صفحه 227 از 330 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237277327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط hraarh نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من معلوم نیست سال بعد چه شود اگر مدارکتان کامل است که هر چه زود تر اقدام کنید چون در حال حاضر اموزشی نیست
    یعنی الان اقدام کنیم جیرینگی کارت معافیتمون رو میدن؟یا میگن بمون سال بعد تصمیم میگیریم بری آموزشی یا نه؟

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tarkan_tan نمایش پست ها
    یعنی الان اقدام کنیم جیرینگی کارت معافیتمون رو میدن؟یا میگن بمون سال بعد تصمیم میگیریم بری آموزشی یا نه؟
    قکر میکنم ملاک تصمیم گیری اونا برای داشتن یا نداشتن اموزشی روزی هست که نتیجه شورا معلوم میشه نه روز تشکیل پرونده این که میگم زودتر اقدام کنید به این خاطر هست که طبیعتا زودتر نتیجه معلوم شود که اگر در این سال باشد اموزشی وحود ندارد و اگر سال بعد نتیجه مشخص شود طبیعتا معلوم نیست چه اتفاقی می افتد ولی حداکثر همون اموزشی که باید بری که باز هم بهتر از 2 سال خدمته

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من تا 6/90 دانشجو بودم و در اون تاریخ اخراج شدم و پدر و مادرم 9/90 جدا شدن ، و تا الان هم که قطعن غیبت خوردم ، میخواستم ببینم که آیا راهی وجود داره که بتونم معافیت کفالت بگیرم؟ این رو میدونم که اگر غیبت خورده باشی کفالت شامل حالت نمیشه اما یک نفر بهم گفت اگه بری خدمت ،بعد از آموزشی شاید قبول کنن ... شرایط بدیه چون به خاطر کار و مسایل مالی نمیتونم که برم... میخوام که هر جوری شده معاف بشم ، لطفن اگه در این زمینه شانسی هست یا در هر زمینه ی دیگه ای مثلن پزشکی ممکنه بشه کارایی انجام داد راهنمایی کنید. ممنون.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv0rld نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من تا 6/90 دانشجو بودم و در اون تاریخ اخراج شدم و پدر و مادرم 9/90 جدا شدن ، و تا الان هم که قطعن غیبت خوردم ، میخواستم ببینم که آیا راهی وجود داره که بتونم معافیت کفالت بگیرم؟ این رو میدونم که اگر غیبت خورده باشی کفالت شامل حالت نمیشه اما یک نفر بهم گفت اگه بری خدمت ،بعد از آموزشی شاید قبول کنن ... شرایط بدیه چون به خاطر کار و مسایل مالی نمیتونم که برم... میخوام که هر جوری شده معاف بشم ، لطفن اگه در این زمینه شانسی هست یا در هر زمینه ی دیگه ای مثلن پزشکی ممکنه بشه کارایی انجام داد راهنمایی کنید. ممنون.
    سلام ببین شما اگر 9/90 اقدام می کردین معافیت سی ماهه می گرفتین،‌ تا آخر سی ماه اگر مادر ازدواج نمی کردن معافیت تون دائم میشد. ایت روال طبیعیه کار. درسته که به غائب معافیت کفالت نمیدن اما یه اما! هم داره. اینه که قبل از این که طرف وارد غیبت بشه حائز شرایط کفالت بوده باشه. حالا یعنی این که شدنی هست اما خیلی باید وقت بذاری و پیگیر باشی. قبل از هر چیز هم فردا اول وقت برو ن.و ببین اصلا چی میگن. حیفه این معافیت رو از دست بدی. موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

متشکرم از راهنمایی خوبتون ، من در اولین فرصت میرم و باز اگه سوالی داشتم و مطلبی بود مزاحم شما خواهم شد
    پس شما میگین که مهم نیست که طلاق بعد از تازیخ نامه ی دانشگاه بوده ...
    والا اون موقع من رفتم ن و و یه نفری که کارش پاسخگویی بود گفت باید بری بعد از رفتن و در حین داستان شاید شانسی باشه...

Junior Member

با سلام.
    آیا میشه کفالت رو منتقل کرد؟ یعنی به کسی وکالت داد که از این به بعد ایشون کفیل شخص مورد نظر بشه.
    یکی از دوستام باباش فوت کرده، ولی یه برادر بزرگ داشت که رفته سربازی.میخواست ببینه اگه میشه بصورت قانونی وکالت کفالت رو به ایشون بدن.ظاهرا یکی از دوستاش به همین شکل معاف شده.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Manfered نمایش پست ها
    با سلام.
    آیا میشه کفالت رو منتقل کرد؟ یعنی به کسی وکالت داد که از این به بعد ایشون کفیل شخص مورد نظر بشه.
    یکی از دوستام باباش فوت کرده، ولی یه برادر بزرگ داشت که رفته سربازی.میخواست ببینه اگه میشه بصورت قانونی وکالت کفالت رو به ایشون بدن.ظاهرا یکی از دوستاش به همین شکل معاف شده.
    تا جایی که میدونم برای کفالت مادر (پدر فوت شده)، اصل اول داشتن تنها 1 فرزند ذکور بالای 18 سال هست و با توجه به اینکه این دوستمون برادر بزرگتر دارند به احتمال خیلی خیلی زیاد دیگه نمیتونن از معافیت استفاده کنن.

Junior Member

سلام دوستان
    اقا من برای معافیت مادر مطلقه اقدام کردم الان 30 ماه رسیده و میرم برای مراحل پایانی و تا الان معاف موقت بودم قبلا یک بار برای تحقیقات محلی اومدن برای معاف موقت ایا الان از دوباره میان؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sl23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اقا من برای معافیت مادر مطلقه اقدام کردم الان 30 ماه رسیده و میرم برای مراحل پایانی و تا الان معاف موقت بودم قبلا یک بار برای تحقیقات محلی اومدن برای معاف موقت ایا الان از دوباره میان؟
    100% نیست ولی امکانش هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    100% نیست ولی امکانش هست
    چند در صد هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)