صفحه 303 از 330 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Scienses

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام . من حدود 70 روز از ثبت درخواست کفالتم گذشته ... امروز رفتم پلیس +10 گفتن که شنبه برم نظام وظیفه برای این که هنوز خبری نشده .... کسی این مشکل براش پیش اومده ?

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia27 نمایش پست ها
    سلام . من حدود 70 روز از ثبت درخواست کفالتم گذشته ... امروز رفتم پلیس +10 گفتن که شنبه برم نظام وظیفه برای این که هنوز خبری نشده .... کسی این مشکل براش پیش اومده ?
    باید بری احتمالا پروندت زنگ زدن نبود برای منم همینطور شد با مادر باید بری

Junior Member

سلام
    من می‌خواستم بدونم، اگر کسی تونست با دوز و کلک پدرش رو جایِ بیمار در کمیسیون پزشکی جا بزنه ( با تمارض و خود را به مریضی زدن و پرونده پزشکی جعل کردن) و معافیتِ کفالت بگیره، آیا اون‌ها برای تحقیقات محلی کسی رو می‌فرستن که ببینن طرف خودش رو به مریضی زده بوده یا نه؟
    اگر الان این کار رو نمی‌کنن، آیا تا چند سال قبل که سخت‌گیری‌ها تو کمیسیون پزشکی سفت و سخت نبود، می‌اومدن برایِ تحقیقِ محلی که بفهمن طرف راست می‌گه یا نه؟
    (برای یه فیلمنامه می‌خوام تحقیق کنم)
    خیلی ممنون و متشکر

Junior Member

سلام، دوستان بنده دو تا برادر ازدواج کرده ساکن در استان دیگر دارم، پدرم هم 76 سالشه، مادرم هم 60 سال، خواهرم هم 32 سال و مجرد. آیا هیچ گونه کفالتی شامل حال من میشه؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارند چوابمو بدن.

Junior Member

سلام به همه ی دوستان
    بنده در چندماه اخیر در پی معافیت پزشکی بودم که معاف از رزم شدم و بعدش هم اعتراض زدم و الان یه هفته ای از کمیسیون آخر گذشته و خبری نشده. (حدس میزنم معاف نشده باشم)
    با توجه به اینکه تا 24 فروردین 95 مهلت دارم بنطرتون منطقیه که درخواست کفالت هم بدم؟ پدرم دیابت شیرین داره و یک کلیه هم برداشته شده و دارو مصرف میکنه اما از اختلال کلیه مقابل اطلاعی ندارم .نگرانم که حین پروسه کفالت مهلتم بگذره چطوری میشه؟
    ممنون میشم جوابم رو بدین واقعا شرایطم بحرانیه

سلام
    دوستان من ۱ سئوال و تقاضای همفکری از شما عزیزان داشتم
    پدر و مادر من حدود ۱۸ ماه پیش از هم جدا شدن و مادرم با توجه به شرایطی که داشت تحت پوشش بهزیستی قرار گرفت تا مهرماه امسال که من از بهزیستی نامه گرفتم مبنی بر قبول کفالت مادرم ولی درخواست من هم تو جلسه ی اولیه و هم جلسه ی تجدید نظر نظام وظیفه استان رد شد ولی مدارک من کامل بود من مدارک رو هم تهران بردم نشون دادم هم یکی از شهرهای جنوب کشور هر دو جا به من گفتن که با مدارکی که من دارم باید معاف بشم ولی اون استانی که من ازش اقدام کردم من رو رد کرده و الا ۱ اسفند اعزام من الا من از کجا میتونم پیگیری کنم و اعتراض؟ احتمال دارم اعتراضم به جایی برسه؟
    ضمنن من تهران رفتم یه نامه نوشتم که اون رو مجدد فرستادن به همون استانی که من اقدام کرده بودم الا هم که دوباره رفتم جواب درستی به من نمی دن.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bh70 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    بنده در چندماه اخیر در پی معافیت پزشکی بودم که معاف از رزم شدم و بعدش هم اعتراض زدم و الان یه هفته ای از کمیسیون آخر گذشته و خبری نشده. (حدس میزنم معاف نشده باشم)
    با توجه به اینکه تا 24 فروردین 95 مهلت دارم بنطرتون منطقیه که درخواست کفالت هم بدم؟ پدرم دیابت شیرین داره و یک کلیه هم برداشته شده و دارو مصرف میکنه اما از اختلال کلیه مقابل اطلاعی ندارم .نگرانم که حین پروسه کفالت مهلتم بگذره چطوری میشه؟
    ممنون میشم جوابم رو بدین واقعا شرایطم بحرانیه
    سلام
    حتما به نظام وظیفه مراجعه کن و انشاالله که با معافیت کامل شما موافقت شد که هیچ و اگر خدایی نکرده موافقت نکردن اعتراض بزن یا از راه دیگری که گفتین برای معافیت اقدام کنین

Junior Member

ایا گواهی امضا را زن عمو یا دختر عمو می تونه پر کنه؟ منظورم زن ومرد فرق نمیکنه؟ بعد هزینه اش چنده؟ نمیشه غیر رسمی باشه بدون دفترخونه؟

Junior Member

سلام
    من تک فرزند هستم پدرم سال 85 به علت سرطان مری عمل جراحی انجام داده و از کار افتادست طبق نظر شورای پزشکی تامین اجتماعی برگه هاشم موجوده سال 92 هم قلبش رو بالون گذاشتن.خدارو شکر الان حالش خوبه میخوام واسه کفالت اقدام کنم به نظرتون میتونم معاف شم یا خیر؟ ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vagif نمایش پست ها
    ایا گواهی امضا را زن عمو یا دختر عمو می تونه پر کنه؟ منظورم زن ومرد فرق نمیکنه؟ بعد هزینه اش چنده؟ نمیشه غیر رسمی باشه بدون دفترخونه؟
    تا اونجایی که من میدونم میشه زن و مردم فرق نداره برای هر نفر 75 هزار تومن هزینشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)