صفحه 15 از 330 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

دوستان کسی خبر نداره بالاخره قانون دو برادری به کجا رسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh نمایش پست ها
    به نظر من شما 2 راه دارین یا 7 سال صبر منی پدرت 59 بشه کفالت بگیری یا نشون بدی که پدرت نیاز به مراقبت داره و باید ازش مراقبت منی و معاف بشی
    آیا واقعا به قول شما می شه نشون داد که پدرم احتیاج به مراقبت داره در حالی که پدرم سالمه!
    منظورم اینه که چطور باید نشون بدم که پدرم احتیاج به مراقبت داره؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_del نمایش پست ها
    با سلام
    ما دو برادر 25 و 24 ساله به همراه يک خواهر 10 ساله هستيم که هر دو برادر دانشجو و متاهل بوده و در حال حاضر از معافيت تحصيلي استفاده مي کنيم. پدر ما 49 سال داره و در اثر سکته قلبي قادر به کار کردن نيست و مادرم کارمند است. آيا يکي از ما دو برادر مي تواند از معافيت کفالت استفاده کند؟ و کدام يک از ما؟
    آره, شما می تونید برا معافیت کفالت (از نوع پدر نیاز به مراقبت) استفاده کنید.ولی فقط یکیتون میتونه.فرقی نداره کدوم یک.البته از کار افتادگی باید توسط شورای پزشکی تصویب بشه.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سردار زاده‌کمند گفت: پیرو انتشار خبری در برخی از رسانه‌ها مبنی بر حذف معافیت ۳ برادری لازم است نکاتی توضیح داده شود.
    وی اظهار داشت: در طرح اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی، بند مربوط به معافیت پسر سوم از خانواده‌ای که دو فرزند آن‌ها خدمت کرده، حذف شده است.
    سردار زاده‌کمند افزود: با نظر ستاد کل نیروهای مسلح معافیت فرزند سوم از خانواده‌ای که دو فرزند آن‌ها خدمت کرده‌اند در طرح اصلاح خدمت وظیفه عمومی حذف می‌شود.
    رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این سازمان، اقدامات لازم برای صدور کارت معافیت برای مشمولانی که مدارک خود را برای معافیت پسر چهارم خانواده‌ای که ۳ برادر خدمت کرده دارند آغاز شده و کارت معافیت این افراد تا پایان سال ۸۸ صادر خواهد شد.
    سردار زاده‌کمند اعلام کرد: آن‌چه به اشتباه به نقل از یکی از مدیران در زمینه حذف معافیت ۳ برادری مطرح شده، مربوط به حذف معافیت فرزند سوم از خانواده‌ای که ۲ فرزندشان خدمت سربازی رفته‌اند، است

Junior Member

سلام دوستان
    از همه دوستانی که پیگیر خبر های نظام وظیفه بوده اند و با خبر جدید به مشکل بر خورده اند می خواهم که به سایت زیر مراجعه کنند
    اعضای این سایت در تلاش اند که ترتیب یک ت*ج*م*ع کاملا مسالمت آمیز که تنها هدف آن احقاق حقوق از دست رفته مان می باشد را انجام دهند
    پس حتما بیاین ، نذارین یه عمر حسرت کار کوچکی را که می توانستید انجام بدید را بخورید
    با تشکر از مدیریت فروم

www.sarbazi.us

سلام خدمت دوستان
    یه کیس خاص دارم که اگر جواب بدید ممنون می شم
    من و برادرم هر دو امسال برای ادامه تحصیل میخایم بریم خارج از کشور!> برادرم سهمیه بنیاد نخبگان می خاد استفاده کنه( طبق یه شرایطی می تونن با 5 میلیون خارج بشن) پدرم هم بالای 60 سال سن داره. آیا راهی هست که یکیمون معاف بشه؟ اگر یکیمون خارج بشه میشه برای دومی یه کاری کرد؟
    پیشاپیش ممنون از جواب هاتون

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    یه کیس خاص دارم که اگر جواب بدید ممنون می شم
    من و برادرم هر دو امسال برای ادامه تحصیل میخایم بریم خارج از کشور!> برادرم سهمیه بنیاد نخبگان می خاد استفاده کنه( طبق یه شرایطی می تونن با 5 میلیون خارج بشن) پدرم هم بالای 60 سال سن داره. آیا راهی هست که یکیمون معاف بشه؟ اگر یکیمون خارج بشه میشه برای دومی یه کاری کرد؟
    پیشاپیش ممنون از جواب هاتون
    نه, چون هر دو بالا 18 هستید امکانش نیس به خاطر سن پدر کفالت بگیرید, اما اگه خدای نکرده مریضی داشته باشن از اون طریق میشه اقدام کرد(مراقبت از پدر )
    I am not in this site anymore.Alireza

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    نه, چون هر دو بالا 18 هستید امکانش نیس به خاطر سن پدر کفالت بگیرید, اما اگه خدای نکرده مریضی داشته باشن از اون طریق میشه اقدام کرد(مراقبت از پدر )
    تا جایی که من میدونم اگر تک پسر نباشید از هیچ گونه معافیت کفالت (چه سن وچه از کار افتادگی) نمیتونید استفاده کنید،البته اگر در زمان مشمولی برادر شما زیر 18 سال باشد می توانید معافی بگیرید
    ویرایش توسط bijanh_2006 : January 21st, 2010 در ساعت 01:10 PM
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

آقا من توی همین جا یه چیزی خوندم که به منم می خوره:
    وقتی من 19 سالم بوده و دانشجوی ترم 2 بودم، یرادرم 16 سالش بوده و پدرم بالای 60 سال. یعنی تو اون تاریخ معاف بودم !!! ولی اطلاع نداشتم و تازه فهمیدم !!! می شه الان اقدام کنم ؟ یه نفر راجع به تبصره 144 یه چیزایی نوشته بود!!! به من می خوره ؟ خوشحال میشم اگر راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    آقا من توی همین جا یه چیزی خوندم که به منم می خوره:
    وقتی من 19 سالم بوده و دانشجوی ترم 2 بودم، یرادرم 16 سالش بوده و پدرم بالای 60 سال. یعنی تو اون تاریخ معاف بودم !!! ولی اطلاع نداشتم و تازه فهمیدم !!! می شه الان اقدام کنم ؟ یه نفر راجع به تبصره 144 یه چیزایی نوشته بود!!! به من می خوره ؟ خوشحال میشم اگر راهنمایی کنید
    موردی که هست اینه که شما متاسفانه شانس معافیت کفالت رو از دست دادی،چون الان هر دو بالای 18 سال هستید ولی در مورد 144 اطلاعی ندارم
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)