صفحه 222 از 330 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

دوستان سلام

کسی از ماده 6 بهزیستی استفاده کرده؟ میدونید چقدر طول میکشه تا جواب از کمیسیون نظام وظیفه بیاد. در ضمن آیا باید آموزشی بریم؟ آخه وقتی دفترچه فرستادم چند روز پیش، یکی از فرم ها تعهد بود به گذراندن دوره آموزشی.
    ::Never say never::

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    دوستان سلام

کسی از ماده 6 بهزیستی استفاده کرده؟ میدونید چقدر طول میکشه تا جواب از کمیسیون نظام وظیفه بیاد. در ضمن آیا باید آموزشی بریم؟ آخه وقتی دفترچه فرستادم چند روز پیش، یکی از فرم ها تعهد بود به گذراندن دوره آموزشی.
    سلام
    ماده 6 یادم نمیاد بود یا ن
    من پدرم معلول بود اقدام کردم
    کمیسیون نطام وطیفه یادمه مدارک رو فرستادیم ی روز گفتن بیا کمیسیون.چهارشنبه بود.بهم گفتن برو شنبه بیا جوابشو از فلان قسمت بگیر ک معاف شده بودم
    من آموزشی نرفتم
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hraarh نمایش پست ها
    دوست عزیز
    فکر می کنم که طبق قانون جدید معافیت ها دوره اموزشی را نباید طی کنند (البته این قانون به طور موقت هست) اگر در کمیسیون نظام ظیفه رای بر معافیت داده باشند می توانید از طریق شماره ی 096480 و با کد سخایی که رو برگه ای که پلیس +10 داده بهتون و کد ملی وضعیتتون رو پیگیری کنید.
    با سلام
    داداش همه معافی ها اموزشی ندارن یا این معافی؟ از کی این قانون اجرا شده؟لینک خبرشو میشه کپی کنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sl23 نمایش پست ها
    با سلام
    داداش همه معافی ها اموزشی ندارن یا این معافی؟ از کی این قانون اجرا شده؟لینک خبرشو میشه کپی کنی؟
    درود ..
    معافیت پزشکی و کفالت آموزشی ندارن تا جایی که میدونم، به خودم گفتن یا آموزشی نمیری یا اگه قانون موقتشو برداشتن 20 روز آموزشی داره ..

نقل قول نوشته اصلی توسط HaDi_PoleStaR نمایش پست ها
    درود ..
    معافیت پزشکی و کفالت آموزشی ندارن تا جایی که میدونم، به خودم گفتن یا آموزشی نمیری یا اگه قانون موقتشو برداشتن 20 روز آموزشی داره ..
    شما فرم آخر دفترچه مبنی بر تعهد گذراندن دوره آموزشی رو پر کرده بودید؟

من چند روز پیش دفترچه فرستادم اینطور فرمی داشت. حالا دیگه نمی دونم هست واسه ما یا نه. یه نکته ی دیگه هم هست اینه که من قبل از کمیسیون نظام وظیفه (بیمارستان نظامی) دفترچه فرستادم اما این دوستمون بعد از اون.

Junior Member

دوستان کسی برای معافی
    مادر فاقد شوهر از طریق بهزیستی اقدام کرده ؟

پس از اینکه از بهزیستی نامه بگیرم و دفترچه رو پست کنم دوباره تو نظام وظیفه کمسیون خاصی تشکیل میشه ؟
    این نوع معافی هم شامل معافیت از دوره آموزشی میشه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 24 سالمه ودانشجوی پزشکی سال آخرهستم. تک پسرهستم و امسال دی ماه بابام 59سالش میشد که ازشانس بدم قانون عوض شد. حالا میخوام بدونم روند اقدام برای ماده ی "پدرنیازمندمراقبت" چطوریه یعنی چه جورمدارکی باید جورکنم؟ خداروشکرپدرم اونجوری بیماری صعب العلاجی نداره اما یکی دونفربهم گفتن تو اقدام کن میشه و ما با بیماریهای خفیف و اینا هم تونستیم معافی بگیریم. پدرمن شاید درواقع فقط یه فشار خون داشته باشه و یه بارم که رفته بوددکتر گفته بودن بهش که قلبش نامنظم میزنه واینا. واریسم داره همین. اما میخوام بدونم اگه بخوام بیفتم دنبالش و مدارک جور کنم:
    1- چقدشانس دارم کلا؟ اصلا میشه تخمین زد که امکانش هست یا نه و اینکه چنددرصدامکان موفقیت داره؟
    2-روند اداریش و اینکه از کجا شروع کنم واینا رو اگه کسی میدونه که تورروند کارم تسریع بشه ممنن میشم خیلی.
    مرسی

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dramir001 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 24 سالمه ودانشجوی پزشکی سال آخرهستم. تک پسرهستم و امسال دی ماه بابام 59سالش میشد که ازشانس بدم قانون عوض شد. حالا میخوام بدونم روند اقدام برای ماده ی "پدرنیازمندمراقبت" چطوریه یعنی چه جورمدارکی باید جورکنم؟ خداروشکرپدرم اونجوری بیماری صعب العلاجی نداره اما یکی دونفربهم گفتن تو اقدام کن میشه و ما با بیماریهای خفیف و اینا هم تونستیم معافی بگیریم. پدرمن شاید درواقع فقط یه فشار خون داشته باشه و یه بارم که رفته بوددکتر گفته بودن بهش که قلبش نامنظم میزنه واینا. واریسم داره همین. اما میخوام بدونم اگه بخوام بیفتم دنبالش و مدارک جور کنم:
    1- چقدشانس دارم کلا؟ اصلا میشه تخمین زد که امکانش هست یا نه و اینکه چنددرصدامکان موفقیت داره؟
    2-روند اداریش و اینکه از کجا شروع کنم واینا رو اگه کسی میدونه که تورروند کارم تسریع بشه ممنن میشم خیلی.
    مرسی
    درود....
    جواب سوال اولتون: همون طور که خودتون هم گفتین بستگی به شانس هم داره و به نظر من تیری در تاریکی هست به نظر من تا دانشجویید برید دنبالش شاید معاف شوید.
    و سوال دومتون: ابتدا دفترچه را از مراکز پلیس+10 تهیه کنید و پس از خواندن و تهیه مدارک مورد نیاز به همان مراکز برای ثبت نام مراجعه کنید(البته من شنیدم که خود نظام وظیفه هم مشاوره داره ولی اطلاعی از جزئیات ندارم) بعد پلیس +10 یه نامه بهتون می ده که می بری نظام وظیفه و ادامه مراحل که خود نظام وظیفه بهتون میگه.

Junior Member

با سلام دوستان من دارم معافیت ماده 6 بهزیستی میگیرم. 1سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدید پدرم 64 سالشه بردیم بهزیستی محلمون گفت ببربد دکتر بیرون بردیم پزشکی خزانه معلولیت بیناییش رو متوسط تشخیص داد بردیم نوار گوش گرفتیم اونم متوسط زد دیسک کمرم داشت بردیم ام آی آر گرفتیم دیابتم داره با عصا راه میره کمیسیون بهزیستی معلولیت بارزشو بینایی تشخیص داد که با در نظر گرفتن کم شنوایی و دیسک کمرش حد معلولیتشو زد شدید حالا من میخوام بدونم چقدر امیدوار شم که تو بهزیستی استان تایید میشم؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط davood68 نمایش پست ها
    با سلام دوستان من دارم معافیت ماده 6 بهزیستی میگیرم. 1سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدید پدرم 64 سالشه بردیم بهزیستی محلمون گفت ببربد دکتر بیرون بردیم پزشکی خزانه معلولیت بیناییش رو متوسط تشخیص داد بردیم نوار گوش گرفتیم اونم متوسط زد دیسک کمرم داشت بردیم ام آی آر گرفتیم دیابتم داره با عصا راه میره کمیسیون بهزیستی معلولیت بارزشو بینایی تشخیص داد که با در نظر گرفتن کم شنوایی و دیسک کمرش حد معلولیتشو زد شدید حالا من میخوام بدونم چقدر امیدوار شم که تو بهزیستی استان تایید میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه بهزیستی شهرتون شدید زده من حتما تاکید میکنم ادامه بدید. مسئله اینه که عموما پزشکان متخصص معتمد بهزیستی و نظام وظیفه یکیه. در ضمن برای نظام وظیفه باید ثابت کنید که پدرتون نیازمند مراقبته که تو کیس شما فک کنم هست. یکی از دوستان میگفت که: هرچه پرونده کلفتر احتمال معافیت بالاتر. ارجاع به بهزیستی استان عموما برای معلولیت های متوسط و همچنین برای تشخیص نهاییه که توسط پزشک های متخصص معتمد بهزیستی انجام میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)