صفحه 11 از 330 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تک فرزند پسر پدر نیازمند مراقبت

ممنون سیزموند جان،
    یک سوال دیگه
    : » من ورودی سال 84 دانشگاهم، پس با این حساب باید چند ترم درسمو کش بدم که بتونم با توجه به فرصت 6 ماهه معاف بشم و آموزشی رو هم تا اون موقع انجام بدمو تموم شه که سر 20ام فروردین 90 معاف شم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام.
    پدر من دارای معلولیت جسمی-حرکتی هست و میلنگد و معلولیتش هم مورد تایید بهزیستی هم هست من هم در حال حاضر دانشجو هستم می خواستم بدونم با این شرایط میتونم معافی بگیرم ؟در ضمن تک پسر هم هستم.

Junior Member

پیش فرض آیا من معافم؟

سلام پدر من دارای معلولیت جسمی-حرکتیه و معلولیتش هم موردتایید بهزیستیه من در حال حاضر دانشجو هستم و تک پسر هم هستم با این شرایط میتونم معافی بگیرم؟

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا من معافم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط joibari2 نمایش پست ها
    سلام پدر من دارای معلولیت جسمی-حرکتیه و معلولیتش هم موردتایید بهزیستیه من در حال حاضر دانشجو هستم و تک پسر هم هستم با این شرایط میتونم معافی بگیرم؟
    سلام
    اولا ایشالا حال پدرت خوب باشه.شما از دو نوع معافی میتونی استفاده بکنی اولیش به سن پرت بستگی داره که89 به بالا باید باشه
    دومیش معافیت معلولان.با پدر تشریف ببرید بهزیستی نزدیک خونتون.مثلا من نازی اباد محلمونه رفتم بهزیتسی شهر ری.
    اونها تشخیص بدن (یه درصد خاصی دارن)پرونده تشکیل میشه وباید یه سری کمیسیون بگذورنی.من تاحالا کمیسیون هام با موفقیت طی شده ایشالا کامل شد مییام اینجا ذکر میکنم
    این کاربر ،غیر فعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxlover نمایش پست ها
    آقا بالاخره شورای نگهبان تصویب کرد این قانون رو؟
    متاسفانه تا این لحظه خبری در دست نیست، جز اینکه فردا یعنی شبنه آخرین مهلت خبرگان هست که یا تائید کنه یا بگه ایراد داره و بر گردونه به مجلس

Member mohhhamad آواتار ها

سلام دوستان من دچار يه مشکل عجيب غريب شدم.
    من براي معافيت کفالت اقدام کردم والان جواب کميسيون بهزيستي اومد واوکي دادند با درجه معلوليت متوسط ومعرفي کردن به نظام وظيفه (برگه سه برگي مخصوص رو مهر وموم شده بهم دادن)
    من تابستون درخواست اعزام داده بودم برام يک دي تاريخ اعزام اومد .
    الان فوق قبول شدم واز معافيت تحصيلي دارم استفاده ميکنم.
    من يه مشکل عجيب وبزرگ دارم.
    پدر من ومن با برادر وخواهر بزرگم اختلاف داريم.متاسفانه کپي شناسنامه اونها براي درخواست معافيت کفالت مرحله اول نيازه.
    اونها اين رو به من نميدن وگفتن عمرا بديم!
    دفتر پليس بع علاوه ده هم رفتم گفتن بدون اين مدارک نميشه. به نظرتون من الان چي کار بايد بکنم؟
    ویرایش توسط mohhhamad : October 24th, 2009 در ساعت 04:54 PM دلیل: غلط املايي
    این کاربر ،غیر فعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365 نمایش پست ها
    من براي معافيت کفالت اقدام کردم والان جواب کميسيون بهزيستي اومد واوکي دادند با درجه معلوليت متوسط ومعرفي کردن به نظام وظيفه (برگه سه برگي مخصوص رو مهر وموم شده بهم دادن)
    من تابستون درخواست اعزام داده بودم برام يک دي تاريخ اعزام اومد .
    الان فوق قبول شدم واز معافيت تحصيلي دارم استفاده ميکنم.
    من يه مشکل عجيب وبزرگ دارم.
    پدر من ومن با برادر وخواهر بزرگم اختلاف داريم.متاسفانه کپي شناسنامه اونها براي درخواست معافيت کفالت مرحله اول نيازه.
    اونها اين رو به من نميدن وگفتن عمرا بديم!
    دفتر پليس بع علاوه ده هم رفتم گفتن بدون اين مدارک نميشه. به نظرتون من الان چي کار بايد بکنم؟
    سلام
    شاید این عاملی بشه برای بهبود روابط
    ولی اگه فکرمیکنی که واقعا نمیشه دوشنبه ها سردار زاده کمند ملاقات مردمی داره. صبح زود باید بری.
    برو و مشکلت رو بهش بگو . میتونه کمکت کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365 نمایش پست ها
    ببخشید معلولیت پدرتون چیه؟ یعنی با درجه معلولیت متوسط میشه معافی کفالت گرفت ؟
    رای کمیسیون نظام وظیفه چی ok دادن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rabin4hood52 نمایش پست ها
    متاسفانه تا این لحظه خبری در دست نیست، جز اینکه فردا یعنی شبنه آخرین مهلت خبرگان هست که یا تائید کنه یا بگه ایراد داره و بر گردونه به مجلس
    كدخدايي درباره وضعيت قانون اصلاح نظام وظيفه در شوراي نگهبان گفت: قانون اصلاح نظام وظيفه هنوز در دستور كار است و به نتيجه نهايي نرسيده‌ است.

1388/8/4 دوشنبه
    http://www.shora-gc.ir/portal/Home/S...2-80181b54034c

دوستان یه سوال داشتم،اگه کسی در حین تحصیل خارج از کشود پدرش به 59 تمام برسه میتونه بدون اومدن به ایران معافی بگیره یا نه؟شنیدم کسی این کارو کرده اگه میشه روند کار چه جوریه؟ممنون
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)