صفحه 272 از 330 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

دوستان من معافیت موقت ۳۰ ماهه (کفالت مادر مطلقه) دارم تا چند ماه دیگه هم مهلت معافیتم تموم میشه و بازم باید برم کمیسیون...کسی میدونه که کمیسیون مجدد بازم تحقیقات محلی رو لحاظ میکنه یا نه؟

دوست عزيز ببخشيد .ولب بهتره بگم طبق قانون بچه هايي که بالاي 10ده سال مادر وپدر ازهم جدا شده و مادر ازدواج مجدد نکرده نيازي. به وثيقه ندارن. که خودمنم شاملش ميشم واگر کسي پدر مادرش بالاى پنج سال طلاق گرفته باشنم يک بار تحقيقات محلي صورت ميگيره ولي کساني زير4 سال از طلا3 ميگذ ره بهتر ه ادامه تحصيل بدن تا واجد شرايط بشن

بعدشم من خودم ماه ايدنه عازم اماراتم برم سفارت انگلستان. پاسپورتم گرفتم واصلا بهم گيري ندادان

Junior Member

سلام دوستان عیدتون مبارک
    میخاستم بدونم کسی که معافیت کفالت بگیره باید اموزشی هم بره؟ منظورم کفالت ازنوع مریضی پدره

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mkan نمایش پست ها
    سلام دوستان عیدتون مبارک
    میخاستم بدونم کسی که معافیت کفالت بگیره باید اموزشی هم بره؟ منظورم کفالت ازنوع مریضی پدره
    قبلا علاوه بر معافیت پزشکی کفالت هم آموزشی نمیرفتن ولی الان فقط پزشکی آموزشی نمیرن و کفالت باید برن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    دوست عزيز ببخشيد .ولب بهتره بگم طبق قانون بچه هايي که بالاي 10ده سال مادر وپدر ازهم جدا شده و مادر ازدواج مجدد نکرده نيازي. به وثيقه ندارن. که خودمنم شاملش ميشم واگر کسي پدر مادرش بالاى پنج سال طلاق گرفته باشنم يک بار تحقيقات محلي صورت ميگيره ولي کساني زير4 سال از طلا3 ميگذ ره بهتر ه ادامه تحصيل بدن تا واجد شرايط بشن
    اینی که می گید توی قانون نیست.شاید تجرب شخصی خودتون باشه
    چیزی که توی قانونه اینه که
    تا قبل 30 ماه اگه از طلاق گذشته باشه شما واجد شرایط دریافت معافیت موقت هستید و برای خروج از کشور هم وثیقه لازمه و وقتی 30 ماه تموم بشه دوباره اگه شرایط لازم بهم نخورده باشه معافیت تبدیل به دائم میشه

اگه از 30 ماه گذشته باشه و شما برای معافیت اقدام کنید معافیت دائم میگیرید

راجع به تحقیقات محلی:
    هم برای معافیت دائم و هم موقت گفته میشه تحقیقات محلی انجام میشه
    کسی موقت گرفته باشه 2بار میشه پس
    کسی بعد 30 ماه مراجعه کنه میشه 1 بار

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    قبلا علاوه بر معافیت پزشکی کفالت هم آموزشی نمیرفتن ولی الان فقط پزشکی آموزشی نمیرن و کفالت باید برن
    نه خیر کفالت هم لازم نیست
    برای یه دوره کوتاه کفالتی ها هم لازم بود که ظاهرا کنسل شده

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    نه خیر کفالت هم لازم نیست
    برای یه دوره کوتاه کفالتی ها هم لازم بود که ظاهرا کنسل شده
    ولی فکر نمیکنم اینطور باشه قبلا کفالتی ها نمیرفتن ولی الان آموزشی دارن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    ولی فکر نمیکنم اینطور باشه قبلا کفالتی ها نمیرفتن ولی الان آموزشی دارن
    من کفالت گرفتم و آموزشی هم نداره. یه مدت کوتاهی قانون آموزشی رو برای کفالت گذاشتن و بعدشم برداشتن.

Junior Member

با سلام بر دوستان عزیز
    خواهش میکنم اگر اطلاعاتی در مورد سوالم دارید راهنماییم کنید

دانشجوی کارشناسی هستم و تقریبا 1 سالی از پایان درسم مونده . متاسفانه پدرم تقریبا 20 سال هست که اختطلالات روان پریشی داره و دارو مصرف میکنه ولی در طی این 25 سال دکتر نرفته و این دارو ها رو هم 25 سال پیش دکتر تجویز کرده که از اون مدت به هر نحوی شده بهش میرسونیم .
    2 سال پیش به خاطر وضع وخیم روانی که داشت خودم و خانواده ام افتادیم روی کار دکتر ها رو گشتیم منتهی نتونستیم ببریمش دکتر . ولی با اوضاع و احوالی که داشت و شرایط روحی که ازش به دکتر تعریف کردیم دکتر اختطلالات دو قطبی و جنون رو نوشت تو دفترچه اش و دستور بستری کردنش رو داد . البته دارو هم داده بود که بهش بدیم(خودش دارو قبول نمیکرد و دارو رو پودر میکردیم و میریختیم تو غذاش) . متاسفانه چون پدرم هیچگونه همکاری نداشت با ما و حتی ما رو از خونه بیرون میکرد نتونستیم ببریمیش بیمارستان و حتی از کارمون به دادسرا و کلانتری هم کشید و مادرم ازش شکایت کرد و ...
    سرانجام این قضیه که اون دارو هایی که دکتر داده بود به هر نحوی رسوندم بهش و از حالت روانی و جنون حاد خارج شد و الان هم وضع خوبی داره خدا رو شکر . چند ماهیه هم که میبرمش دکتر و دارو تجویز میکنه و تحت نظرشه به نظرتان با این شرایط امکان معافیت بنده وجود داره یا نه .

فقط دو تا نکته :
    1: پدرم تا حالا تو هیچ بیمارستان روانی بستری نشده چون همیشه ازش نگهداری کردم مداوم
    2:در وضع حادی که داشت و بالا هم نوشتم مادرم از پدرم شکایت کرد در دادسرا و موضوع شکوایه هم این بود که بیمار اختطلالات عصبی دارد و دارو درمان قبول نمیکنه . دادستان هم نامه به کلانتری نوشت و کلانتری هم 3 بار احظاریه فرستاد ولی پدرم نرفت . منتهی ما پیگری قضیه نشدیم و حکم جلب هم صادر نشد . ولی اون مدارک شکوایه رو دارم . به دردم میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنونم اگر پاسخ بدید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)