صفحه 20 از 330 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام دوست عزیز،
    به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید؛ همون دفتری که مدارک از اونجا فرستادید، بهتره.
    شماره کارت ملی تون رو میگیره و بهتون میگه دقیقا پروندتون تو چه مرحله ای. اگر کارت تون تحویل پست شده باشه بهتون یه شماره پیگیری میده که می تونید با اون شماره مرسوله رو از سایت پست پیگیری کنید.
    امیدوارم هر چه زودتر برسه دست تون و مبارک تون باشه.
    پیروز باشید

Junior Member

سلام ممنون
    1-از خود اصفهان
    2-1ماه از روز تکمیل پرونده یعنی موقعی که باجه شمار 5 پرونده را بعد از کمسیون تحویل می گیره.
    3-فکر کنم نهایت 1 هفته جالبی کار اینجاست من 11/18 تکمیل پرونده شدم و کارت 22 اسفند بدستم رسید اما روی کارت تاریخ صدورش زده 88/11/27.
    4-از روز تکمیل پرونده بعد از کمسیون.
    5-همانطور که حمید گفت زنگ بزن شماره کارت ملی را بگو بهت می گه صادر شده یا نه.
    6-پدر من 1329/11/03
    7-امیدوارم قبل از عید به دستتان برسه اما فکر کنم هفته دوم فروردین میاد. چون هفته اول بجز 5 شنبه تعطیل هست.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toxin نمایش پست ها
    سلام ممنون
    1-از خود اصفهان
    2-1ماه از روز تکمیل پرونده یعنی موقعی که باجه شمار 5 پرونده را بعد از کمسیون تحویل می گیره.
    3-فکر کنم نهایت 1 هفته جالبی کار اینجاست من 11/18 تکمیل پرونده شدم و کارت 22 اسفند بدستم رسید اما روی کارت تاریخ صدورش زده 88/11/27.
    4-از روز تکمیل پرونده بعد از کمسیون.
    5-همانطور که حمید گفت زنگ بزن شماره کارت ملی را بگو بهت می گه صادر شده یا نه.
    6-پدر من 1329/11/03
    7-امیدوارم قبل از عید به دستتان برسه اما فکر کنم هفته دوم فروردین میاد. چون هفته اول بجز 5 شنبه تعطیل هست.
    موفق باشید
    سلام.اقا ممنونم از جوابهاي خوبت.اما باز سوال:
    1-شما كه گفتي زنگ زدي و خانمه گفت درست 20 دقيقه پيش يعني 17 اسفند كارت صادر شده اما تو اين پست گفتي روي كارت زده تاريخ صدور 27/11.چطوريه؟ ؟؟؟تاريخ صدور 27/11 هست يا 17/12
    2-اگه يك ماه از روز تكميل پرونده بايد كارت بياد با اين حساب بايد چهارشنبه يا 5 شنبه همين هفته ديگه برسه و منتظر باشم.نه؟
    3-همين طور كه گفتم من از يكي از شهرستانهاي استان اصفهان اقدام كردم و 9 اسفند پروندم امد براي اصفهان.خب حالا يك ماه از روزي كه پروندم امده اصفهان طول ميكشه يا يك ماه از روز تكميل پروندم كه 1/12 بوده تا كارت بياد؟
    4-فرمودي يك ماه از زماني كه باجه شماره 5 پرونده رو تحويل ميگيره.اما من از شهرستان اقدام كردم نه از خود اصفهان.باز با اين حال همون يك ماه طول ميكشه؟
    5-به نظر شما تو اين 4-5 روز باقيمونده كارتم مياد؟
    ممنونم كه مزاحم شدم و شرمنده.

Junior Member

خواهشم می کنم
    1-برای همین گفتم جالبی کار اینجاست .من خودم فکر میکنم خانمه اشتباه کرده وتاریخی که کارت تحویل پست شده را به من گفته چون گفت 8تا 10 روز طول می کشه تا کارت به دستت برسه اما دقیقا4روز بعد به دستم رسید البته بدون احتساب جمعه.
    2-ببین هیچکس نمی تونه به شما بگه کی کارتت میاد .من 2 تا از دوستام قبل از من اقدام کردند 1 کی برای کفالت و دیگری مادر فاقد شوهر اولی نزدیک به 3 ماه طول کشید تا کارتش امد دومی دقیقا 20 روز طول کشید شما هم اگر مثل من بخواد بیاد 1 ما و 4 روز حساب کنی اخر این ماه میشود اما چون شما از شهرستان اقدام کردی ممکنه بیشتر طول بکشد شما با شمارههایی که پشت دفترچه نوشته تماس بگیر انها دقیق تر می توانند پاشخ بدهند.
    امیدوارم زودتر کارت بدستت برسه و البته توی چند روزش نباش مهم معافی که گرفتی و قبل از عید هم دیگر با کارتت کاری نمی توانی بکنی من امروز رفتم مدارک پاسپورت را تکمیل کردم و افسره گفت هفته دوم فروردین میاد بعلت تعطیلات.
    موفق باشی

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    بچه ها ممنون میشم اگه کسی این مراحل رو انجام داده کمکم کنه وراهنماییم کنه
    من برای معافیت کفالت از طریق بهزیستی وبند 6 استفاده کردم.بهزیستی تایید کرده وبرام زده متوسط.من مشکل پدرم جسمی حرکتیه کسایی که تو اون کمیسیون بودند یه چشم پزشک بودن ویه پزشک عمومی ویه روانپزشک ویه فیزیوتراپ.اوناه برای پدر من که مشکلش روماتولوژی بود درجه متوسط در نظر گرفتن.
    میخواستم بدونم از اینجا به بعد چقدر طول میکشه؟
    کسی تجربه داره که امکان داره نظام وظیفه رد بکنه معافیتم رو یا نه؟
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد هستم و تک پسر هستم،پدرم متولد 1335 هستند.و اخیرا دچار حالتی شبیه به سکته مغزی شدند که دست و پای راستش حالت فلجی داشت اما بعد از چند روز خوب شد.در ضمن برای افسردگی هم دارو می خورن.برای معافیت می تونم اقدام کنم؟در ضمن می تونم از بیمارستان تاییدیه محکم تر بگیرم.(آشنان) کتر خودوشون هم میبینه/چه جوریه؟لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد هستم و تک پسر هستم،پدرم متولد 1335 هستند.و اخیرا دچار حالتی شبیه به سکته مغزی شدند که دست و پای راستش حالت فلجی داشت اما بعد از چند روز خوب شد.در ضمن برای افسردگی هم دارو می خورن.برای معافیت می تونم اقدام کنم؟در ضمن می تونم از بیمارستان تاییدیه محکم تر بگیرم.(آشنان) کتر خودوشون هم میبینه/چه جوریه؟لطفا کمک کنید
    با آرزوی سلامتی برای پدرتون، فکر کنم احتمال معافیت شما ضعیف باشه. چون گفتید الان اون حالت رو ندارند. در واقع اگر بتونید ثابت کنید که با علائمی که در حال حاضر دارند (مثلا نیم سکته ای که گفتید همچنان آثاری داشته باشه)، ایشون قادر به سرپرستی نیستند و شما باید کفیل بشید اون وقت احتمال معافیت شما زیاد میشه. بهرحال معافیت شما ارزش داره و حتما دنبالش برید. اگر جواب نَه شنیدید فقط چند روز دوندگی رو از دست میدید. پس سعی‌تون رو بکنید. اگر تا 5 سال دیگه صبر کنید خود به خود معاف خواهید شد مگر اینکه در این مدت مجبور به اعزام بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    با آرزوی سلامتی برای پدرتون، فکر کنم احتمال معافیت شما ضعیف باشه. چون گفتید الان اون حالت رو ندارند. در واقع اگر بتونید ثابت کنید که با علائمی که در حال حاضر دارند (مثلا نیم سکته ای که گفتید همچنان آثاری داشته باشه)، ایشون قادر به سرپرستی نیستند و شما باید کفیل بشید اون وقت احتمال معافیت شما زیاد میشه. بهرحال معافیت شما ارزش داره و حتما دنبالش برید. اگر جواب نَه شنیدید فقط چند روز دوندگی رو از دست میدید. پس سعی‌تون رو بکنید. اگر تا 5 سال دیگه صبر کنید خود به خود معاف خواهید شد مگر اینکه در این مدت مجبور به اعزام بشید.
    ممنون از پاسخ دقیقتون.آیا برای بررسی ها حضور پدر لازمه یا فقط پروند ه های پزشکی رو میبینن؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmk نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دقیقتون.آیا برای بررسی ها حضور پدر لازمه یا فقط پروند ه های پزشکی رو میبینن؟
    هم پرونده ها رو می خوان هم خود پدر باید تشریف بیارند همراهتون.

موفق باشید.
    I am not in this site anymore.Alireza

سلام به دوستان
    تا به امروز (دوشنبه 16 فروردین 1389) کسی کارت پایان خدمت 4برادری (3 برادر خدمت کرده برادر چهارم معاف می شود) را گرفته؟ گفتن تا آخر سال 1388 صادر می کنند اما هیچ خبری نیست.
    از تاریخ 20 خرداد 1388 منتظریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)