صفحه 12 از 330 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط aria22 نمایش پست ها
    یکی جواب منو بده که بدجور گرخیدم
    من بیش از یک ماه است که پرونده معافیت سه برادری را تکمیل کرده و فزستاده ام ، کارت معافیت کی به دستم می زسه ؟ من به پلیس +10 مراجعه کردم و گفتند که تا بحال سی کارت معافیت سه برادری دریافت نکرده و صدور آن 5 6 ماه به طول می انجامد، آیا این گفته صحیحه؟

با تشکر
    منم هم مدت 1-2 ماهه که مدارک رو تکمیل کردم و تحویل دادم، اون موقع بهم گفتن 3 ماه دیگه برات میاد درخونه کارت، اگه تا اون موقع نیومد بیا حوزه نظام وظیفه پیگیری کن.
    به هر حال اینجور که معلومه به این زودیا این کارت به دستمون نمی رسه!

Junior Member

سلام.
    در معافیت سه برادری، برادران از هیچ گونه معافیتی نباید استفاده کرده باشند. آیا منظور ،تنها معافیتهای دائم است یا معافیت از رزم هم موجب عدم حساب آمدن خدمت برادر می شود؟

Member mohhhamad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط joibari2 نمایش پست ها
    ببخشید معلولیت پدرتون چیه؟ یعنی با درجه معلولیت متوسط میشه معافی کفالت گرفت ؟
    رای کمیسیون نظام وظیفه چی ok دادن؟
    سلام
    شرمنده دير شد.من پدرم a.s داشت.نميدونم با متوسط هم ميدن يا نه.اين نتيجه کميسيون آخر بهزيستي بود.3 تا کميسيون تشکيل شده بود اولي گفت شديد ودومي هم.اما اين آخري نه معاينه کردن ونه مدارک رو به درستي ديدن.زدن متوسط.درجه اش فکر نکنم مهم باشه مهم نامه ست که از بهزيستي دادن.تا ببينيم خدا چي ميخواد
    ویرایش توسط mohhhamad : November 7th, 2009 در ساعت 12:05 PM دلیل: تصحيح املا
    این کاربر ،غیر فعال است.

Member mohhhamad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط joibari2 نمایش پست ها
    ببخشید معلولیت پدرتون چیه؟ یعنی با درجه معلولیت متوسط میشه معافی کفالت گرفت ؟
    رای کمیسیون نظام وظیفه چی ok دادن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ppaina نمایش پست ها
    سلام.
    در معافیت سه برادری، برادران از هیچ گونه معافیتی نباید استفاده کرده باشند. آیا منظور ،تنها معافیتهای دائم است یا معافیت از رزم هم موجب عدم حساب آمدن خدمت برادر می شود؟
    عزيز جان اولا هنوز نبايد رو اين قانون حساب بکني تا زمان اجرايي شدنش(ايران رو که ميشناسي)
    دوما قانون گفته دو برادر رفته باشن سربازي (معافيت از رزم واينها که ربط نداره)مهم اينه رفته باشه سربازي.
    ايشالا که معافي
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365 نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده دير شد.من پدرم a.s داشت.نميدونم با متوسط هم ميدن يا نه.اين نتيجه کميسيون آخر بهزيستي بود.3 تا کميسيون تشکيل شده بود اولي گفت شديد ودومي هم.اما اين آخري نه معاينه کردن ونه مدارک رو به درستي ديدن.زدن متوسط.درجه اش فکر نکنم مهم باشه مهم نامه ست که از بهزيستي دادن.تا ببينيم خدا چي ميخواد
    پدر من هم معلولیت داره با درجه متوسط که بهزیستی تایید کرده ولی چون دانشجو هستم هیچ اقدامی نکردم. تا همین چند وقت پیش هم فکر میکردم 100% معاف میشم تا اینکه تو یه برنامه ای دیدم که سردار زاد کمند رو آورده بودن که میگفت او نایی که پدرشون معلولیت شدید و خیلی شدید دارند معاف میشن البته بستگی داره که کمیسیون نظام وظیفه داره که پدر رو نیازمند مراقبت تشخیص بده اینطوری معافی صد در صده.
    در ضمن نتیجه ی پیگیری هات رو هم اطلاع بده امیدوارم که معاف بشی.

پیش فرض پرسش : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

درود
    با تشکر از دست اندر کاران وب سایت که چنین فضای سودمندی را برای دوستان فراهم کردند.
    شرایط پیچیده ای که بر فضای اداری کشورمان حاکم است، در چنین مواردی واقعا طی مسیر را سخت می کند. قبل از آشنایی با این وب سایت چند هفته ای در ادارات نظام وظیفه وقت به بطالت سپری کرده ام و اکنون درخواست کمک فکری از دوستان دارم...
    متولد مرداد1366 هستم و اکنون در ششمین ترم کاردانی در دانشگاه مشغول تحصیل ام، دفترچه ی اعظام به خدمت را قبل از قبولی در دانشگاه پست کرده ام، برادرم با تفاوت چهار سال (متولد 1362) بزرگتر از من است (فقط همین برادر را دارم) خدمت سربازی را به اتمام رسانده و مجرد است، پدرم در مرداد ماه 1388 وارد شصتمین سال زندگیشان شدند، پدرم دارای پرونده پزشکی دیابت هستند...
    آیا من شرایط معافیت را دارا هستم؟ از چه طریق؟

پیش فرض پاسخ : پرسش : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط lonelybagman نمایش پست ها
    درود
    با تشکر از دست اندر کاران وب سایت که چنین فضای سودمندی را برای دوستان فراهم کردند.
    شرایط پیچیده ای که بر فضای اداری کشورمان حاکم است، در چنین مواردی واقعا طی مسیر را سخت می کند. قبل از آشنایی با این وب سایت چند هفته ای در ادارات نظام وظیفه وقت به بطالت سپری کرده ام و اکنون درخواست کمک فکری از دوستان دارم...
    متولد مرداد1366 هستم و اکنون در ششمین ترم کاردانی در دانشگاه مشغول تحصیل ام، دفترچه ی اعظام به خدمت را قبل از قبولی در دانشگاه پست کرده ام، برادرم با تفاوت چهار سال (متولد 1362) بزرگتر از من است (فقط همین برادر را دارم) خدمت سربازی را به اتمام رسانده و مجرد است، پدرم در مرداد ماه 1388 وارد شصتمین سال زندگیشان شدند، پدرم دارای پرونده پزشکی دیابت هستند...
    آیا من شرایط معافیت را دارا هستم؟ از چه طریق؟
    با اين شرايطي كه گفتي به نظر نمي رسه معاف بشي

Junior Member

دوستان کسی خبر نداره قانون معافیت دو برادری بالاخره کی اجرایی میشه؟
    یعنی تا خرداد ۸۹ ابلاغ میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین ...

من اگه خدا بخواد با این قوانین جدید دارم معاف میشم . می خوام ببینم موقعی که این قانون اجرایی شد و مدارکمو دادم و معافیم اوکی شد تا اومدن کارت معافی آیا میتونم برای یه سفر کاری با گذاشتن 15 میلیون وثیقه یه اجازه خروج یه ماهه از نظام وظیفه بگیرم تا نخوام از دانشگاه اقدام کنم یا بازم باید برم دنباله دانشگاه ؟

( آخه 2 سال سربازی رفتن از اجازه خروج گرفتن تو دانشگاه ما راحتتره ( )

Junior Member

سلام
    من تک پسرم و متولد مرداد 1367 هستم و اکنون در ششمین ترم کاردانی در دانشگاه مشغول تحصیل ام
    پدرم 31 مرداد امسال 59 سالش تموم میشه و پدرم دارای پرونده پزشکی دیابت هستند
    ایا من الان میتونم برم برای گرفتن معافیت اقدام کنم؟
    ایا اونایی که معافیت هایی غیر از معافیت پزشکی میگیرن باید به اموزشی برن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)