صفحه 276 از 330 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    دوستان اگه به من معافيت بدن بنظرتون داىم ميدن يا موقت من ک7 مادرم سال81طلاق گرفته و خودم متولد خرداد هفتادو پنجم تک خواهر اين پليس +10گفت الکي بگو سالمي درحالى که من سابقه پيوند کبد و لرزش دست وبيماري پارکنيسون. منتها کم دارم تنها چيزي که نگرانم ميکنه مستمري بگير بودن مادرم از ارتش. وازدواج مجدد پدرمه
    اگه برگه سالم بودنت رو بگیری و مادرت ازدواج نکرده باشه و تک پسر خانواده باشی و حتی 100 تا هم خواهر داشته باشی 100% بهت معافیت کفالت دائم میدن.
    ربطی هم به ازدواج پدرت با کس دیگه یا میلیاردر بودن مادرت نداره.تنها ملاک برای گرفتن معافیت کفالت همونایی بودن که گفتم.
    شرایطت برای معافیت کفالت مادر مطلقه عالی هست.تنها مشکلت سلامتت هست که اونم میتونی برگه سلامتی تو راحت بگیری(الکي بگو سالمي).
    به نظرم قبل از اینکه هر کاری بکنی برو نظام وظیفه باهاشون مشورت کن شرایطت رو بگو ببین بهت چی میگن اگه هم خواستی شماره تلفن نظام وظیفه رو پیدا کن بهشون زنگ بزن سوالاتت رو بپرس خیلی معدبانه جواب سوالاتت رو میدن.
    ویرایش توسط tarkan_tan : May 1st, 2015 در ساعت 10:48 AM

برگه سالم بودنمو گرفتمو دادم ولي چون .نه جوابي اومده نه چيزي ميگم ميشه اگه جواب منفي بود از پزشکي استفاده کنم

Junior Member

سلام دوستان

من سال قبل کارهای اعزام سربازیم رو که انجام دادم به دلیل انحراف کم ستون فقرات معاف از رزم شدم، بعدش هم کنکور قبول شدم و سربازی نرفتم.
    حالا الان که برای کفالت مادرم می خوام اقدام کنم آیا این موضوع مشکلی ایجاد می کنه؟

ممنونم .

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Samius نمایش پست ها
    سلام دوستان

من سال قبل کارهای اعزام سربازیم رو که انجام دادم به دلیل انحراف کم ستون فقرات معاف از رزم شدم، بعدش هم کنکور قبول شدم و سربازی نرفتم.
    حالا الان که برای کفالت مادرم می خوام اقدام کنم آیا این موضوع مشکلی ایجاد می کنه؟

ممنونم .
    خیر معافیت پزشکی و کفالت ربطی به هم ندارند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

دوستان من معافیت کفالت پدر بیمار اقدام کردم و خدا رو شکر بعد از کلی زحمت کارتم اومده . قبلا شنیده بودم که این معافیت کفالت پدر بیمار اولش 30 موقت هست وبعد تبدیل به دائم میشه . اما رو کارت من چیزی از موقت ننوشته .
    خواستم بدونم که داستان موقت بودن معافیت کفالت پدر بیمار حقیقت داره یا خیر

با تشکر
    Mother is all Beauties

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    دوستان من معافیت کفالت پدر بیمار اقدام کردم و خدا رو شکر بعد از کلی زحمت کارتم اومده . قبلا شنیده بودم که این معافیت کفالت پدر بیمار اولش 30 موقت هست وبعد تبدیل به دائم میشه . اما رو کارت من چیزی از موقت ننوشته .
    خواستم بدونم که داستان موقت بودن معافیت کفالت پدر بیمار حقیقت داره یا خیر

با تشکر
    تا آنجایی که مطلع هستم فقط کفالت مادر مطلقه موقت داره اونم 30 ماه کفالت پدر این نداره
    از طرفی شما کارت گرفتی دیگه موقت معنی نداره
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    من تک فرزندم و برای معافیت کفالت از روی پدر اقدام کردم. پدرم ۵۵ سالشه و سابقه عمل جراحی دیسک کمر داره. نظام وظیفه نامه های معرفی به پزشک توی دو تا بیمارستان ارتش اصفهان و کاشانی شهرکرد رو به ما و بعد از آزمایشات MRI دکترا نوشتن که دیسک ۳ و ۴ پدرم مشکل داره و سابقه عمل داره و صعب العلاج هست. نامه هاشونم گفتن خودمون میفرستیم واسه نظام وظیفه.
    به نظر شما با این شرایط چقدر احتمال معافی دارم؟
    تاریخ تشکیل کمیسیون کی معلوم میشه؟ اون جا چیکار میکنن؟ آیا بازم معاینه میکنن؟
    ممنون میشم جواب بدید شدیدا استرس دارم!

دوستان منم .جواب معافيت کفالتم امد معاف ميشم داىم فقط بايد برم کميسيون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering tarbiat madares

دوستان اگه به من معافيت بدن بنظرتون داىم ميدن يا موقت من ک7 مادرم سال81طلاق گرفته و خودم متولد خرداد هفتادو پنجم تک خواهر اين پليس +10گفت الکي بگو سالمي درحالى که من سابقه پيوند کبد و لرزش دست وبيماري پارکنيسون. منتها کم دارم تنها چيزي که نگرانم ميکنه مستمري بگير بودن مادرم از ارتش. وازدواج مجدد پدرمه
    دوست عزیز ازدواج مجدد پدر شما نکته فوق العاده مثبتی برای شما،چون به نظام وظیفه نشون میده این طلاق غیر قابل بازگشت و صوری نیست پس باید از این امتیاز استفاده کنید نه اینکه نگران باشید.

دوستان منم .جواب معافيت کفالتم امد معاف ميشم داىم فقط بايد برم کميسيون
    مبارک باشه

میشه مراحلی که طی کردید و به ترتیب اینجا مطرح کنید ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)