صفحه 21 از 330 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام

اگر کارت پایان خدمت رو برای جای خاصی (گذرنامه، دانشگاه، محل کار ...) می خواهید، می تونید مراجعه کنید به نظام وظیفه درخواست بدید و تاییدیه بگیرید؛ تا وقتی کارت تون بیاد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

اگر کارت پایان خدمت رو برای جای خاصی (گذرنامه، دانشگاه، محل کار ...) می خواهید، می تونید مراجعه کنید به نظام وظیفه درخواست بدید و تاییدیه بگیرید؛ تا وقتی کارت تون بیاد.

موفق باشید
    ممنون از پاسخ شما. این موضوع را اطلاع داشتم اما به هر حال باید بدن کارتو یا نه؟

در حال حاضر تمامی معافیتها کارتهاشون داده میشه اما فقط قانون چند برادری هستش که مونده و نمی دونم چرا!! 16 دیماه برای من خورده صدور کارت اما الان 3 ماه شده که نیومده برام!!!

اگه کسی گرفته اطلاع بده خوشبین بمونیم

Junior Member

سلام دوستان
    درباره معافیت کفالت دوتا سوالی داشتم :

1- آیا برای اقدام برای معافیت حتما باید به شهر محل تولد مراجعه کرد یا از شهر دیگری هم میشه ؟

2- در مراحل انجام برای معافیت کفالت نوشته مراجعه به ثبت احوال و دریافت گواهی از آن . میشه یکی از دوستان جزییات مراحل گواهی و مدارک لازم برای ثبت احوال رو بیان بکنه ؟

با تشکر از همه دوستان .

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. این موضوع را اطلاع داشتم اما به هر حال باید بدن کارتو یا نه؟

در حال حاضر تمامی معافیتها کارتهاشون داده میشه اما فقط قانون چند برادری هستش که مونده و نمی دونم چرا!! 16 دیماه برای من خورده صدور کارت اما الان 3 ماه شده که نیومده برام!!!

اگه کسی گرفته اطلاع بده خوشبین بمونیم
    امروز سردار گفته صدور کارت های معافیت سه برادری تا 9 ماه طبیعیه!

Unhappy پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

امروز سردار گفته صدور کارت های معافیت سه برادری تا 9 ماه طبیعیه!
    http://news.police.ir/NCMS/FullStory/?Id=189037

لینک بالارو دوستان ببینند برای امروز 3شنبه 17 فروردین 1389 هستش.
    ما نفهمیدیم یعنی برای ما که 9 ماه صبر کردیم و تشکیل پرونده مان برای 1388 می باشد بایستی پول بدیم تا معافیتمان را بدهند؟

مبهم گفته شده در خبرگزاری

سلام دوستان کسی که خارج از کشور باشه میتونه برای معافیت کفالت اقدام کنه؟راهی داره؟قبل از رفتن باید وکالت نامه گذاشت؟ممنون میشم کمک کنید
    دل رو بزن به پرواز!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tabriz, Wireless Communication

hi dears.
    see this site :
    sarbazi.us

نقل قول نوشته اصلی توسط Bache Mosbat نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی که خارج از کشور باشه میتونه برای معافیت کفالت اقدام کنه؟راهی داره؟قبل از رفتن باید وکالت نامه گذاشت؟ممنون میشم کمک کنید
    اگر اعضای درجه یک خانواده پیگیر باشند وکالت نامه نمی خواد ولی اگر فرد دیگه ای باشه حتما وکالت نامه دفتری می خواد و برای کسی که خارج از کشور وکالت نامه باید به تایید سفارت برسه.

چون این روال ممکنه در همه کشورها یکسان دنبال نشه (بعضی جاها نظام وظیفه نمایندگی داره!)، بهترین راه پرسش از سفارته.

موفق باشید

Member mohhhamad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    درباره معافیت کفالت دوتا سوالی داشتم :

1- آیا برای اقدام برای معافیت حتما باید به شهر محل تولد مراجعه کرد یا از شهر دیگری هم میشه ؟

2- در مراحل انجام برای معافیت کفالت نوشته مراجعه به ثبت احوال و دریافت گواهی از آن . میشه یکی از دوستان جزییات مراحل گواهی و مدارک لازم برای ثبت احوال رو بیان بکنه ؟

با تشکر از همه دوستان .
    من معافیت کفالت ماده 6 اقدام کردم .خدا بخواد کمیسیون آخر نظام وظیفه رو اوکی بکنم تمامه دیگه
    در مرد سوالی که گفته بودید
    افتضاح ترین قسمت همینه.
    اولین کار مراجعه شما به نظام وظیفه محل زندگیتونه دیگه(البته بعد از تشکیل پرونده تو پلیس 10)
    مثلا من کارم از قبل از عید تا الان لنگ همینه
    من قبل از عید بهمن اینا رفتم
    کلا باید مدارک رو ببری(مثلا من نامه بهزیستی وشناسنامه باابام اینا و.. رو برده بودم)
    یه ده روزی معطل شدم تا نامه پلیس 10 برسه
    بعدش رفتم دنبال پروندم
    ببین توصیه میکنم دوشنبه سه شنبه 4 شنبه بری نظام وظیفه تهران
    روزهای شنبه ویکشنبه خفن شلوغه
    تقریبا میشه روزی یه امضا
    یعنی سرهنگ امضا میکنه میگی ببر اتق بغل اینقده شلوغه دوباره باید صف وایسی و....
    خلاصه ما رو فرستاد اتاق بغل استعلام کارت پایان خدمت برادرمو بگیرم کارتهاشون دستم بودا قبول نمیکردن رفتیم چون برادرم از شهرستان اعزام شده بود گفت باید بری
    منم وقت ندشتم خلاصه با بدبختی رفتم
    اونجا گفتن یه برادرت تاریخ اعزام داری اما تاریخ ترخیص نداره باید بری پادگانش
    خلاصه یه روز دیگه رفتیم قزوین
    (اونجا از روی کارت برادرم یه سربازه یه چیزایی نوشت امضا ومهر کردن گفت به سلامت منم گفتم بابا کارتش که بود این مسخره بازی چیه دیگه و...
    دوباره این نامه رو بردم شهرستان بابام اینا وبعد دوباره برگشتم تهران
    اما استعلام از وضعیت پدور مادر اینا
    ببین اگه پدرت دو بار ازدواج کرده باید برای اونها رو هم بگیری تو نظام وظیفه میگن نمیخواد اما بعدا میخوان ازت.
    برات نامه مینویسن که برا مهر امضا کردنش کلی معطل میشی وباید ببری شهرستان .ااینجاهاش فقط رفت وآمدش سخته
    یادت باشه کپی شناسنامه تمام برادرها وخواهرات اینا رو ببری که معطل نشی
    چند تا توصیه که وقتتون کمتر معطل بشه
    اگه لازم شد برید پادگان حتما شکلات وسیگار همراه ببرید اونجا میفهمید چرا.(تو نظام وظیفه تهران جلوی در میگرن ازتون ها برا شهرستانا گفتم)
    اگر قراره به نظام وظیفه شهرستان مراجعه کنید سعی کنید قبل از باز شدنش اونجا باشید خیلی شلوغه وبی نظمه معمولا(اراک اینطوری بود)
    معمولا اگر پدر ومادر متولد روستا باشن لازم شما به ثبت احوال بخش مراجعه کنید نه استان.مثلا من رفتم اراک اما گفتن باید بری یه جا دیگه اینها رو با توجه به شناسنامه ومحل تولدش با تلفن از ثبت احوال استعلام بکنید که اشتباهی نرید.
    سعی کنید حتما آدرس دقیق ثبت احوال ها ویا نظام وظیفه ها رو پیدا بکنید.
    من از توسایتشون اطلاعات برداشته بودم نگو سایت به روز نبود الکی رفته بودم اون سر شهر تاکسی نبود ساعت 5 صبحی که.
    مراقب مدارکتون هم باشید که گم شدنش هزار دردسره
    ویرایش توسط mohhhamad : April 11th, 2010 در ساعت 11:48 PM دلیل: ویرایش
    این کاربر ،غیر فعال است.

اگر اعضای درجه یک خانواده پیگیر باشند وکالت نامه نمی خواد ولی اگر فرد دیگه ای باشه حتما وکالت نامه دفتری می خواد و برای کسی که خارج از کشور وکالت نامه باید به تایید سفارت برسه.

چون این روال ممکنه در همه کشورها یکسان دنبال نشه (بعضی جاها نظام وظیفه نمایندگی داره!)، بهترین راه پرسش از سفارته.

موفق باشید
    ممنونم،یعنی اگه من فرم ها رو پر کنم ،بذارم اینجا،خانواده میتونن کار رو شروع کنن؟یا باید اول خودم از سفارت درخواست بدم؟
    دل رو بزن به پرواز!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)