صفحه 175 از 330 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185225275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط rh1389 نمایش پست ها
    از اینکه پاسخ دادین ممنونم ولی باید بگم که من مدارک رو کامل به پلیس +10 دادم و بعد از طی مراحل معاینات نظام وظیفه یک لیست بلند پایه دادن که اونا رو هم تحویل دادم ولی پرونده بره بعد از 1 ماه برگرده بیاد بگن مثلا چرا دکتر متخصص مثلا 3 تا نیست 2 تا و نصفیه یا فلان دکتر چرا مهرش کم رنگ هستش یا چرا اسم برادرای مشمول چرا توسط رئیس نظام وظیفه تو فلان برگه نوشته نشده و امضا نشده اینا تقصیر منه یا احمال مسئولای نظام وظیفه هستش؟/
    دوست عزیز شما معافیت کفالت گرفتین یا پزشکی؟ چون تا جایی که من خبر دارم معافیت کفالت و ... که دکتر نمیخواد، اگه برای پزشکی دارین اقدام میکنین که این قانون اموزشی برای معافیت های غیر پزشکی است.
    موفق باشید
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط rh1389 نمایش پست ها
    از اینکه پاسخ دادین ممنونم ولی باید بگم که من مدارک رو کامل به پلیس +10 دادم و بعد از طی مراحل معاینات نظام وظیفه یک لیست بلند پایه دادن که اونا رو هم تحویل دادم ولی پرونده بره بعد از 1 ماه برگرده بیاد بگن مثلا چرا دکتر متخصص مثلا 3 تا نیست 2 تا و نصفیه یا فلان دکتر چرا مهرش کم رنگ هستش یا چرا اسم برادرای مشمول چرا توسط رئیس نظام وظیفه تو فلان برگه نوشته نشده و امضا نشده اینا تقصیر منه یا احمال مسئولای نظام وظیفه هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟/
    دوست عزیز شما شرایطتت بدتر از من که نیست....شاید باور نکنی ولی من اسفند پارسال درخواست کفالتمو تو پلیس +10 ثبت کردم و بعد کمیسیونای متعارف خرداد ماه گفتن برو پول واریز کن معافی.بعد دیدیم که بصورت خودجوش پرونده ما ناقص شده. از اون به بعد 4 بار برادر منو بررسی مجدد کمیسیون پزشکی زدن(برادر بالای 18 سال داشتم که باید تو کمیسیون تایید می شد نمی تونه کفیل پدرم باشه تا من کفیل و معاف شم) از خرداد تا بهمن ما رو اینور اونور دوندن تا بالاخره تو بهمن گفتن تمومه و این قانون کذایی به ما خورد. الانم که زنگ میزنیم میگیم تکلیف مارو معلوم کنید، تقصیر از خودتون بوده یا حداقل ما رو بفرستید آموزشی زودتر تکلیفمون معلوم شه جواب درست نمیدن. تمام برنامه های زندگیم به هم ریخته به خاطر این. الان دقیقا یکساله. آخه انصافه من که قبل خیلیا اقدام کردم برم آموزشی اونا نرن. به خشکی شانش.....
    شما تماسی نداشتی با مسئولین نظام وظیف راجع به مکانیسم این آموزشی کذایی؟

سلام من این سوالمو تا حالا چند بار تو این فروم زد هیچ کس جوابمو نداد لطفا پاسخ من را بدید.
    من بیمار مانیا 2 قطبی هستم و برای معافیت اقدام کردم .روز شورا پزشکی دکتر من را 6 ماه معاف موقت کرد و روز شورای دومم در بیمارستان بستری بودم و نرفتم.امروز الان یک ماه هست که وضعیت خدمتم نا معلومه.اما 15 روز پیش پدر و مادرم از هم جدا شدند .البته یک برادر هم دارم 32 سالشه که2 سال پیش به خاطر افسردگی شدید معاف شد.حالا الان نمی دونم برای کفالت اقدام کنم زودتر نتیجه می گیرم یا برای همون پزشکی؟
    لطفا پاسخ بدید کسی اگر می داند

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    شما فعلا همین پزشکی رو ادامه بده اما حواست باشه غیبت نخوری. اینو بیشتر مراحلش رو پشت سر گذاشتی. اما برای کفالت دردسر بیشتری داری، اول باید برادر کمیسیون پزشکی برن تا ثابت بشه قادر به کفالت مادر نیستند (این که خودش قبلا معافیت پزشکی گرفته اصلا تاثیری تو این مرحله نداره یعنی نمیگن چون از خدمت معاف شده پس حتما نمیتونه کفالت هم کنه). بعد چون تازه از هم جدا شن شما سی ماه معافیت موقت میگیری که تا اون موقع مادر باید همچنان مجرد باشند.
    خلاصه اینکه همین پزشکی رو بچسب تا آخر که زودتر معافیتت رو بگیری.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام ،من برای معافیت کفالت مادر مطلقه اقدام کردم، اما توی کمیسیون بهم گفتن طلاق مادرت مشکوک به صوری بودنه( 1ماهه که طلاق گرفتن اما جدا زندگی میکنن) .بهم گفتن تحقیقات محلی میکنیم ،
    10 روز دیگه بهم نوبت دادن تا دوباره بیام تو کمیسیون ،کسی میدونه تحقیقات محلی چطوری انجام میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia1987 نمایش پست ها
    سلام ،من برای معافیت کفالت مادر مطلقه اقدام کردم، اما توی کمیسیون بهم گفتن طلاق مادرت مشکوک به صوری بودنه( 1ماهه که طلاق گرفتن اما جدا زندگی میکنن) .بهم گفتن تحقیقات محلی میکنیم ،
    10 روز دیگه بهم نوبت دادن تا دوباره بیام تو کمیسیون ،کسی میدونه تحقیقات محلی چطوری انجام میشه؟
    سلام
    کدوم شهری؟ معمولا یه سرباز میفرستن از دو تا از همسایه ها سوال میپرسه. اگه زرنگ بازی دربیاری میتونی مامور رو همراه خودت ببری برای تحقیقات.
    صوری بودن و اینا کشکه. یک ماه و چند ماه هم نداره. تو پست قبلیم هم گفتم. از تاریخ طلاق تا سی ماه به شما معافیت موقت میدن. بعدش اگر همچنان مادر مجرد باشند معافیت تون دائم میشه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    کدوم شهری؟ معمولا یه سرباز میفرستن از دو تا از همسایه ها سوال میپرسه. اگه زرنگ بازی دربیاری میتونی مامور رو همراه خودت ببری برای تحقیقات.
    صوری بودن و اینا کشکه. یک ماه و چند ماه هم نداره. تو پست قبلیم هم گفتم. از تاریخ طلاق تا سی ماه به شما معافیت موقت میدن. بعدش اگر همچنان مادر مجرد باشند معافیت تون دائم میشه.
    موفق باشید
    ممنون از توجهت، من شهرستانم ، من و مادرم ساکن آپارتمانیم و 1 ماهه که اومدیم اینجا، همسایه ها همو نمیشناسن چه برسه به اینکه مارو بشناسن،میترسم اظهار بی اطلاعی کنن اونوقت کارم سخت شه.

ممنون از توجهت، من شهرستانم ، من و مادرم ساکن آپارتمانیم و 1 ماهه که اومدیم اینجا، همسایه ها همو نمیشناسن چه برسه به اینکه مارو بشناسن،میترسم اظهار بی اطلاعی کنن اونوقت کارم سخت شه.
    خواهش میکنم. قضیه تحقیقات محلی فرمالیته ست، بیشتر برای خالی نبودن پرونده. اگر مدارک طلاق و ... کامل هست،‌ روندش همونیه که گفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    خواهش میکنم. قضیه تحقیقات محلی فرمالیته ست، بیشتر برای خالی نبودن پرونده. اگر مدارک طلاق و ... کامل هست،‌ روندش همونیه که گفتم.
    :-)بازم ممنون رو حرفات حساب باز میکنم{به خاطر سابقه درخشانت تو انجمن:-) } اگه معاف شم شیرینیت محفوظه

:-)بازم ممنون رو حرفات حساب باز میکنم{به خاطر سابقه درخشانت تو انجمن:-) } اگه معاف شم شیرینیت محفوظه
    خواهش میکنم. نظر لطفته دوست من.
    اما من اگر جات باشم تو همچین مواردی اصلا رو حرف کسی حساب باز نمیکنم!
    شما وقت بیشتری بذار، سایت پلیس و قوانین رو کامل مطالعه کن. بعد سعی کن آمار بچه هایی که مدتی قبل از شما اقدام کردن رو دربیاری، با هاشون در ارتباط باش. اینا بهترین راهنما می تونن باشن. هم مال همون شهرن،‌ هم تازه به پروندشون رسیدگی شده.
    اعلام خبر معافیتت بهترین شیرینیه !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)