صفحه 13 از 330 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

دوستان سلام
    من متولد 64 هستم. پدرم 65 سالشه یه برادر دارم که دو سال از خودم بزرگتره. برادرم صرع داشته و از این طریق معافیت پزشکی گرفته...
    سواله من اینه که من میتونم از معافیت کفالت برخوردار بشم؟؟؟؟
    ممنون می شم اگه جواب بدید بهم

آقا این قانون دو برادری آخرش به کجا رسید؟ من دوماه دیگه فارغ التحصیل میشم و این قانون شامل حال من میشه . چه باید بکنم؟

در مورد قانون دوبرادری می دونم که تصویب شده اما کی اجرا بشه خدا داند.
    اما در مورد مساله خودم. الان قانون کفالت اینه که اگه برادر بالای 18 سال بیمار داشته باشم می تونم معاف بشم. سوالم اینه که این بیمار بودن شامل چی می شه؟ آیا صرع جزو این بیماریها می شه؟؟؟؟
    ممنون از همه

دوستان کسی نظری نداره؟؟؟
    من خواهش می کنم که هرکسی هر نظری داره بگه من شدیدا تو استرسم....
    ممنون

Junior Member

با سلام

من برادر بزرگتر از خودم دارم که سربازیشو تموم کرده و خارج از کشور دانشجو هست . پدرم هم بالاتر از 60 سال هست . میخواستم بدونم اگر پدرم دارای بیماری خاصی باشه میتونم معافی کفالت بگبرم ؟

سلام
    من 18 سالمه و تازه ديپلم گرفتم . اين قانون 2 برادري جديد شامل حال من ميشه و ميخواستم بدونم براي معاف شدن چه مداركي لازمه كه از الان بتونم تهيه كنم .
    دومآ اگه خدايي نكرده اين قانون اجرايي نشد : مادر من 58 سالشه و پدرم فوت كرده . الانم فقط من و برادرم كه 25 سالشه با مادرم زندگي ميكنيم . ميخواستم بدونم كه با اين اوصاف ميتونم از اين طريق براي معافي كفالت اقدام كنم .
    با تشكر

سلام
    اینجا اگه کسی هست که وقت کمیسیون پزشکی در بهزیستی منطقه شمیرانات داره لطفا هر چه سریعتر به من پیغام خصوصی بده
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

سلام به همه دوستان

احتمالا قوانین دو برادری تا پایان امسال تصویب بشه

برای اخبار تکمیلی می توانید به سایت زیر مراجعه کنید

www.sarbazi.us

Junior Member

پیش فرض معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

دوستان عزيز هر كس در اين مورد اطلاعي داره اعلام كنه
    من كارشناسي ارشد برق دارم و قانون دو برادري شاملم ميشه. ولي نمي خوام منتظرش باشم. چون ميترسم اجرايي نشه به اين زوديها. فرجه شش ماهه هم تا فروردين 89 تموم ميشه. در ضمن براي امريه دانشگاه آزاد اقدام كردم احتمالا بتونم بگيرم.
    سوالم اينه: با توجه به اينكه دانشگاه آزاد تعهد يك و نيم برابر يعني سه ساله ميگيره اگه وسط سربازي قانون اجرايي بشه ميتونم كارتم رو بگيرم و از دانشگاه آزاد بيام بيرون. يا بايد تمام مدت تعهد را انجا بمونم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2011 نمایش پست ها
    دوستان عزيز هر كس در اين مورد اطلاعي داره اعلام كنه
    من كارشناسي ارشد برق دارم و قانون دو برادري شاملم ميشه. ولي نمي خوام منتظرش باشم. چون ميترسم اجرايي نشه به اين زوديها. فرجه شش ماهه هم تا فروردين 89 تموم ميشه. در ضمن براي امريه دانشگاه آزاد اقدام كردم احتمالا بتونم بگيرم.
    سوالم اينه: با توجه به اينكه دانشگاه آزاد تعهد يك و نيم برابر يعني سه ساله ميگيره اگه وسط سربازي قانون اجرايي بشه ميتونم كارتم رو بگيرم و از دانشگاه آزاد بيام بيرون. يا بايد تمام مدت تعهد را انجا بمونم.
    بعضی نهادها تعهد می گیرند که از قانون 2 برادری استفاده نکنی اگه همچین تعهدی ازت نگیرن؛ فکر نکنم مشکلی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)