صفحه 114 از 330 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    طبق صحبتهای سردار کمالی در مصاحبه با فارس و خبرآنلاین و ...، اگر تا زمان ابلاغ قانون جدید (که احتمالا آخر دی ماه خواهد بود) رای کمیسیون برای شما صادر شده باشه که ناز شصتت و مفت چنگت. معافیت را گرفته ای. ولی اگر تا اون موقع رای صادر نشده باشه متاسفانه باید بری خدمت.
    امیدوارم همه دوستانی که لب مرز هستند بتونند معافیت را بگیرند
    همین سردار کمالی گفت 10 دی اجرا میشه!!!
    خود نظام وظیفه میگن حالا حالا ها اجرا نمیشه باید از چندین ***** بگذره و بعیده قبل از عید اجرا بشه
    برای کسایی هم که الان فرستادن و پرونده دست بررسی چون که پرونده ها زیاده طول کشیده ولی همیشه تو این جور مسایل ملاک تاریخ ثبته.خودشون هم میگن 50! روز باید بگذره

Junior Member

من کفالتم رو امروز گرفتم
    اگه صحبت سردار کمالی درست باشه من نباید معاف می شدم ولی شدم نظام وظیفه هم عین تراکتور داره معاف می کنه سرعت شده در حد بنز دیگه برات وقت کفالت هم تعیین می کنن عین خط تولید خودرو بعد از این که پروندت کامل شد می فرستندت تو هیئت کفالت و تمام یه روز کار تمام
    حکایت کارای دستگاه های ما عین پای چپی که به پای راستش می گه غلط اضافه نکن
    به قول اون بنده خدا سرهنگ زارعی مسئول بخش کفالت کسی که باید کارت شما رو برای کفالت امضا کنه اونه نه سردار کمالی !!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان
    من نامه استعلام ثبت احوال رو از نظام وظیفه تهران دریافت کردم و احتمالا تا شنبه جواب استعلام ها به دستم میرسه. بعد از اینکه جواب استعلام رو بردم نظام وظیفه بلافاصله کمیسیون تشکیل میشه یا بازم مراحل داره. می خوام ببینم که باید پدرم رو هم شنبه همراه خودم ببرم یا نه.

Junior Member Arrconic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fanousemahtab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نامه استعلام ثبت احوال رو از نظام وظیفه تهران دریافت کردم و احتمالا تا شنبه جواب استعلام ها به دستم میرسه. بعد از اینکه جواب استعلام رو بردم نظام وظیفه بلافاصله کمیسیون تشکیل میشه یا بازم مراحل داره. می خوام ببینم که باید پدرم رو هم شنبه همراه خودم ببرم یا نه.
    خیر. فیش های بانک و نامه های استعلام را که بردید به منزله تکمیل پرونده شماست. کمسیون همون روز نیست. بهتون میگن کی بیایید.

دوستان من خودم چند سال پیش معافیت کفالت گرفتم..... الان می خوام اقدام کنم برای پذیرش ... اگر بتونم اقامت دائم یکی از کشورهای خارجی را بگیرم و از اونجایی که پدرم فوت شده... برادر کوچیکم می تونه معافیت کفالت بگیره.... یعنی کفیل مادرم بشه؟... من برادر دیگه ای ندارم ... فقط یک خواهر دارم که ازدواج کرده

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    دوستان من خودم چند سال پیش معافیت کفالت گرفتم..... الان می خوام اقدام کنم برای پذیرش ... اگر بتونم اقامت دائم یکی از کشورهای خارجی را بگیرم و از اونجایی که پدرم فوت شده... برادر کوچیکم می تونه معافیت کفالت بگیره.... یعنی کفیل مادرم بشه؟... من برادر دیگه ای ندارم ... فقط یک خواهر دارم که ازدواج کرده
    تا زمانی که شما در صحت سلامت هستی برادرت نمی تونه معافیت بگیره ! مهم نیست کجای دنیا زندگی می کنی !

نقل قول نوشته اصلی توسط mp2002 نمایش پست ها
    من کفالتم رو امروز گرفتم
    اگه صحبت سردار کمالی درست باشه من نباید معاف می شدم ولی شدم نظام وظیفه هم عین تراکتور داره معاف می کنه سرعت شده در حد بنز دیگه برات وقت کفالت هم تعیین می کنن عین خط تولید خودرو بعد از این که پروندت کامل شد می فرستندت تو هیئت کفالت و تمام یه روز کار تمام
    حکایت کارای دستگاه های ما عین پای چپی که به پای راستش می گه غلط اضافه نکن
    به قول اون بنده خدا سرهنگ زارعی مسئول بخش کفالت کسی که باید کارت شما رو برای کفالت امضا کنه اونه نه سردار کمالی !!!!!!!!!!!!!!
    من دیروز کمیسیون داشتم. برای کفالت پدر ۶۰ سال تمام. همون روز هم فیش ها را پرداخت کردم و تحویل دادم. الان دو تا سوال دارم:
    طرف هیچ چیزی به من نداد. مثلا شماره پیگیری، شماره پرونده، رسید و ... . دوستان دیگه آیا رسید دریافت کردند؟ چطور میشه از وضعیت پرونده اطلاع حاصل کنیم.
    سوال دوم: یه ستوان به دوستم گفت که پرونده شما بعد از کمیسیون میره برای صدور حکم! و بیست روز طول میکشه تا حکم براش صادر بشه و بعد از اون خود به خود میره برای صدور کارت. کسی اطلاعی از این قضیه نداره؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    من دیروز کمیسیون داشتم. برای کفالت پدر ۶۰ سال تمام. همون روز هم فیش ها را پرداخت کردم و تحویل دادم. الان دو تا سوال دارم:
    طرف هیچ چیزی به من نداد. مثلا شماره پیگیری، شماره پرونده، رسید و ... . دوستان دیگه آیا رسید دریافت کردند؟ چطور میشه از وضعیت پرونده اطلاع حاصل کنیم.
    سوال دوم: یه ستوان به دوستم گفت که پرونده شما بعد از کمیسیون میره برای صدور حکم! و بیست روز طول میکشه تا حکم براش صادر بشه و بعد از اون خود به خود میره برای صدور کارت. کسی اطلاعی از این قضیه نداره؟

ممنون.
    در مورد سوال اول: نه هیچی به شما نمیدن. دو ماه دیگه کارت میاد در خونه.

Junior Member

دوستان من درخواست معافیت رو با همه مدارک لازم دادم به پلیس +10 و حتی استعلام ثبت احوال هم تو مدارکم بود. اما به من هیچ شماره ای ندادن، چطور میتونم پیگیری کنم کارمو؟! میخوام خودم برم دنبالش زودتر تمومش کنم اما پلیس +10 گفت زنگ میزنن خونه و بهم مدرک پیگیری نداد! اصلا شماره یا چیزی وجود داره که بشه باهاش پیگیری کرد؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedjahdi نمایش پست ها
    دوستان من درخواست معافیت رو با همه مدارک لازم دادم به پلیس +10 و حتی استعلام ثبت احوال هم تو مدارکم بود. اما به من هیچ شماره ای ندادن، چطور میتونم پیگیری کنم کارمو؟! میخوام خودم برم دنبالش زودتر تمومش کنم اما پلیس +10 گفت زنگ میزنن خونه و بهم مدرک پیگیری نداد! اصلا شماره یا چیزی وجود داره که بشه باهاش پیگیری کرد؟!
    با کد ملی می تونید پیگیری کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)