صفحه 274 از 330 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

[QUOTE=MehranM;1939394]
    نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر امکانش هست به این سوال پاسخ دهید . سوال منم هست. اگر درخواست معافیت کفالت داده بشه و رد بشه و در حال استفاده از معافیت تحصیلی باشیم معافیت تحصیلی باطل میشه و باید برای سربازی اقدام کرد یا هیچ اتفاقی نمیفته؟ ممنون
    خیر باطل نمیشه و می تونید به تحصیل ادامه بدید و هیچ اتفاقی نمی افته

Junior Member

سلام بچه ها من امروز رفتم نظام وظیفه گفتن آموزشی رو برای کفالت ها برداشتن و یک ضرب کارت معافیت میدن .

Junior Member

سلام دوستان

آیا این حقیقت داره که هنگام درخواست کفالت مادر، در صورت اینکه زمان کمی از تاریخ طلاق گذشته باشد، درخواست را بدون در نظر گرفتن گزارش کلانتری و شرایط فردی که در قانون آمده رد می کنند؟ یا نه صرف نظر از مدت زمان گذشته از ثبت طلاق آن را به کمیسیون ارجاع می دهند که روال عادیش رو طی کنه؟
    پیشاپیش ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering tarbiat madares

نقل قول نوشته اصلی توسط Samius نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا این حقیقت داره که هنگام درخواست کفالت مادر، در صورت اینکه زمان کمی از تاریخ طلاق گذشته باشد، درخواست را بدون در نظر گرفتن گزارش کلانتری و شرایط فردی که در قانون آمده رد می کنند؟ یا نه صرف نظر از مدت زمان گذشته از ثبت طلاق آن را به کمیسیون ارجاع می دهند که روال عادیش رو طی کنه؟
    پیشاپیش ممنونم.
    دوست عزیز کمیسیون تصمیم میگیره،اگر مدت زمان کمی از طلاق گذشته باشه بهتون میگند چند ماهه دیگه مراجعه کنید

Junior Member sikma آواتار ها

سلام
    برای معافیت کفالت پدر با وجود برادر آیین نامه اینجوری میگه
    .... "چنانچه به تشخیص شورای پزشکی برادر بیمار قادر به سرپرستی و نگهداری مکفول نباشد در آن صورت تنها فرزند ذکور بالای ۱۸ سال می‌تواند درخواست معافیت کفالت نماید"

منظور اینه که برادر خودش معلول باشه یا شرایط معافیت پزشکی داشته باشه، یا صرفا بیماری های عمومی و جزئی که معاف از زرم بهشون تعلق میگیره کافیه ؟
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sikma نمایش پست ها
    سلام
    برای معافیت کفالت پدر با وجود برادر آیین نامه اینجوری میگه
    .... "چنانچه به تشخیص شورای پزشکی برادر بیمار قادر به سرپرستی و نگهداری مکفول نباشد در آن صورت تنها فرزند ذکور بالای ۱۸ سال می‌تواند درخواست معافیت کفالت نماید"

منظور اینه که برادر خودش معلول باشه یا شرایط معافیت پزشکی داشته باشه، یا صرفا بیماری های عمومی و جزئی که معاف از زرم بهشون تعلق میگیره کافیه ؟
    فکر نمیکنم منظور بیماری های جزئی باشه احتمالا منظور اینه که باید از کار افتاده باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام

یعنی من با معافیت موقت میتونم پاسپورت بگیرم و از کشور خارج شم ؟ (اما باید وثیقه بزارم ) درسته ؟

Junior Member

سلام دوستان. به راهنمایی و کمکتون نیاز دارم...
    من تنها پسر خانواده هستم و فعلاً معافیت تحصیلی دارم و غیبت هم ندارم، پدرم 59 سالشه و کم شنوایی شدید داره به طوری که بدون سمعک چیزی نمیشنوه. میخوام برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت اقدام کنم. امروز رفتم پلیس +10 و دفترچه راهنما رو گرفتم، یک فرم معاینه پزشکی برای خودم دادن و گفتن که این لازمه.. سوالم اینه که مرحله ی بعد از معاینه پزشکی چیه؟ فردا میخوام برم واسه معاینه آیا هزینه ای هم داره؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivarjeh نمایش پست ها
    من تنها پسر خانواده هستم و فعلاً معافیت تحصیلی دارم و غیبت هم ندارم، پدرم 59 سالشه و کم شنوایی شدید داره به طوری که بدون سمعک چیزی نمیشنوه. میخوام برای معافیت کفالت پدر نیازمند مراقبت اقدام کنم. امروز رفتم پلیس +10 و دفترچه راهنما رو گرفتم، یک فرم معاینه پزشکی برای خودم دادن و گفتن که این لازمه.. سوالم اینه که مرحله ی بعد از معاینه پزشکی چیه؟ فردا میخوام برم واسه معاینه آیا هزینه ای هم داره؟
    ممنون میشم کمک کنید
    بابا هنوز که اولاش هستی !!!
    واکسن میزنی بعدش بعد باز میری 10+ بعد چند روز میری هنگ پدرت رو با خودت میبری و باقی مسایل.هنوز 1 ماهی کار داری

نقل قول نوشته اصلی توسط alivarjeh نمایش پست ها
    ممنون میشم کمک کنید
    فکر نکنم شنوایی رو که بشه با سمعک حتی کمی شو با سمعک بشه برطرف کرد و معافیت بدن
    کلا برای پدر نیازمند مراقبت اونا کیسی رو اوکی می کنن که بدونن پدر بدون کمک کسی نمی تونه کارای خودشو بکنه
    مگر اینکه این بیماری توی لیست بیماری ها باشه
    چند وقت پیش بیماری هایی که شدید نبودن و از این لیست حذف کردن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)