صفحه 23 از 330 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام

چند ماهیه تلفن 24 ساعته 2777 برای مشکلات ایرانیان خارج از کشور راه اندازی شده؛ بنظرم یکی از مطمئن ترین جاها برای پرسیدن سوال و دریافت جدید ترین جواب ها ...

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

سلام، من پدرم سالهاست فوت کرده. من تنها با مادرم زندگی میکنم و یک برادر دارم که 8 ساله امریکا زندگی میکنه که هنوز citizen نشده ولی گرین کارت رو گرفته. در ضمن ازدواج کرده، و هیچ وقت قصد برگشتن به ایران رو نداره.
    آیا من میتونم معافیت رو بگیرم؟ راهش چیه؟
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

سلام
    برای گرفتن معافیت کفالت مادر فاقد همسر؛ شما نباید برادر بزرگتر از 18 سال داشته باشید.
    متاسفانه این که ایشون کجا هستند یا چی کار می کنند یا برای آینده چه برنامه ای دارند، اهمیتی نداره.
    موفق باشید

سلام.
    میخواستم بدونم عاقبت معافیت دو برادری چی شد.کلا لغو شد یا امیدی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

این قانون در تابستان به تصویب مجلس رسید اما در اسفند ماه توسط شورای نگهبان رد شد و اقدام دیگری در این زمینه توسط مجلس صورت نگرفت. به امید اینا نباید بشینی، داداش.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

سلام به همه دوستان، من این چند صفحه رو خوندم ولی مورد مشابه خودمو ندیدم. لطفا دوستان مطلع کمک کنند.
    من تک پسر خانواده و پدرم متولد 1330/3/6 و خودم مهر 83 وارد دانشگاه شدم و بهمن ماه 88 فارغ التحصیل شدم اما چون پروژه درسیم در حد مقاله هست، الان آخرای پروژه هست و استاد تا هفته بعد نمرمو رد میکنه ولی آموزش میگه همون بهمن فارغ التحصیل میشی ولی تاریخ فارغ رو الان میزنن اما سنوات منو تا همون بهمن در نظر میگیرن. حالا:
    1) من معافی کفالت میتونم بگیرم؟ نظام وظیفه گیر نمیده که چرا پروژه رو کش دادم؟ (البته با این فرض هم فکر نکنم حد نساب تحصیل که 6 سال هست رو نقض کرده باشم)

2) ایا می تونم از الان دفترچه بگیرم کارای اولیه رو انجام بدم یا وایستم دقیقا روز 6 خرداد برم؟

ممنون از همه دوستان

سلام دوستان،اگه کسی سرباز بشه باز هم میتونه معافیت کفالت بگیره؟ممنون
    دل رو بزن به پرواز!

سلام

بله؛ از همون روزی که سربازی مشمول دریافت معافیت میشه، می تونه برای معافیت درخواست بده و اقدام کنه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

بله؛ از همون روزی که سربازی مشمول دریافت معافیت میشه، می تونه برای معافیت درخواست بده و اقدام کنه.

موفق باشید
    ممنون از پاسختون،راستی به 2777 هم زنگ زدم ،چون واسه ایرانیای خارجه خیلی مودب حرف میزنن!!!حالا من نمیفهمم مگه ایرانی با ایرانی فرق داره که اگه خارج باشه بیشتر تحویلش میگیرن ،اگه داخل باشه میزنن تو سرش!! در کل گویا مراحل کفالت از خارج از کشور که باید از سفارت ایران شروع بشه ،خیلی راحت هست و مشکل خاصی نداره،ماده 110 قانون نظام وظیفه هم هست
    دل رو بزن به پرواز!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

دوستان یه سوالی.الان من کل کارامو انجام دادم و قراره که از نظام وظیفه زنگ بزنن و وقت دادگاه رو بهم بگن برای معافیت کفالت پدر بالای 59.واسه این دادگاه!!!! چیارو باید ببرم با خودم؟غیر شناسنامه ها چیز دیگه ای هم لازمه همرام باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)