صفحه 310 از 330 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام. من تابستان 92 از این بند اقدام کردم. تو یند ذکر شده بود "جراحی قلب باز بهمراه درجاتی از نارسایی". بعد از تقریبا دو ماه انجام تمامی مراحل اداری و بیمارستان، در روز شورای پزشکی با اینکه حتی درجاتی از نارسایی هم وجود داشت شورای پزشکی با معافیت مخالفت کرد. دلیلشون هم این بود که درجه EF قلب که تو اکوگرافی مشخص میشه باید زیر 40 درصد باشه که در مورد پدر بنده 45 درصد بود. (این رو میتونید تو آخرین برگه نتیجه اکوگرافی پدرتون مشاهده کنید). الان نمیدونم شرایط سخت تر شده یا ساده تر ولی بهر حال امیدوارم موفق باشید. اگر هم اطلاعات جدید تری خودتون و سایر دوستان میدونند جای خوشحالیه که در میون بگذارید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arfkhic222 نمایش پست ها
    سلام
    من تک پسرم و پدرم حدود 5 سال پیش جراحی قلب باز کرده ولی الان مشغول به کار و بیمه هم داره
    آیا من برای معافیت کفالت پدر اقدام کنم میتونم معاف بشم یا نه ؟
    سلام. من تابستان 92 از این بند اقدام کردم. تو یند ذکر شده بود "جراحی قلب باز بهمراه درجاتی از نارسایی". بعد از تقریبا دو ماه انجام تمامی مراحل اداری و بیمارستان، در روز شورای پزشکی با اینکه حتی درجاتی از نارسایی هم وجود داشت شورای پزشکی با معافیت مخالفت کرد. دلیلشون هم این بود که درجه EF قلب که تو اکوگرافی مشخص میشه باید زیر 40 درصد باشه که در مورد پدر بنده 45 درصد بود. (این رو میتونید تو آخرین برگه نتیجه اکوگرافی پدرتون مشاهده کنید). الان نمیدونم شرایط سخت تر شده یا ساده تر ولی بهر حال امیدوارم موفق باشید. اگر هم اطلاعات جدید تری خودتون و سایر دوستان میدونند جای خوشحالیه که در میون بگذارید. ممنون

با سلام خدمت همه عزيزان، خواهشششش ميكنم هر كي ميتونه اطلاعات بهم بده پيام منو همينجا جواب بده.
    من فارغ تحصيلم تو مقطع كارشناسي. توي بچگي يك بار عمل بسته ي قلب (مشكل دريچه) و ٦ سالگي عمل باز قلب كه مشكل مادر زادي بود انجام دادم.
    ميخوام واسه معافيت پزشكي اقدام كنم... چند وقته پيش رفتم پيش بك دكتر كه غير دكتر خودم بود اكو كه گرفت چشماش گرد شده بود كه اقا شما چقد قلبتون بزرگه!!!!بعد كه مدارك عمل رو ديد متوجه شد كه واسه ي عمل هايي كه انجام دادم ... به نظرتون درصد معاف شدن من چقدره؟؟؟؟؟

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    من اولین باره که سوال میپرسم از خدمتتون.
    من متولد 69 هستم و الان دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. من یک برادر دارم که متولد 60 هست و به سربازی نرفته. در بهمن ماه سال 90 پدر من فوت کرد. میخواستم بدونم من میتونم واسه معافیت اقدام کنم؟
    خیلی ممنون میشم که پاسخ بدین.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Scienses

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanmostajab نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    من اولین باره که سوال میپرسم از خدمتتون.
    من متولد 69 هستم و الان دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. من یک برادر دارم که متولد 60 هست و به سربازی نرفته. در بهمن ماه سال 90 پدر من فوت کرد. میخواستم بدونم من میتونم واسه معافیت اقدام کنم؟
    خیلی ممنون میشم که پاسخ بدین.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    خیر
    از شرایط معافیت کفالت مادر ، تک فرزند ذکور بالای 18 سال هست که شما یک برادر بالای 18 سال دارید بنابراین نمیتونید ازین معافیت استفاده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Scienses

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaghorbani92 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزيزان، خواهشششش ميكنم هر كي ميتونه اطلاعات بهم بده پيام منو همينجا جواب بده.
    من فارغ تحصيلم تو مقطع كارشناسي. توي بچگي يك بار عمل بسته ي قلب (مشكل دريچه) و ٦ سالگي عمل باز قلب كه مشكل مادر زادي بود انجام دادم.
    ميخوام واسه معافيت پزشكي اقدام كنم... چند وقته پيش رفتم پيش بك دكتر كه غير دكتر خودم بود اكو كه گرفت چشماش گرد شده بود كه اقا شما چقد قلبتون بزرگه!!!!بعد كه مدارك عمل رو ديد متوجه شد كه واسه ي عمل هايي كه انجام دادم ... به نظرتون درصد معاف شدن من چقدره؟؟؟؟؟
    سلام
    لطفا سوال خودتون رو در بخش "معافیت پزشکی " بپرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Scienses

نقل قول نوشته اصلی توسط raminkomaie نمایش پست ها
    سلام لطفا سوالتون رو در بخش "معافیت پزشکی " مطرح کنید !

خیلی ممنون از پاسخ شما.
    یک بند وجود داره که فرزند دیگر عدم توانایی در کفالت داشته باشه میخواستم ببینم ملاک این عدم توانایی چیه و چه جوری احراز میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Scienses

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanmostajab نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ شما.
    یک بند وجود داره که فرزند دیگر عدم توانایی در کفالت داشته باشه میخواستم ببینم ملاک این عدم توانایی چیه و چه جوری احراز میشه؟
    عدم توانایی یعنی خود برادر نیازمند نگهداری باشه مثلا دچار معلولیت شدید باشه که در این صورت شما میتوانید راحت تر معافیت برادر کبیر و بیمار بالای 18 سال را داشته باشید .
    شرایط احرازش هم اینه که پزشک اون برادر رو می بینه و وضعیتش رو مشخص ميکنه

Junior Member

سلام دوستان.

آیا بازم قانون معافیت چند برادری هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)