو شدیده معلولیتش ... ولی جدیدا دیگه به این چیزا زیاد نگا نمیکنن ...
    حالا سه برگی بهزیستی رو امام سجاد از من روز کمسیون گرفت بعد امروز که نظام وظیفه پرونده رو داده بهم میبینم توش نیست !!! بهشون میگم میگه واسه چی دادی بهشون ربطی به اونا نداره !!! میگم بابا خود یارو کندش به من چه اخه ... حالا این وسط باید بریم اونجا ... تازه معلوم نیس بدن . ندن . گم کرده باشن ...
    خیلی خسته شدم به خدا

سلام اقا من پدرم 10 دی 59 سالش تموم میشه.مدارکم رو 17 اذر فرستادم.معاف میشم؟
    تو رو خدا یکی جواب بده

کسی میدونه که آیا داماد شهید هم معاف میشه یا نه؟
    مرسی
    اینجا محل تبلیغات نیست!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz نمایش پست ها
    کسی میدونه که آیا داماد شهید هم معاف میشه یا نه؟
    مرسی
    من از 1شنیدم شده
    پیگیر باش
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aghreza2000 نمایش پست ها
    سلام اقا من پدرم 10 دی 59 سالش تموم میشه.مدارکم رو 17 اذر فرستادم.معاف میشم؟
    تو رو خدا یکی جواب بده
    قبل این جریانات هندونه نبریده بود الان که دیگه هیچ
    اگه اقدام کردی منتظر باش و نتیجه به ما هم اعلام کن
    خدا کمک میکنه
    نگران نباش
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    National university of Malaysia, Isfahan University

من مدارکم وارد کامپیوتر پلیس +۱۰ کردم، آیا به نظرتون معاف میشم؟ (تک پسر ذکور)!

کسی از جلسه ای که برای دیدار مردمی میشد رفت خبر داره چی شد؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

من رفتم. خبر خاصی نبود. نزدیکه دویست نفر اومده بودن که تقریبا نود درصد برای تمدید یا تعجیل بودن. اول اعلام کردن که کار تمدید تعجیل نمی کنیم برید دفاتر پلیس+10، بعد هم گفتن هر کی از تهران هست بره ن.و. تا وقتی هم که من اونجا بودم اصلا اسمی از معافیت کفالت (هیچ مدل!) نبود.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)