صفحه 278 از 330 نخستنخست ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

یه سئوال فوری دارم لطفا جواب بدید
    کسی که معافبت مادر فاقد پدر میگیره و بعد گرفتن 30 پایان خدمت موقتی که میدن ایا میشه باهاش پاسپورت گرفت؟و کارای از این قبیل کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط environment021 نمایش پست ها
    سلام
    به همگی
    پدرم بیماری لاعلاج دارن و نمیتونن کاراشونو خودشون انجام بدن
    و برادرم هم کارت قرمز معافی داره بخاطر بیماری صرع و ازدواج کرده و رفته از خونمون
    یه خاهرمجردم توخونه دارم
    میشه رهنمایی کنید که میتونم کفالت بگیرم یانه؟!
    ممنون
    سلام
    با این شرایط اگه ثابت بشه پدرتون نیازمند مراقبت باشن و برادرتون هم توانایی نگه داری از اونها رو نداره می تونید کفالت بگیرید
    البته شاید بیماری صرع نتونه ثابت کنه که برادرتون نمی تونه از پدر نگه داری کنه
    ولی با این حال شانستون رو امتحان کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    یه سئوال فوری دارم لطفا جواب بدید
    کسی که معافبت مادر فاقد پدر میگیره و بعد گرفتن 30 پایان خدمت موقتی که میدن ایا میشه باهاش پاسپورت گرفت؟و کارای از این قبیل کرد؟
    بله پاسپورت میدن ولی با وثیقه یا 15 میلیون
    کلا در این 30 ماه مثل فردی می مونید که معافیت تحصیلی داره و قوانینش با معافیت تحصیلی یکیه

Junior Member

سلام بچه ها منم کمیسون آخرم تموم شد و یه ماه دیگه کارتم رو میفرستن خونه.
    انشا الله این کارت کوچولو موچولو واسه همه قسمت بشه.
    میخوام یه توضیحی کوتاه در مورد مراحلش بگم تا بچه های تازه وارد با خیال راحت اقدام کنن.

1.رفتم پلیس + 10 چند تا فرم و فیش و از این جور چیزا پر کردم رفتم برگه سلامتم رو از دکتر گرفتم البته بعد از معاینه(باید ثابت کنید که سالم هستیت و میتونید از کسی مراقبت کنید).
    2.یه پرونده گرفتم و همه مدارکم رو گذاشتم توش رفتم نظام وضیفه بعد از انجام مراحل اداری 3 تا نامه بهم دادن که یکیشو بردم کلانتری محلمون برای تحقیق محلی و 2 تای دیگه رو بردم ثبت احوال تا ثابت بشه پدر و مادرم طلاق گرفتن.
    3.بعد از تحقیقاتی که کلانتری از محلمون کرد جواب نامه رو از کلانتری و ثبت احوال گرفتم و بردم نظام وضیفه و اونارو گذاشتن تو پروندم گفتن برو یه هفته دیگه با مادرت بیا واسه کمسیون.
    4.با مادر رفتم کمسیون و از ما (بیشتر از مادرم) چند تا سوال پرسیدن(چرا طلاق گرفتی؟کجا زندگی میکنی؟با کی زندگی میکنی؟چند تا بچه داری؟چند سالشونه؟شوهرت چی کارست؟کجا زندگی میکنه؟کارش چی بود؟پسرت چه کارست؟داشجو هست؟غیبت داره؟) بعد از چک کردن پرونده بهم گفتن مافیت موقتی(پدر و مادرت 3 ماهه که طلاق گرفتن و باید 30 ماه از تاریخ طلاق پدر و مادرت بگذره که بهت کارت پایان خدمت یا همون معافیت دائم بدیم) و یه برگه معافیت موقتی دادن گفتن 1 سال دیگه همین موقع بازم بیا اینجا.
    5.یه سال دیگه بازم رفتم نظام وضیفه بهم همون نامه های کلانتری و ثبت احوال رو دادن واسه تحقیق بازم همون کارای یه سال پیش رو انجام دادم بازم رفتیم کمیسیون بازم حرفای تکراری بود و اینبار گفتن 1 سال و 3 ماه دیگه بیا اینجا.
    6.یک سال و 3 ماه دیگه رفتم نظام وضیفه بازم نامه بازی و تحقیقات انجام شد و دیروز بهم وقت کمسیون دادن دیروزم کمسیون با حرفای تکراری تموم شد و بهم یه شماره حساب دادان گفتن فیش صدور کارت و واریز کن بیار اینجا 1 ماه دیگه کارتت میاد دم درتون مبارک باشه.
    7.پوستم کنده شد و پدرم در اومد(هرچی از تاریخ طلاق پدر و مارتون بگذره همون قدر راحت ترین).
    8.ارزششو داشت پوستم کنده بشه.
    9.دوره آموزشی هم نفرستادن.
    10.الانم اومدم شمارو در جریان کارم گزاشتم و امیدوارم همتون معاف دائم شین.
    ویرایش توسط tarkan_tan : May 13th, 2015 در ساعت 10:29 AM

جالبه باسه من چون. سال طلاق پدر مادرم81نه اومدن تحقيق نه چيزى فقط ىه کميسيون مونده

نقل قول نوشته اصلی توسط tarkan_tan نمایش پست ها
    سلام بچه ها منم کمیسون آخرم تموم شد و یه ماه دیگه کارتم رو میفرستن خونه.
    انشا الله این کارت کوچولو موچولو واسه همه قسمت بشه.
    میخوام یه توضیحی کوتاه در مورد مراحلش بگم تا بچه های تازه وارد با خیال راحت اقدام کنن.

1.رفتم پلیس + 10 چند تا فرم و فیش و از این جور چیزا پر کردم رفتم برگه سلامتم رو از دکتر گرفتم البته بعد از معاینه(باید ثابت کنید که سالم هستیت و میتونید از کسی مراقبت کنید).
    2.یه پرونده گرفتم و همه مدارکم رو گذاشتم توش رفتم نظام وضیفه بعد از انجام مراحل اداری 3 تا نامه بهم دادن که یکیشو بردم کلانتری محلمون برای تحقیق محلی و 2 تای دیگه رو بردم ثبت احوال تا ثابت بشه پدر و مادرم طلاق گرفتن.
    3.بعد از تحقیقاتی که کلانتری از محلمون کرد جواب نامه رو از کلانتری و ثبت احوال گرفتم و بردم نظام وضیفه و اونارو گذاشتن تو پروندم گفتن برو یه هفته دیگه با مادرت بیا واسه کمسیون.
    4.با مادر رفتم کمسیون و از ما (بیشتر از مادرم) چند تا سوال پرسیدن(چرا طلاق گرفتی؟کجا زندگی میکنی؟با کی زندگی میکنی؟چند تا بچه داری؟چند سالشونه؟شوهرت چی کارست؟کجا زندگی میکنه؟کارش چی بود؟پسرت چه کارست؟داشجو هست؟غیبت داره؟) بعد از چک کردن پرونده بهم گفتن مافیت موقتی(پدر و مادرت 3 ماهه که طلاق گرفتن و باید 30 ماه از تاریخ طلاق پدر و مادرت بگذره که بهت کارت پایان خدمت یا همون معافیت دائم بدیم) و یه برگه معافیت موقتی دادن گفتن 1 سال دیگه همین موقع بازم بیا اینجا.
    5.یه سال دیگه بازم رفتم نظام وضیفه بهم همون نامه های کلانتری و ثبت احوال رو دادن واسه تحقیق بازم همون کارای یه سال پیش رو انجام دادم بازم رفتیم کمیسیون بازم حرفای تکراری بود و اینبار گفتن 1 سال و 3 ماه دیگه بیا اینجا.
    6.یک سال و 3 ماه دیگه رفتم نظام وضیفه بازم نامه بازی و تحقیقات انجام شد و دیروز بهم وقت کمسیون دادن دیروزم کمسیون با حرفای تکراری تموم شد و بهم یه شماره حساب دادان گفتن فیش صدور کارت و واریز کن بیار اینجا 1 ماه دیگه کارتت میاد دم درتون مبارک باشه.
    7.پوستم کنده شد و پدرم در اومد(هرچی از تاریخ طلاق پدر و مارتون بگذره همون قدر راحت ترین).
    8.ارزششو داشت پوستم کنده بشه.
    9.دوره آموزشی هم نفرستادن.
    10.الانم اومدم شمارو در جریان کارم گزاشتم و امیدوارم همتون معاف دائم شین.
    اول از همه ممنون بابت پست مفیدت

دوم
    چرا گفتن 1سال و سه ماهه دیگه برید ؟؟ مگه 30 ماهه شما تموم نشده بود ؟!

سوم!
    از همسایه ها پرسیدین ببینید اصلا اومدن تحقیق یا نه ؟ اگه آره چند روز بعد از تحویل مدارک به کلانتری اومدن!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    جالبه باسه من چون. سال طلاق پدر مادرم81نه اومدن تحقيق نه چيزى فقط ىه کميسيون مونده
    بخاطر اینکه زمانه زیادی گذشته بوده نیمدن
    وقتی شک کنن میان برای تحقیق محلی

بايد بري پليس +10اونجا مراحلشو ميگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    اول از همه ممنون بابت پست مفیدت

دوم
    چرا گفتن 1سال و سه ماهه دیگه برید ؟؟ مگه 30 ماهه شما تموم نشده بود ؟!

سوم!
    از همسایه ها پرسیدین ببینید اصلا اومدن تحقیق یا نه ؟ اگه آره چند روز بعد از تحویل مدارک به کلانتری اومدن!؟
    من وقتی برای کفالت مادرم اقدام کردم 3 ماه از طلاق پدر و مادرم گذشته بود بعد از کمسیون گفتن برو 1 سال دیگه بیا(1 سال و 3 ماه از تاریخ طلاق پدرو مادرم گذشت) بعد گفتن برو 1 سال و 3 ماه دیگه بیا(2 سال و نیم از تاریخ طلاق گذشت که همون میشه 30 ماه)
    برای تحقیق اومده بودن هر بارم خودم 2 تا شاهد از محلمون میبردم کلانتری واسه تایید اینکه پدر مادرم طلاق گرفتن یه بار هم کلانتری یه سرباز با خود من فرستاد محله واسه تحقیق.
    خلاصه کلی رسوایی به پا شد.
    گفتم که تاریخ طلاق پدرو مادرتون هر چقدر کم باشه همونقدر درد سر داره واسه من 3 بار اومدن تحقیق.

نقل قول نوشته اصلی توسط tarkan_tan نمایش پست ها
    من وقتی برای کفالت مادرم اقدام کردم 3 ماه از طلاق پدر و مادرم گذشته بود بعد از کمسیون گفتن برو 1 سال دیگه بیا(1 سال و 3 ماه از تاریخ طلاق پدرو مادرم گذشت) بعد گفتن برو 1 سال و 3 ماه دیگه بیا(2 سال و نیم از تاریخ طلاق گذشت که همون میشه 30 ماه)
    برای تحقیق اومده بودن هر بارم خودم 2 تا شاهد از محلمون میبردم کلانتری واسه تایید اینکه پدر مادرم طلاق گرفتن یه بار هم کلانتری یه سرباز با خود من فرستاد محله واسه تحقیق.
    خلاصه کلی رسوایی به پا شد.
    گفتم که تاریخ طلاق پدرو مادرتون هر چقدر کم باشه همونقدر درد سر داره واسه من 3 بار اومدن تحقیق.
    یعنی همون موقع که می بری مدرک نظام وظیفه رو کلانتری که بیان برای تحقیق دو ا شاهد هم باید ببری ؟

این سربازه که با خودت فرستاده بودن محل از کی سوال پرسید؟ و چی می پرسید

سخته 3بار از تحقیق محلی پیروز بیرون اومدن ! مبارکه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)