صفحه 113 از 330 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member Arrconic آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    پدر من چند سال هست که به علت بیماری قلبی با گرفتن از کار افتادگی بازنشسته شده ولی کارهای شخصی خودش رو میتونه انجام بده
    به نظر شما میتونم معافیت کفالت بگیرم؟ ایا خیلی روند سختی داره؟
    ممنون
    نه سخت نیست. چون از کار افتادگی داره احتمالا حتی با اجرای قانون جدید هم می تونید معاف بشید.

Junior Member Arrconic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aghreza2000 نمایش پست ها
    اقا واقعا نظام وظیفه تهران خودش استعلام از ثبت احوال میگیره؟
    یا اینکه میگن میگیرییم فقط ی شوخیه؟!
    شوخی نیست. میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arrconic نمایش پست ها
    نه سخت نیست. چون از کار افتادگی داره احتمالا حتی با اجرای قانون جدید هم می تونید معاف بشید.
    سلام
    قانون جدید چیه؟!
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    قانون جدید چیه؟!
    ممنون
    دوست عزیز لطف کنید حد اقل چندتا پست بخونید و بعد سوال داشتید مطرح کنید!!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedjahdi نمایش پست ها
    دوستان من که محل سکونتم تهران هست میتونم از شهرستان هم اقدام کنم واسه معافیت یا نمیشه؟!
    بله
    میتونید از شهرستان اقدام کنید. البته باید آدرسی که توی دفترچه می نویسید و بقیه کارها (واکسن+معاینه پزشکی+تاییده امضای بستگان) را در شهرستان انجام بدید.
    من خودم ساکن تهرانم. خانواده ام ساکن شهرستان هستند. از شهرستان اقدام کردم. کارها معمولا سریع تر انجام میشه. مثلا وقت کمیسیون را برای ۱۷ روز بعد صادر کردند.
    اگه میتونی پیشنهاد می کنم از شهرستان اقدام کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mp2002 نمایش پست ها
    کسی از نظام وظیفه در مورد تکلیف کسایی که پروندشون در دست اقدامه سئوالی پرسیدن آخه صحبت نظام وظیفه با صحبت سردار کمالی فرق می کنه آدم نمی دونه کدوم یکی رو گوش بده
    من فکر می کنم (متاسفانه) صحبت سردار کمالی بیشتر قابل استناده. اگر قانون ابلاغ بشه، نظام وظیفه موظف به اجراست و نمیتونه مستقل عمل کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    آقا پدرت عجب روزي متولد شده !!! دقيقا از روز شنبه 10 دي ماه اين قانون اجرايي شده . يعني لب لب مرز. من خودم 1 آبان مداركم رو فرستادم و امروز هم كارتم رو گرفتم .
    ايشالا كه شما هم معاف ميشي . ولي يه پرس و جو بكن از نظام وظيفه
    طبق صحبتهای سردار کمالی در مصاحبه با فارس و خبرآنلاین و ...، اگر تا زمان ابلاغ قانون جدید (که احتمالا آخر دی ماه خواهد بود) رای کمیسیون برای شما صادر شده باشه که ناز شصتت و مفت چنگت. معافیت را گرفته ای. ولی اگر تا اون موقع رای صادر نشده باشه متاسفانه باید بری خدمت.
    امیدوارم همه دوستانی که لب مرز هستند بتونند معافیت را بگیرند

آقایون من زنگ زدم 09680 گفتن تصمیم در مورد نحوه اجرا قانون به وسیله منابع انسانی ستاد کل نیروهای مصلح و سازمان نظام وظیفه با هم اتخاذ میشه، هر کس هم که میره تو نظام وظیفه میگن تشکیل پرونده ملاکه. این مصاحبه کمالی هم تو سایت نظام وظیفه نذاشتن. این بابا دوست داره تند تند مصاحبه کنه. اکثر افرادی هم که تجربه ای از سربازی دارن میگن قوانینی که سرباز ازآنها متضرر میشه رو یه هو اجرا نمیکنن، حداقل از اول سال بعد اجرا میکنن. یه عالمه پرونده هست تو تهران که خیلی وقت پیش تشکیل شده، شهرای کوچیک سریع بررسی کردن. بی حساب کتاب هم باشه دیگه انقدر نیست.

[QUOTE=rafigh82;609401]من فکر می کنم (متاسفانه) صحبت سردار کمالی بیشتر قابل استناده. اگر قانون ابلاغ بشه، نظام وظیفه موظف به اجراست و نمیتونه مستقل عمل کنه.[/QUOT
    همین سردار کمالی گفت 10 دی اجرا میشه!!!
    خود نظام وظیفه میگن حالا حالا ها اجرا نمیشه باید از چندین ***** بگذره و بعیده قبل از عید اجرا بشه
    برای کسایی هم که الان فرستادن و پرونده دست بررسی چون که پرونده ها زیاده طول کشیده ولی همیشه تو این جور مسایل ملاک تاریخ ثبته.خودشون هم میگن 50! روز باید بگذره

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    من فکر می کنم (متاسفانه) صحبت سردار کمالی بیشتر قابل استناده. اگر قانون ابلاغ بشه، نظام وظیفه موظف به اجراست و نمیتونه مستقل عمل کنه.
    همین سردار کمالی گفت 10 دی اجرا میشه!!!
    خود نظام وظیفه میگن حالا حالا ها اجرا نمیشه باید از چندین ***** بگذره و بعیده قبل از عید اجرا بشه
    برای کسایی هم که الان فرستادن و پرونده دست بررسی چون که پرونده ها زیاده طول کشیده ولی همیشه تو این جور مسایل ملاک تاریخ ثبته.خودشون هم میگن 50! روز باید بگذره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)