صفحه 223 از 330 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

ممنون که جوابمو دادید دکترایی که بردیم پزشک مورد اعتماد نظام پزشکی بودن که تو مهری که زدن هم نوشته من از لحاظ نظام وظیفه هیچ مشکلی ندارم طبق شرایطی که داشتم با سرگرد صحبت کردم گفت تو فقط 3برگی بهزیستی رو واسم بیار بقیش با من حالا میخوام بدونم این 3 برگی رو میتونه بهزیستی محل سکونتمون بده یا حتما باید برم بهزیستی استان بعداز تایید شدن بگیرم؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط davood68 : December 23rd, 2013 در ساعت 08:57 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط davood68 نمایش پست ها
    ممنون که جوابمو دادید دکترایی که بردیم پزشک مورد اعتماد نظام پزشکی بودن که تو مهری که زدن هم نوشته من از لحاظ نظام وظیفه هیچ مشکلی ندارم طبق شرایطی که داشتم با سرگرد صحبت کردم گفت تو فقط 3برگی بهزیستی رو واسم بیار بقیش با من حالا میخوام بدونم این 3 برگی رو میتونه بهزیستی محل سکونتمون بده یا حتما باید برم بهزیستی استان بعداز تایید شدن بگیرم؟؟؟؟؟؟
    کمیسیون بهزیستی رفتید؟ داستان اینه که بهزیستی شهرتون نتایج کمیسیون بعلاوه نظر متخصصای معتمدشو در گزارشی چهار برگی میفرسته بهزیستی استان تا مهر و امضای رئیس بهزیستی استان رو بخوره بعد برگردونده میشه بهزیستی شهرتون. باهاون تماس میگیرن برای تحول سه برگی. سه برگی در واقع کلید شما برای اقدام برای معافیت کفالت ماده (6) قانون جامع حمایت از حقوق معلولان هست. میرید پلیس 10+. مدارک زیر رو هم میبرید:
    • کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی مشمول، پدر، مادر و برادران،
    • کپی کارت پایان خدمت یا معافیت برادران (در صورت وجود)،
    • فرم های آخر دفترچه سربازی،
    • گزارش سه برگی بهزیستی،
    • 4 قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید از مشمول،
    • 2 قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید از بیمار و
    • پوشه و گیره.

خلاصه اینکه سه برگی آخرین مرحله بهزیستیه.
    ::Never say never::

Junior Member

سلام ، سن پدر من 76 سال هست و حدود 15 سال قبل، برادرم با گرفتن کفالت پدرم معاف شد. در حال حاضر برادرم ازدواج کرده و 2 تا بچه کوچک داره . من هم مشغول خدمت سربازی هستم و اضافه خدمت هم ندارم.می خواستم بدونم با توجه به اینکه برادرم ازدواج کرده، آیا من می تونم معافیت کفالت برای پدرم بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    شما فرم آخر دفترچه مبنی بر تعهد گذراندن دوره آموزشی رو پر کرده بودید؟

من چند روز پیش دفترچه فرستادم اینطور فرمی داشت. حالا دیگه نمی دونم هست واسه ما یا نه. یه نکته ی دیگه هم هست اینه که من قبل از کمیسیون نظام وظیفه (بیمارستان نظامی) دفترچه فرستادم اما این دوستمون بعد از اون.
    من هنوز دفترچه رو پست نکردم، ولی زیر همون فرم یا برگه شماره 8 که تعهد گذروندن آموزشی هست یه برگه شماره 9 هست که رضایت‌نامه استفاده از معافیته، من فقط اونو پر کردم !
    بقیه دفترچه رو هم پر کردم ولی نمیدونم کی باید پستش کنم ..

Junior Member

مرسی از لطفت آقا میلاد پدر من تحت پوشش بهزیستی نبود تازه رفتیم بهزیستی که تحت پوشش قرار بگیریم همون اول ازم پرسیدن واسه چی اومدی گفتم معافیت بعد از اینکه کمیسیون تایید شدیم گفتن یکبارم باید برید کمیسیون استان اونجا واسه معافیت که اگه تایید بشی فرمو میدن میری نظام وظیفه من میگم چرا اینا خودشون نمیدن دیگه منو نفرستن بهزیستی استان به قول تو معلولیت متوسط رو میفرستن میگم میتونم برم با مددکار بهزیستی محلمون صحبت کنم فرم 3 برگی رو بگیرم ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

نقل قول نوشته اصلی توسط smart3461 نمایش پست ها
    سلام ، سن پدر من 76 سال هست و حدود 15 سال قبل، برادرم با گرفتن کفالت پدرم معاف شد. در حال حاضر برادرم ازدواج کرده و 2 تا بچه کوچک داره . من هم مشغول خدمت سربازی هستم و اضافه خدمت هم ندارم.می خواستم بدونم با توجه به اینکه برادرم ازدواج کرده، آیا من می تونم معافیت کفالت برای پدرم بگیرم؟
    سلام
    نه دوست خوبم
    امکان معافیت کفالت پدر رو ندارین

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

نقل قول نوشته اصلی توسط davood68 نمایش پست ها
    مرسی از لطفت آقا میلاد پدر من تحت پوشش بهزیستی نبود تازه رفتیم بهزیستی که تحت پوشش قرار بگیریم همون اول ازم پرسیدن واسه چی اومدی گفتم معافیت بعد از اینکه کمیسیون تایید شدیم گفتن یکبارم باید برید کمیسیون استان اونجا واسه معافیت که اگه تایید بشی فرمو میدن میری نظام وظیفه من میگم چرا اینا خودشون نمیدن دیگه منو نفرستن بهزیستی استان به قول تو معلولیت متوسط رو میفرستن میگم میتونم برم با مددکار بهزیستی محلمون صحبت کنم فرم 3 برگی رو بگیرم ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    موقعی کمیسیون استان میفرستن که معلولیت متوسط باشه. اگه بند-پ دارید توی بهزیستی شاید بشه کاری کرد و اون سه برگی رو بتون بدن. ولی دقت کن که هدف بهزیستی اینه که شما حتما معاف شی. میدونی، حدودا از هر 300 پرونده 290 تاش معاف میشن. اگه توی سه برگی نوشته بشه شدید احتمال معافی خیلی بالاس چراکه تو رو از ***** چند پزشک متخصص معتمد (که غالبا با پزشکای نظام وظیفه یکیه تو شهرستانای کوچیکتر) عبور دادن. نظلم وظیفه عموما پرونده های متوسط رو رد میکنه. ضعیف هم که دیگه از بهزیستی سه برگی نمیگیره که بتونه اقدام کنه. خلاصه اینکه:

میزان معلولیت گزارش شده در سه برگی احتمال معافیت
    شدید و خیلی شدید خیلی بالا
    متوسط پایین
    ضعیف -
    ::Never say never::

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    موقعی کمیسیون استان میفرستن که معلولیت متوسط باشه. اگه بند-پ دارید توی بهزیستی شاید بشه کاری کرد و اون سه برگی رو بتون بدن. ولی دقت کن که هدف بهزیستی اینه که شما حتما معاف شی. میدونی، حدودا از هر 300 پرونده 290 تاش معاف میشن. اگه توی سه برگی نوشته بشه شدید احتمال معافی خیلی بالاس چراکه تو رو از ***** چند پزشک متخصص معتمد (که غالبا با پزشکای نظام وظیفه یکیه تو شهرستانای کوچیکتر) عبور دادن. نظلم وظیفه عموما پرونده های متوسط رو رد میکنه. ضعیف هم که دیگه از بهزیستی سه برگی نمیگیره که بتونه اقدام کنه. خلاصه اینکه:

میزان معلولیت گزارش شده در سه برگی احتمال معافیت
    شدید و خیلی شدید خیلی بالا
    متوسط پایین
    ضعیف -
    چه بیماری های شامل معلولیت میشه؟
    مثلا دیسک کمر و ارتروز معلولیت حساب میشه؟

کلا چقد طول میکشه روند تشکیل پرونده تو بهزیستی تا معافیت؟

ممنون

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg نمایش پست ها
    چه بیماری های شامل معلولیت میشه؟
    مثلا دیسک کمر و ارتروز معلولیت حساب میشه؟

کلا چقد طول میکشه روند تشکیل پرونده تو بهزیستی تا معافیت؟

ممنون
    دوست گرامی این وبلاگ Kefalat.blogfa.com رو بخونید، به من خیلی کمک کرد ..
    دست‌کم 4 ماه، و دست بالا 6 ماه روندش به درازا میکشه، برا من شخصن 5-6 ماه طول کشید ..

Junior Member

من تو اون برگه ی که کمیسیون پزشکی بهزیستی محلمون نوشته بود دیدم زده شدید دقیقا یادم نیست نوشته بود ماده یا تبصره 7 قضیه این تبصره 7 چی بود که تو برگه هه نوشته بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستی این بند پ چی هست میشه توضیح بدی؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط davood68 : December 25th, 2013 در ساعت 05:21 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)