صفحه 230 از 330 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام.
    دوستان این معافیت کفالت در صورتیه که تک پسر باشی؟
    من پدرم بیشتر از 60 سالشه و برادرهام همه ازدواج کردن. این معافیت شامل من هم میشه یا فقط برای تک پسراست؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ali21far نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان این معافیت کفالت در صورتیه که تک پسر باشی؟
    من پدرم بیشتر از 60 سالشه و برادرهام همه ازدواج کردن. این معافیت شامل من هم میشه یا فقط برای تک پسراست؟
    دوست عزیز لطفا پیش از طرح پرسش جدید، مطالب گذشته (و حتی گذشته تر) رو هم مرور بفرمایید!
    خیر متاسفانه شما چون تک پسر نیستید شامل شما نمیشه. (مهم نیست برادرها ازدواج کرده باشند، خارج کشور باشند، بیکار باشند و ... مادامی که سلامت باشند، شما مشمول معافیت کفالت نخواهید بود).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    در این که آیا شرایط پدرت واسه معافی کفالت هست یا نه نمیدونم اما تو همین 1 ماه که معافی تحصیلی داری اقدام کن بعد نشد واسه پزشکی اقدام کن چون با داشتن معافی تحصیلی نمیشه معافی پزشکی اقدام کرد
    دوست من ما کرج هستیم تو تهران یا کرج میشه پدرمو پیش یه پزشک ببرم که هم وضعیت دیابت و هم وضعیت از کار افتادگیش رو مشخص کنه که بهم بگه در حد معافیت هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    اقا من برای معافیت مادر مطلقه اقدام کردم الان 30 ماه رسیده و میرم برای مراحل پایانی و تا الان معاف موقت بودم قبلا یک بار برای تحقیقات محلی اومدن برای معاف موقت ایا الان از دوباره میان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Doracel نمایش پست ها
    دوستان من 10 روز پیش دفترچمو پست کردم برای معافیت
    یه مورد داره به نام استعلام ثبت احوال محل صدور شناسنامه مادر ! این پلیس +10 میگه حدود 2 ماه دیگه خود نظام وظیفه با پست میفرسته دم خونه که بری استعلام بگیری!
    میخواستم بدونم راهی هست که بشه برگه استعلام رو از خود نظام وظیفه تحویل گرفت و رفت استعلام رو گرفت و تحویل نظام وظیفه داد تا روند رسیدگی سریعتر انجام بشه....
    آخه با این حساب پرونده من میره برای اونور سال که ممکنه آموزشی بهم بخوره ، که چون من شاغل هستم برم آموزشی کارمو از دست دادم ... با این وضعیت کار هم که دیگه ...!

مممنون میشم راهنمایی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Doracel نمایش پست ها
    من نظام وظیفه میدون سپاه هم رفتم ولی اون سربازای که برگه میدن برای داخل ، گفت برو 2 ماه دیگه میاد در خونه ! و گفتم میخوام برگه استعلام بگیرم گفت نمیدن! یجورایی از سرش وا کرد ! فکر کنم اونارو اونجا گذاشتن تا سر حد ممکن که میشه مردم و بپیچونن و راه ندن داخل!
    تو این پست های قبلی که میخوندم یکی از دوستان نوشته بود برو بگو معرفی نامه سند سجلی میخوام اونطوری راه میدن.
    پلیس +10 خودش نمیده ؟
    دوستان ، کسی نمیدونه ؟

سلام خسته نباشین
    من یه سوال داشتم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی جوابی براش پیدا نکردم من برای معافی کفالت اقدام کردم پدرم 60 سالش هست طی دوماه تا دیروز که کمسیون پزشکی داشتم جوابش رو به ما نگفتن ولی گفتن برین اداره ثبت احوال تا ثابت کنین که تک فرزند هستی امروز رفتیم دونبال کارا و نامه رو گرفتیم دوباره رفتیم نظام وظیفه گفتن روز شنبه بیان برای کمسیون بدوی !
    جواب کمسیون پزشکی مثبت بوده ؟
    حالا کمسیون بدی چی هست ؟
    اگه کمسیون بدوی جواب رد بده باید چه کار کرد ؟
    بعد از اونجا کمسیون هست که باید برم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم!
    من می دونم وقتی برادر یه نفر سربازی باشه اون یکی رو نمی برن! فقط لطفا بهم بگین که این قانون ربطی به تعداد فرزند پسر نداره که؟!
    و اینکه بازم فرقی نداره کسی که رفته سربازی امریه باشه یا نه؟!! در هر حال تا داداش من سربازه من می تونم نرم خدمت یا نه؟!!
    خیلی ممنونم از عزیزان

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط michael_m67 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین
    من یه سوال داشتم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی جوابی براش پیدا نکردم من برای معافی کفالت اقدام کردم پدرم 60 سالش هست طی دوماه تا دیروز که کمسیون پزشکی داشتم جوابش رو به ما نگفتن ولی گفتن برین اداره ثبت احوال تا ثابت کنین که تک فرزند هستی امروز رفتیم دونبال کارا و نامه رو گرفتیم دوباره رفتیم نظام وظیفه گفتن روز شنبه بیان برای کمسیون بدوی !
    حالا کمسیون بدی چی هست ؟
    درود...
    وقتی بهت نامه دادن که ببری ثبت احوال یعنی رای مثبت به معافیت تو کمیسیون پزشکی داده شده و اصل همونه و کمسیون بدوی تقریبا یه چیز فرمالیته هست و بعد اون میگن که فیشهای واریزی رو بهشون بدی و کارت معافیت میاد دم خونتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hraarh نمایش پست ها

سلام خسته نباشین
    حالا کمسیون بدی چی هست ؟

-----------------
    درود...
    وقتی بهت نامه دادن که ببری ثبت احوال یعنی رای مثبت به معافیت تو کمیسیون پزشکی داده شده و اصل همونه و کمسیون بدوی تقریبا یه چیز فرمالیته هست و بعد اون میگن که فیشهای واریزی رو بهشون بدی و کارت معافیت میاد دم خونتون
    دوست عزیز میشه بپرسم بیماری پدرتون چی هست ؟ و اینکه مراحل کار معافیت کفالت حدودا چقدر زمان میبره؟ و اگر ممکنه یه توضیح راجع به اقداماتی که باید کرد بدی
    Junior Member

سلام.من دانشجو هستم و واسه معافی کفالت اقدام کردم که تو شهرستان موافقت شد و حتی پول کارت رو هم واریز کردم و منتظر کارت بودم اما پرونده رفت استان و شورای عالی رد کرد میخوام ببینم که میتونم قبل از پایان تحصیلم یبار دیگه از اول پرونده تشکیل بدم و اقدام کنم یا نه مشخصاتم اونجا هست و لو میرم؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)