صفحه 215 از 330 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225265315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    خوب مگه همون اول تحقیق نکرده بودن؟چی شد که ی دفعه یادشون اومد؟
    نمیدونم قضیه چیه..اما الان 2 تا مورد اینجوری بوده ...خیلی مسخرست بخدا بعد از یه مدت بهت بگن معافیت ابطاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sl23 نمایش پست ها
    گویا گفتن طلاق سوری بوده...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sl23 نمایش پست ها
    نمیدونم قضیه چیه..اما الان 2 تا مورد اینجوری بوده ...خیلی مسخرست بخدا بعد از یه مدت بهت بگن معافیت ابطاله
    سوری و غیر سوری نداره
    اگه کسی طلاق گرفته باشه واقعا و یه همسایه درجریان نباشه و بگه طلاق نگرفتن تکلیف چیه ؟!
    این قانون مشکل داره!
    بعدشم اگر بعد 30 ماه و بعد از گرفتن معافیت هم دوباره پدر مادر با هم ازدواج کنن هم نباید معافی باطل شه
    مشخصه این دوستانی که گفتن معافیت کفالتشون باطل شده اینه که بعد پست گذاشتن غیب میشن و جواب نمیدن که قضیه چی بوده!!!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    سوری و غیر سوری نداره
    اگه کسی طلاق گرفته باشه واقعا و یه همسایه درجریان نباشه و بگه طلاق نگرفتن تکلیف چیه ؟!
    این قانون مشکل داره!
    بعدشم اگر بعد 30 ماه و بعد از گرفتن معافیت هم دوباره پدر مادر با هم ازدواج کنن هم نباید معافی باطل شه
    مشخصه این دوستانی که گفتن معافیت کفالتشون باطل شده اینه که بعد پست گذاشتن غیب میشن و جواب نمیدن که قضیه چی بوده!!!

با درست و غلط بودن قانون کاری ندارم ولی اگه استشهاد محلی نباشه طلاق سوری در نظر گرفته میشه و مورد قبول نیست. همچنین اگه پیش از 30 ماه به هم برگردند طلاق باطل میشه.

* قبلا افراد زیادی این کار رو میکردن، یه مدت از هم جدا میشدن و دوباره ازدواج میکردن. این قانون رو گذاشتن که کار سخت بشه.
    * بعد از 30 ماه اگه دوباره به هم برگردن مشکلی نیست و معافیت باطل نمیشه.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سوری و غیر سوری نداره
    این قانون مشکل داره!

فرمایش شما کاملا صحیحه. اما اگر بخواهیم حرفه ای (!!) به قضیه نگاه کنیم همسایه که هیچی بعضی ها نمیذارن اعضای خانواده شون هم مطلع بشن! استشهاد محلی هم برای همینه! اونی هم که بیاد نمیپرسه این همسایه تون جدا شدن یا نه. مثلا میپرسه مرد هر شب میاد خونه یا نه؟ مثلا ماشینش رو چند وقته تو پارکینگ نذاشته؟ و بینهایت سوال این مدلی دیگه. کسی که سی ماهه جدا شده هنوز که نمیره از بقالی روبرو خونه قبلیش خرید کنه! تازه اینها خیلی حرفه ایشه. معمولا طلاق ها کلی دعوا مرافه، داد و هوار (حداقل بگو مگو با صدای بلند!) داره همه همسایه ها خبر میشن. قاعدتا بعد از طلاق هم یک طرف اثاث کشی داره. خلاصه از خیلی چیزهای بیربط میشه فهمید جریان چی بوده!
    دوستان قصد بی احترامی به عزیزی رو نداشتم، دیدم این قضیه برای خیلی ها سواله گفتم یک بار کامل بگم.
    امیدوارم همیشه موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    فرمایش شما کاملا صحیحه. اما اگر بخواهیم حرفه ای (!!) به قضیه نگاه کنیم همسایه که هیچی بعضی ها نمیذارن اعضای خانواده شون هم مطلع بشن! استشهاد محلی هم برای همینه! اونی هم که بیاد نمیپرسه این همسایه تون جدا شدن یا نه. مثلا میپرسه مرد هر شب میاد خونه یا نه؟ مثلا ماشینش رو چند وقته تو پارکینگ نذاشته؟ و بینهایت سوال این مدلی دیگه. کسی که سی ماهه جدا شده هنوز که نمیره از بقالی روبرو خونه قبلیش خرید کنه! تازه اینها خیلی حرفه ایشه. معمولا طلاق ها کلی دعوا مرافه، داد و هوار (حداقل بگو مگو با صدای بلند!) داره همه همسایه ها خبر میشن. قاعدتا بعد از طلاق هم یک طرف اثاث کشی داره. خلاصه از خیلی چیزهای بیربط میشه فهمید جریان چی بوده!
    دوستان قصد بی احترامی به عزیزی رو نداشتم، دیدم این قضیه برای خیلی ها سواله گفتم یک بار کامل بگم.
    امیدوارم همیشه موفق باشید
    کاش توی قانون میزدن بعد 30 ماه باید تحقیق بشه
    توی قانون زده بعد 30 ماه کفالت دائم میدن
    اینا این 30 ماه رو گذاشتن که کسی طلاق سوری نگیره وگرنه مثل قبل به محض طلاق گرفتن معافی رو میدادن
    هر کاری دلشون می خواد می کنن
    کفالت پدر رو برای خودیای خودشون آسون می گیرن برای بقیه سخت
    اینم از این
    کسی دیوان عدالت اداری شکایت کرده که نتیجه گرفته باشه ؟

Junior Member

طبق قانون جدید، معافیت های کفالت دیگه نباید آموزشی برن.

این قانون ِ جدید قطعیه ؟ از کجا میتونم مطمئن بشم ؟

مورد بعدی اینکه پدر و مادرم از هم جدا شدن ، ولی چون یه برادر 7 ساله دارم که با من و مادرم زندگی میکنه پدرم گاهاً آخر هفته ها به بهونه بیرون بردن و سر زدن به برادرم و ... به اپارتمان محل سکونت ما رفت و آمد داره . حالا این مسئله الان ممکنه مشکل به وجود بیاره واسم تو مرحله تحقیق محلی ؟ اگه از این خونه فعلی به خونه دیگه ای نقل مکان کنیم اونوقت چون تازه به اونجا رفتیم و همسایه ها شناختی از ما ندارن برای تحقیق احیاناً آدرس محل سکونت قبلی رو که نمیخوان ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Er نمایش پست ها
    این قانون ِ جدید قطعیه ؟ از کجا میتونم مطمئن بشم ؟

مورد بعدی اینکه پدر و مادرم از هم جدا شدن ، ولی چون یه برادر 7 ساله دارم که با من و مادرم زندگی میکنه پدرم گاهاً آخر هفته ها به بهونه بیرون بردن و سر زدن به برادرم و ... به اپارتمان محل سکونت ما رفت و آمد داره . حالا این مسئله الان ممکنه مشکل به وجود بیاره واسم تو مرحله تحقیق محلی ؟ اگه از این خونه فعلی به خونه دیگه ای نقل مکان کنیم اونوقت چون تازه به اونجا رفتیم و همسایه ها شناختی از ما ندارن برای تحقیق احیاناً آدرس محل سکونت قبلی رو که نمیخوان ؟

مهران عزیز خوش آمد میگم.

قطعی از این نظر که دیگه خیالت راحت باشه خیر. اما فعلا این جوریه!
    سر زدن پدر به فرزندانش قطعا مشکلی ایجاد نمیکنه، اتفاقا اگر نباشه بیشتر شک برانگیزه!

کاش توی قانون میزدن بعد 30 ماه باید تحقیق بشه
    توی قانون زده بعد 30 ماه کفالت دائم میدن
    اینا این 30 ماه رو گذاشتن که کسی طلاق سوری نگیره وگرنه مثل قبل به محض طلاق گرفتن معافی رو میدادن
    هر کاری دلشون می خواد می کنن
    کفالت پدر رو برای خودیای خودشون آسون می گیرن برای بقیه سخت
    اینم از این
    کسی دیوان عدالت اداری شکایت کرده که نتیجه گرفته باشه ؟

البته تو قانون نگفته که حتما تحقیق محلی بشه اما اینم نگفته که بعد سی ماه کارت بدین.

تبصره 2: مشمولين اين ماده تا سي ماه متوالي مي‌توانند از معافيت كفالت موقت استفاده نمايند و در پايان مدت فوق در صورت دارا بودن شرايط كفالت از انجام خدمت دوره ضرورت معاف مي‌گردند.
    براتون یک پخ! هم میفرستم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من 2 هفته دیگه برای ویزای دانشجویی مصاحبه دارم و از طرفی من معافیت موارد خاص دارم (یعنی برادرم شهید شده) می خوام کمکم کنید که اگه افیسر ازم بپرسه که چرا معاف شدم چی بگم که کلیر نخورم.با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ufi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من 2 هفته دیگه برای ویزای دانشجویی مصاحبه دارم و از طرفی من معافیت موارد خاص دارم (یعنی برادرم شهید شده) می خوام کمکم کنید که اگه افیسر ازم بپرسه که چرا معاف شدم چی بگم که کلیر نخورم.با تشکر
    مشکل نداره دوستان اکسپت شده بودند و داشتیم
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)