صفحه 146 از 330 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پس الان که میخوام دفترچه رو تکمیل کنم بدم به پلیس+10 چه مدارک پزشکی نیاز داره؟

Junior Member

مرسی از جوابت. داشتم ناامید میشدم کم کم.. راستش 22/3 تا25/3 بابام به مدت4روز بستری شد ولی اینقدر اوضاع آسایشگاه وحشتناک بود رفتم خواهش کردم که ترخیصش کنن.. البته دکترهمونجام گفت چون بابام اسکیزوافکتیو داره(البته حاد نیست) و چون همه بیماران(از درجات معمولی ونسبتا حاد) یکجا هستن شرایط خیلی مناسبش نیست.. ضمنا مادرمم نیازمند مراقبت جسمی هست (و روحی کمابیش) و باهمین مورد زودتر بازنشست شده..(مدارک مشکل جسمی مادرمم موجوده).
    با این تفاسیر شانسم چطوریه؟؟ میتونم مورد مادرم روهم عنوان کنم؟؟ این مورد به عنوان سابقه برای بابام محسوب میشه؟؟
    اگه این سوالامم جواب بدین ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbarian_43 نمایش پست ها
    پلیس+10 هیچی ولی وقتی میرین شورای پزشکی نظام وظیفه پرونده پدرتون همراهتون باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbarian_43 نمایش پست ها
    پلیس+10 هیچی ولی وقتی میرین شورای پزشکی نظام وظیفه پرونده پدرتون همراهتون باشه

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. کسی میتونه به من در مورد معافیت سه برادر کمک کنه؟
    شنیدم دوباره قانونش اومده. درسته؟
    دو برادرم کارت پایان خدمت دارن و برادر سومم هم همین امروز اعزام شد. میخواستم بدونم میتونم معاف سه برادر شوم؟
    مرسی

Junior Member

من تازه عضو شدم. من یه مورد دارم هر کس می دونه کمک کنه.
    من پدرم متولد 1320 هست و بیماری قلبی داره .برادر بزرگم همون سال ها سربازیشو خریده و ازدواج کرده.برادر بعدی هم سربازیشو رفته ولی هنوز ازدواج نکرده.هر جفتشون هم تو یه شهر دیگه زندگی می کنن. فقط من موندم که دارم درس می خونم.می خواستم بدونم که می تونم برای کفالت پدرم از راه بهزیستی اقدام کنم. یکی ما رو امیدوار کرد ولی مطمئن نیستم....

Junior Member

سلام.من تنها پسر خانواده هستم و دو خواهر دارم.پدرم ۵۷ سال سن دارد.۲سال پیش دچار سکته قلبی شده است.و من الان دانشجوی فوق لیسانس هستم.برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت اقدام کردم.پدرم رو برای معاینه به بیمارستان معرفی کردند.بعد از معاینه جواب رو خودشون به نظام وظیفه فرستادن.رفتم نظام وظیفه که پیگیری کنم دیدم نامه من اومده.تو نامه دکتر معاینه کننده نوشته بود در تست اکو نتیجه llvef=35 .البته یه چندتا اصطلاح دیگه که یادم نیست نوشته بود مثل cdh و mi یه همچین چیزی و در آخر نوشته بود نیاز به معاینه و درمان مستمر دارد.البته در گزارش دو سال قبل بیمارستان به acute mi که فکر کنم همون انفارکتوس میوکارد شدید هست اشاره شده است.بعد نامه رو گذاشتن داخل پروندم و فرستادن کمیسیون.گفتن برو وقت کمیسیون بگیر.منم گرفتم افتاد (یکم مرداد).بنده قبلا سه ماه و هفت روز هم خدمت کردم.حالا میخواستم بپرسم به نظرتون من معاف میشم؟از دوستان کسی شرایط مشابه داشت؟

سلام به همه بروبچ حاضر
    دوستان کسی اطلاع داره وقتی معافیت گرفتی چطور میشه وثیقه رو پس گرفت ، منظورم اینه که مراحلش چیه !؟ (کارت معافیت هم اومده ) ممنون میشم کسی توضیح بده .
    موفق و پر انرژی باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. کسی میتونه به من در مورد معافیت سه برادر کمک کنه؟
    شنیدم دوباره قانونش اومده. درسته؟
    دو برادرم کارت پایان خدمت دارن و برادر سومم هم همین امروز اعزام شد. میخواستم بدونم میتونم معاف سه برادر شوم؟
    مرسی
    سلام . من یه دو سالی میشه گرفتم . اگه قانونش اومده باشه ، میتونی . یکی از دوستام یک هفته بعد از اینکه برادر سومش رفت خدمت ، پیگیر کارهای معافیتش شد و در نهایت هم گرفت .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irajnazari نمایش پست ها
    سلام.من تنها پسر خانواده هستم و دو خواهر دارم.پدرم ۵۷ سال سن دارد.۲سال پیش دچار سکته قلبی شده است.و من الان دانشجوی فوق لیسانس هستم.برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت اقدام کردم.پدرم رو برای معاینه به بیمارستان معرفی کردند.بعد از معاینه جواب رو خودشون به نظام وظیفه فرستادن.رفتم نظام وظیفه که پیگیری کنم دیدم نامه من اومده.تو نامه دکتر معاینه کننده نوشته بود در تست اکو نتیجه llvef=35 .البته یه چندتا اصطلاح دیگه که یادم نیست نوشته بود مثل cdh و mi یه همچین چیزی و در آخر نوشته بود نیاز به معاینه و درمان مستمر دارد.البته در گزارش دو سال قبل بیمارستان به acute mi که فکر کنم همون انفارکتوس میوکارد شدید هست اشاره شده است.بعد نامه رو گذاشتن داخل پروندم و فرستادن کمیسیون.گفتن برو وقت کمیسیون بگیر.منم گرفتم افتاد (یکم مرداد).بنده قبلا سه ماه و هفت روز هم خدمت کردم.حالا میخواستم بپرسم به نظرتون من معاف میشم؟از دوستان کسی شرایط مشابه داشت؟
    شرایط من مشابه شما نبود . اما با این تفاسیر و در صورت موافقت کمیسیون ( که به نظر من موافقت میشه ) شما معاف میشی .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)