صفحه 224 از 330 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط davood68 نمایش پست ها
    من تو اون برگه ی که کمیسیون پزشکی بهزیستی محلمون نوشته بود دیدم زده شدید دقیقا یادم نیست نوشته بود ماده یا تبصره 7 قضیه این تبصره 7 چی بود که تو برگه هه نوشته بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستی این بند پ چی هست میشه توضیح بدی؟؟؟؟؟؟
    قانون جامع حمایت از حقوق معلولین رو اینجا میتونی بخونی. من تبصره ی 7ی ندیدم حتما این تبصره 7 درون سازمانیه، ماله خوده بهزیستیه. همین که شدید زده کارتو خیلی راه میندازه! بند پ هم که همان بند پارتی باشه نه تنها تو این مملکت بلکه تو کل دنیا به درد میخوره، اگر هم بند «پ» با تبصره «ک» (پاتی کلفت!) باشه که دیگه عالیه. ما که از این بندا نداشتیم شاید شما بتونی جور کنی.
    ::Never say never::

Junior Member

دوستانی که معافیت ماده 6 گرفتن ازتون ممنون میشم یکم منو راهنمایی کنید من رفتم کمیسیون بهزیستی استان چیکار کنم چه توصیه هایی دارید که تو روند کارم تاثیر بذاره در کل میگم چیکار کنم که اینجاهم منو تایید کنن! همنونطور که گفتم معلولیت پدرمو بینایی زدن که با در نظر گرفتن شنوایی و دیسک کمرو راه رفتن با عصا شدت معلولیتشو شدید تشخیص دادن تو کمیسیون بهزیستی محلمون!

Junior Member

اونایی که معافیت ماده 6 گرفتن کلا بیاید یکم از روند کمیسیون بهزیستی توضیح بدید که بچه های دیگه ای که میخوان معافیت بگیرن آگاه بشن
    من تا به اینجا خیلی چیزها فهمیدم بازم اگه کسی سوالی داره راجب با معافیت من در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط davood68 نمایش پست ها
    دوستانی که معافیت ماده 6 گرفتن ازتون ممنون میشم یکم منو راهنمایی کنید من رفتم کمیسیون بهزیستی استان چیکار کنم چه توصیه هایی دارید که تو روند کارم تاثیر بذاره در کل میگم چیکار کنم که اینجاهم منو تایید کنن! همنونطور که گفتم معلولیت پدرمو بینایی زدن که با در نظر گرفتن شنوایی و دیسک کمرو راه رفتن با عصا شدت معلولیتشو شدید تشخیص دادن تو کمیسیون بهزیستی محلمون!
    امیدوارم تنها من جوابتو ندم چون فقط مربوط میشه به من و شنیده ها و دیده هام. دوستان دیگه هم راهنمایی کنن خواهشا.
    واقعیت رو بگم، تقریبا چیزی دست تو نیست. یه نامه دستت میدن میری پیش متخصص (عموما مرکز استان)، متخصص(ان) پدرتونو میبینه نامه رو باز میکنه، شدت بیماری رو علامت میزنه، توی کادر پایینش یه توضیح کوتاهی مینویسه، بعد کاغذو میذارن تو یه پاکت مهر و موم برمیگردونی بهزیستی . هرچه اونجا نوشته بشه حرف آخر بهزیستیه و کمیسیونای بعد از اون همه روال اداریه و خیلی در نتیجه تاثیر نداره.

تشخیص متخصص(ان) معتمد = جواب نهایی بهزیستی

اما... اگر تحت شرایطی قبلا با متخصص آشناییتی داشته باشی خیلی کمک میکنه. مثلا پدرت بیمارش بوده باشه یه مدت خیلی میتونه کمک کنه. روش های دیگه میتونه چونه زدن هم باشه! (اگر دکتر خوبی باشه فک کنم گوش میده. دیگه مجبوریه دیگه، یه بار این اتفاق میفته.)

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.اگه بخوام معافیت کفالت (پدر)به دلیل بیماری بگیرم باید حتا فارغ التحصیل دانشگاه باشم؟

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.اگه بخوام معافیت کفالت (پدر)به دلیل بیماری بگیرم باید حتا فارغ التحصیل دانشگاه باشم؟
    درود ....
    دوست عزیز نیازی به فارغ التحصیلی نیست فقط یک گواهی اشتغال به تحصیل براشون ببرید که بدونن قبلا غیبت نداشتی.

Junior Member

من تک پسر هستم و پدرم 60 سالشه و چند سال پیش عمل دیسک کمر داشته ..الان میتونم معافیت از کارافتادگی رو بگیرم؟

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aria68 نمایش پست ها
    من تک پسر هستم و پدرم 60 سالشه و چند سال پیش عمل دیسک کمر داشته ..الان میتونم معافیت از کارافتادگی رو بگیرم؟
    فکر می کنم اگر طبق ماده 23 بند 13 (که لینک ان را نیز برایتان گذاشتم) پدرتان هنوز مشکل را داشته باشد بتوانید معاف شوید البته از معافیت ماده 6 بهزیستی در صورت داشتن شرایط نیز می توانید درخواست معافیت دهید.به هر حال توصیه می کنم شانس خودتون رو امتحان کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ین-نامه)

Junior Member

ممنون.اگه معافیت کفالت بگیریم باید آموزشی رو هم بریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1368 نمایش پست ها
    ممنون.اگه معافیت کفالت بگیریم باید آموزشی رو هم بریم؟
    طبق قوانین جدید بله.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)