صفحه 266 از 330 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    خب یه سوال دیگه . یکی از دوستام هم باباش قلبشو عمل باز کرده. برادرش امریکاست . حداقل برای 5 سال .ایا میتونه کفالت موقت بگیره. با تشکر
    اگه باباش رو تشخیص بدن که احتیاج به مراقبت داره ، باید برادرش اقامت امریکا داشته باشه،تازه اون موقع کلی دوندگی داره

Junior Member

سلام دوستان
    من الان 5 ماه خدمتم . یه برادر از خودم بزرگتر دارم که قطع نخاعه و بابت همین کارت معافیت خودشو گرفته . پدرمم مشکل خاصی نداره آیا میتونم معافیم رو بگیرم ؟ اگه آره به کجا مراجعه کنم ؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان،
    من دو بردار دارم که هر دو به خدمت سربازی رفتن!پدر و بردار بزرگم مددجوی بهزیستی هستند و پرونده پزشکی دارند!آیا راهی وجود داره که من بتونم معافیت کفالت بگیریم!؟تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    بنده دانشجوی ارشد سال اخر هستم و تک پسرم. پدر تحت پوشش کمیته امداد هست و سنش هم 60 ساله است و دوتا خواهر هم دارم. به خاطر لرزش دست و پا پدر به خاطر بیماری پارکینسون واسه معافیت کفالت اقدام کردم و چون مدارک پزشکی برای بیماری پدر نداشتم وظیفه عمومی محل بنده را به بیمارستان امام سجاد تهران فرستاد و اونجا دوتا دکتر پدر بنه رو دیدن که اولی وقتی دید رو برگه نوشت پارکینسون ندارد ولی مشکلات نورولوژی و حرکتی و رفتاری دارد ولی نظر دومین دکتر رو نتوستم ببینم.
    سوالم اینجاست که برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت چندتا کمیسیون باید بریم؟
    سوال دومم اینه که اگر جواب دکتر بعد یه ماه که قراره بیاد وظیفه عمومی منفی باشد آیا می شود به رای آن اعتراض زد؟؟؟؟؟
    آیا کمیسیون استان هم وجود دارد؟؟؟؟؟

[QUOTE=coolboy654;1843450]خلاصه بگم
    یه راه داری اونم وقتی یه که مادرتون حقوق بگیر نباشند، اون وقت راحت میگیری
    اما بهزیستی، با این تفاسیر ک گفتی، فوقش معلولیت خفیف بزنن ک بدرد نمیخوره
    تازه الان بهزیستی شدیدم بزنه نظام وظیفه گیر میده و گاهی قبول نمیکه
    آخرین راه هم اینه که ثابت کنین جفت برادراتون مریضی دارن، که مثل مشمولا کمیسیون میبرن![/QUOTE

منظورتون از حقوق بگیر چی بود. حقوق نمیگیره یعنی اگه حقوق نگیره نیازی به معلولیت نیست

Junior Member

دوستان من برای معافیت کفالت مادر اقدام کردم مهر ماه. هفته قبل کمسیون تشکیل شد و موافقت کردن و امروز نامه اومد از نظام وظیفه که نوشته بود برگ معافیت موقت و گفته بود 30 ماه دیگه بیاید برای تکمیل پرونده!

میخواستم بدونم آموزشی قضیه اش کنسل شده چیه؟؟ باید با این میومد؟ یا 30 ماه دیگه موقع تکمیل پرونده میدن ؟؟ آخه چند تا از دوستام که چند ماه پیش گرفتن کارتشون اومد ولی اموزشی نرفتن!

ممنون.

سلام دوستان...

من دانشجوی ارشد هستم و وارد سن 25 سالگی دارم میشم..و یه پدر 73 ساله دارم و یه مادر 68 ساله دارم و مادرم خیلی مریض هست،و عمل قلب هم داشته و چندین عمل دیگر هم داشته...و مادرم شدیدا هم به کمک احتیاج داره

ولی من یه برادر 40 ساله دارم که هنوز ازدواج نکرده و سربازی رفته...ممنون میشم توضیح بدین که من میتونم کاری برای معافیتم کنم یا نمیشه؟

تبصره زیر شامل من نمیشه؟؟:

تبصره: از دو برادر، تنها برادر بیش از18 سال مشمول که اشتغال به تحصیل دارد به شرط دارا بودن معافیت تحصیلی معتبر و همچنین تحصیل در خارج از محل سکونت مکفول، مشمول معافیت می باشد.
    من در خارج از محل سکونت هم در حال تحصیل هستم...
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه....باتشکر
    ویرایش توسط amir_Pishtaz : January 4th, 2015 در ساعت 11:44 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان...

من دانشجوی ارشد هستم و وارد سن 25 سالگی دارم میشم..و یه پدر 73 ساله دارم و یه مادر 68 ساله دارم و مادرم خیلی مریض هست،و عمل قلب هم داشته و چندین عمل دیگر هم داشته...و مادرم شدیدا هم به کمک احتیاج داره

ولی من یه برادر 40 ساله دارم که هنوز ازدواج نکرده و سربازی رفته...ممنون میشم توضیح بدین که من میتونم کاری برای معافیتم کنم یا نمیشه؟

تبصره زیر شامل من نمیشه؟؟:

من در خارج از محل سکونت هم در حال تحصیل هستم...
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه....باتشکر
    خیر ، به علت داشتن برادر بزرگتر از ۱۸ سال ، معافیت شامل شما نمیشه.

Junior Member

سلام
    من تنها پسر خانواده هستم و پدرم 59 سالشه و بدون سمعک اصلاً نمیشنوه آیا راهی هست که بتونم معافیت کفالت بگیرم؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    بنده دانشجوی ارشد سال اخر هستم و تک پسرم. پدر تحت پوشش کمیته امداد هست و سنش هم 60 ساله است و دوتا خواهر هم دارم. به خاطر لرزش دست و پا پدر به خاطر بیماری پارکینسون واسه معافیت کفالت اقدام کردم و چون مدارک پزشکی برای بیماری پدر نداشتم وظیفه عمومی محل بنده را به بیمارستان امام سجاد تهران فرستاد و اونجا دوتا دکتر پدر بنه رو دیدن که اولی وقتی دید رو برگه نوشت پارکینسون ندارد ولی مشکلات نورولوژی و حرکتی و رفتاری دارد ولی نظر دومین دکتر رو نتوستم ببینم.
    سوالم اینجاست که برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت چندتا کمیسیون باید بریم؟
    سوال دومم اینه که اگر جواب دکتر بعد یه ماه که قراره بیاد وظیفه عمومی منفی باشد آیا می شود به رای آن اعتراض زد؟؟؟؟؟
    آیا کمیسیون استان هم وجود دارد؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)