صفحه 170 از 330 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

خبر جدید: طبق جدیدترین بخشنامه سازمان وطیفه عمومی، از تاریخ 12 آذر 91 تمامی کسانی که برای معافیت دائم (کفالت، ایثارگری و موارد خاص- پزشکی رو نمیدونم) اقدام می کنند باید حتما دوره اموزشی را بگذرانند (اون قضیه تعهد نامه لغو شده ولی هنوز پلیس+10 اون نامه تعهد نامه رو میخواد!!!)، دوستانی که قبل از این تاریخ مدارک خود را پس کرده اند و هنوز کارت خود را دریافت نکرده اند نیز امکان دارد درگیر این قانون جدید شده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مراکز نظام وظیفه شهز خود مراجعه کنید.
    اینو من امروز از رییس اداره کفالت نظام وظیفه مشهد پرسیدم و چند نفری هم شاکی از این موضوع بودند. متاسفانه لینک ندارم بزارم
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member

سلام دوستان..
    با معافیت موقت میشه به کشورای دیگه سفر کرد یا اپلای؟.....دقیقا راه اداری برای اینکار چی هست وقتی کارتی دست آدم نیست!؟!

Junior Member

پدر من نزدیک 52 سالشه پ 12 سال پیش تصادف کردیم الان تو لنگن پدرم پلاتین وجود داره و امکان خارج کردنش هم وجود نداره ، چون با خارج کردنش احتمال آسیب و خدای نکرده فلجی به همراه داره ،الانم خیلی مواقع اذیت میشن ، آیا میتونیم معافیت کفالت پدر بگیرم ؟
    من الان در حال تحصیل هستم اگر برم دنبال کفالت پدر و قبول نکنن میشه بازم به تحصیل ادامه بدم ؟
    ممنووون از پاسسسخ پیشاپیش ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات اروپا - دانشگاه تهران

دوستان من الان دانشجوم، اگر برای معافیت اقدام بکنم و رد شوم (حائز شرایط شناخته نشوم) اونقت فرصت یک ساله برای فرستادن دفترچه را از دست میدم و بلافاصله بعد از فارغ اتحصیلی باید به سربازی برم ؟

Junior Member

دوستان من پدرم 53 سالشه و عمل قلب باز کرده و دریچه آئورتش مشکل داشته و دریچه مصنوعی گذاشته.(البته دیسک کمرم عمل کرده) میخواستم ببینم جدیدا برای این مورد راحت معافیت میدن یا سخت گیری زیاد شده دوباره؟ کسی تجربه این مدل رو داشته برای معافیت؟ تعویض دریچه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط syst3m1371 نمایش پست ها
    پدر من نزدیک 52 سالشه پ 12 سال پیش تصادف کردیم الان تو لنگن پدرم پلاتین وجود داره و امکان خارج کردنش هم وجود نداره ، چون با خارج کردنش احتمال آسیب و خدای نکرده فلجی به همراه داره ،الانم خیلی مواقع اذیت میشن ، آیا میتونیم معافیت کفالت پدر بگیرم ؟
    من الان در حال تحصیل هستم اگر برم دنبال کفالت پدر و قبول نکنن میشه بازم به تحصیل ادامه بدم ؟
    ممنووون از پاسسسخ پیشاپیش ؟
    ممکنه بشه اگه پدرتون تحت معلولیت اداره بهزیستی با درجه معلولیت متوسط به بالا دربیاد.
    اره میشه مشکلی نداره همزمان با درس اقدام کنید
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beelzebub نمایش پست ها
    دوستان من پدرم 53 سالشه و عمل قلب باز کرده و دریچه آئورتش مشکل داشته و دریچه مصنوعی گذاشته.(البته دیسک کمرم عمل کرده) میخواستم ببینم جدیدا برای این مورد راحت معافیت میدن یا سخت گیری زیاد شده دوباره؟ کسی تجربه این مدل رو داشته برای معافیت؟ تعویض دریچه
    من دوسی داشتم که به این شکل معافی گرفت، باید پدرتون تحت معلولیت اداره بهزیستی با درجه معلولیت متوسط به بالا دربیاد
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .asghar. نمایش پست ها
    من دوسی داشتم که به این شکل معافی گرفت، باید پدرتون تحت معلولیت اداره بهزیستی با درجه معلولیت متوسط به بالا دربیاد
    پدر بنده که عضو بهزیستی نیستند(یعنی از بهزیستی استفاده نمیکنیم) اینجوری یعنی قبول نیست؟ یعنی من برم مدارک عمل شدنش تو بیمارستان رجایی رو بدم و تو بیمارستان هم تایید بشه حتما باید بهزیستی باشه؟

سلام دوستان
    من پدرم 10 ساله پیش فوت شده.دو برادر متاهل دارم و خواهر مجرد که با خودم و مادرم زندگی میکنه. ترم آخر کارشناسی هستم آیا امکانش هست بتونم معافیت از طریق کفالت بگیرم؟؟؟
    در ضمن یکی از برادرام از معافیت پزشکی استفاده کرده و سن مادرم 60 سال هست
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    ویرایش توسط mohsen_nzrn : January 16th, 2013 در ساعت 12:04 AM

سلام به همه
    من پدرم چند ماه پیش فوت شدن، یه برادر متاهل دارم که سربازی رفته و خواهر متاهل و مادر. آیا راهی برا معافیت وجود داره؟
    ممنونم پیشاپیش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)