صفحه 267 از 330 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - آزاد

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

دوستان شورای پزشکی بنده رو رد کرد برای کفالت و ما اعتراض زدیم و کمیسیون عالی پزشکی بررسی کرد و احتمالا جوابش مثبته . میخواستم بدونم بعد از کمیسیون اگر قبول کنن میفرستن اتاق صدور کارت یا هییت رسیدگی بدوی داره ؟
    شانس یه بار در خونه آدمو میزنه
    بدشانسی دستش رو از روی زنگ برنمیداره
    بدبختی هم که کلا کلید داره

بچه ها یه سوال دارم.من میخواستم از طریق بهزیستی برای کفالت مادرم اقدام بکنم.مادر من حقوقق بازنشستگی پدرم رو از تامین اجتماعی میگیره(پدرم فوت شده و در زمان حیاتش خودش رو بصورت اختیاری بیمه تامین اجتماعی کرده بود.)آیا این مسئله مانع از معافیت میشه؟بخاطر ماهی 600 هزار تومتن اون هم برای 4 نفر،من باید برم خدمت؟

سلام دوستان<br>کسی که معافیت کفالت موقت داره (30 ماه) آیا میتونه بدون وثیقه از کشور خارج بشه؟ آخه مگه توی سیستم نزده "معافیت"... بازم وثیقه نیازه؟!!&nbsp;<br>اگر مجبور بشم وثیقه بذارم، بعد از اینکه 30 ماه تموم شد(واسه من میشه حدودا خرداد 95) ، والدینم میتونن بدون حضور من در ایران کارهای معافیت دائم من رو پیگیری کنن یا حتمن باید خودم هم باشم؟<br>و یه سوال دیگه ... اگر دوستان اطلاع دارن خواهش میکنم جواب بدن... این نامه ی معافیت کفالت موقت بعد از چندماه هنوز برای من ارسال نشده! ارسال نامه چقدر طول میکشه معمولا؟ از کجا میتونم این نامه رو سریعتر بگیرم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad127 نمایش پست ها
    سلام دوستان<br>کسی که معافیت کفالت موقت داره (30 ماه) آیا میتونه بدون وثیقه از کشور خارج بشه؟ آخه مگه توی سیستم نزده "معافیت"... بازم وثیقه نیازه؟!!&nbsp;<br>اگر مجبور بشم وثیقه بذارم، بعد از اینکه 30 ماه تموم شد(واسه من میشه حدودا خرداد 95) ، والدینم میتونن بدون حضور من در ایران کارهای معافیت دائم من رو پیگیری کنن یا حتمن باید خودم هم باشم؟<br>و یه سوال دیگه ... اگر دوستان اطلاع دارن خواهش میکنم جواب بدن... این نامه ی معافیت کفالت موقت بعد از چندماه هنوز برای من ارسال نشده! ارسال نامه چقدر طول میکشه معمولا؟ از کجا میتونم این نامه رو سریعتر بگیرم؟؟؟
    این سوال هارو بهتره از خود نظام وظیفه بپرسی و جواب دقیق بگیری چون شاید مورد مشابه اینجا خیلی کم باشه که بخواد جواب این سوال ها رو بده

سلام دوستان
    من سال آذر 91 تا آذر 93 معافیت موقت "کفالت مادر" گرفتم.

آذر 93 اقدام کردم برای معافیت دائم: جواب استعلام ثبت احوال - ثبت اسناد و تحقیقات کلانتری محل رو گرفتم و به نظام وظیفه تحویل دادم.
    دیروز تماس گرفتن که امروز با مادرم رفتم برای جلسه کمیسیون و چندتا سوال پرسیدن و مسئول نظام وظیفه انتهای جلسه گفت این پول ها رو واریز کن:
    1000 تومان / 8200 تومان / 500.000 تومان (مدرک کارشناسی ارشد)
    و هیچ حرفی از قبول - رد - تایید و ... نزدن ؟!؟!
    الان موافقت شده یا باز هم مراجل دیگری هست ؟
    این پول رو واریز کنم و اگر نشه چی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3nonline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال آذر 91 تا آذر 93 معافیت موقت "کفالت مادر" گرفتم.

آذر 93 اقدام کردم برای معافیت دائم: جواب استعلام ثبت احوال - ثبت اسناد و تحقیقات کلانتری محل رو گرفتم و به نظام وظیفه تحویل دادم.
    دیروز تماس گرفتن که امروز با مادرم رفتم برای جلسه کمیسیون و چندتا سوال پرسیدن و مسئول نظام وظیفه انتهای جلسه گفت این پول ها رو واریز کن:
    1000 تومان / 8200 تومان / 500.000 تومان (مدرک کارشناسی ارشد)
    و هیچ حرفی از قبول - رد - تایید و ... نزدن ؟!؟!
    الان موافقت شده یا باز هم مراجل دیگری هست ؟
    این پول رو واریز کنم و اگر نشه چی ؟
    تبریک میگم دوست عزیز... وقتی میگن پول رو واریز کنید، یعنی قبول شده. باید واسه صدور کارت پیگیری کنید.
    یه سوالی داشتم ازتون... شما توی مدتی که معافیت موقت داشتین چه مدرکی برای اثبات معافیت موقت بهتون داده بودن؟؟ اون مدرک (مثلا نامه) رو از کجا گرفتین؟ من از آذر پارسال معافیت موقت دارم ولی هیچ مدرکی برای من ارسال نشده! شما با معافیت موقت "شغل دولتی" یا "خروج از کشور" داشتین؟ اگر از کشور خارج شدین، وثیقه گذاشتین یا نه؟ ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین چون افراد خیلی کمی مثل من و شما معافیت موقت دارن... جواب سوالم رو هیچ جا نگرفتم

سلام - ممنون
    اما یک مشکل اینجاست که گفت دوباره باید تحقیقات شود اگر منفی بود نامه می دهم که پول را پس بگیری! ولی فکر کنم برای ترسوندن این کار رو کرد!!؟

سال 91 پس از تحویل دفترچه و انجام استعلام ثبت احول - ثبت اسناد و تحقیقات محلی و کمیسیون (بدون حضور بنده) تماس گرفتن و یک برگه بهم دادن که داخل نوشته بود - معافیت کفالت تا تاریخ آذر 93.
    انتهاش نوشته که می توانید همه کار کنید باهاش بجز استخدام رسمی و پیمانی ولی برای آزمون استخدامی شرکت کردم قبول نکردن!
    همه سازمان ها برای استخدام فقط و فقط کارت دائم می خواهند . یعین این برگه هیچ دردی نمی خوره!
    اطلاع ندارم شاید برای خروج از کشور بشه کاری کرد. پلیش +10 اطلاع داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3nonline نمایش پست ها
    سلام - ممنون
    اما یک مشکل اینجاست که گفت دوباره باید تحقیقات شود اگر منفی بود نامه می دهم که پول را پس بگیری! ولی فکر کنم برای ترسوندن این کار رو کرد!!؟

سال 91 پس از تحویل دفترچه و انجام استعلام ثبت احول - ثبت اسناد و تحقیقات محلی و کمیسیون (بدون حضور بنده) تماس گرفتن و یک برگه بهم دادن که داخل نوشته بود - معافیت کفالت تا تاریخ آذر 93.
    انتهاش نوشته که می توانید همه کار کنید باهاش بجز استخدام رسمی و پیمانی ولی برای آزمون استخدامی شرکت کردم قبول نکردن!
    همه سازمان ها برای استخدام فقط و فقط کارت دائم می خواهند . یعین این برگه هیچ دردی نمی خوره!
    اطلاع ندارم شاید برای خروج از کشور بشه کاری کرد. پلیش +10 اطلاع داره.

امیدوارم اوکی شده باشه پروندت
    آخه اصلا معنی نمیده برای دائم دوباره تحقیق می کنن
    فقط قصدشون اذیت کردنه

این تحقیقات محلی که میان چه جوریه ؟ مثلا منی که 2 ماهه رفتم یه محله ای از کی می خوان تحقیق کنن آخه؟؟
    بعد شما خودت سرباز و آوردی محلتون که تحقیق کنه ؟
    تهران بودی شما؟

سوال آخرمم راجع به اینه که چه سوالایی از مادرتون پرسیدن ؟

اول از شما می پرسن که تو محل کسی شما رو می شناسه یا نه
    اگر بگی آره که میاد اگر نه می گه قبلاکجا بودی برم همونجا تحقیق کنم.
    و رئیس کلانتری گفت ما کاری نداریم - مامور ما سوال می پرسه هرچی شنید می نویسه!
    ---------------
    سوالات کمیسیون : همسرت کی فوت کرد - چرا فوت کرد - ازدواج نکردی - کجا زندگی می کنی - فقط همین یک پسر رو داری - خرجی از کجا می یاری - و با توجه به جواب کمی عوض می کنه حرفشو

Junior Member

دوستان، قانون کفالت از مادر فاقد شوهر چیه؟
    پدر و مادر من چندساله جدا از هم تو یک خونه زندگی میکنن ولی تاریخ طلافشون دوماه پیشه- مادرم اشتغال و درامد داره
    میخان بدونم من میتونم از معافیت کفالت استفاده کنم؟
    لازم بذکره که تا الان معافیت تحصیلی داشتم و درسم این ماه تموم شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)