صفحه 311 از 330 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام دوستان من ٢ هفته پيش رفتم براي پليس +١٠ اقدام كردم براي معافيت كفالت مادر (طلاق) و ٣ تا سوال داشتم ٢ سال نيم از طلاق مادر و پدرم گذشته بود وقتي اقدام كردم سوال دوم اينكه ايا براي ٢ سال نيم شك ميكنن يا ميان تحقيقات محلي بعدم من براي شاهد ٢ عمه و ١ داييم رو بردم و بعدم اينكه مادر و پدر من به حساب هم چند بار پول ريختن و مجبور بودن چندتا حا برن ايا شك ميكنن من خيلي مي ترسم ولي بقيه مشكلات ندارم ! راستي براي شماره حساب حتما نبايد بانك سپه باشه من تجارت بوديم قبول كردن واكسنم اصلا نداشتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Scienses

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram13776 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ٢ هفته پيش رفتم براي پليس +١٠ اقدام كردم براي معافيت كفالت مادر (طلاق) و ٣ تا سوال داشتم ٢ سال نيم از طلاق مادر و پدرم گذشته بود وقتي اقدام كردم سوال دوم اينكه ايا براي ٢ سال نيم شك ميكنن يا ميان تحقيقات محلي بعدم من براي شاهد ٢ عمه و ١ داييم رو بردم و بعدم اينكه مادر و پدر من به حساب هم چند بار پول ريختن و مجبور بودن چندتا حا برن ايا شك ميكنن من خيلي مي ترسم ولي بقيه مشكلات ندارم ! راستي براي شماره حساب حتما نبايد بانك سپه باشه من تجارت بوديم قبول كردن واكسنم اصلا نداشتم
    سلام
    1 ) برای گرفتن معافیت دائم باید 30 ماه از طلاق گذشته باشد در غیر این صورت معافیت موقت تعلق میگیرد.
    2) همه پرونده ها بررسی میشن ولی اگر واقعا جدا شدند لازم نیست نگران باشید!
    3) نمیدونم ولی شاید در مراحل بعدی به مشکل بخورید ! واکسن و معاینه پزشک هم جزو ملزومات کاره تعجب میکنم ! البته شاید قوانین تغییر کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia27 نمایش پست ها
    سلام
    1 ) برای گرفتن معافیت دائم باید 30 ماه از طلاق گذشته باشد در غیر این صورت معافیت موقت تعلق میگیرد.
    2) همه پرونده ها بررسی میشن ولی اگر واقعا جدا شدند لازم نیست نگران باشید!
    3) نمیدونم ولی شاید در مراحل بعدی به مشکل بخورید ! واکسن و معاینه پزشک هم جزو ملزومات کاره تعجب میکنم ! البته شاید قوانین تغییر کرده
    اهان برای قسمت واکسن و معاینه نوشته بود وضعیت سلامت که کسی که تو پلیس +10 بود زد سالم دیگه اون واکسن و اینارو نزدم و اینکه بله کاملا طلاق گرفتن بحثی توش نیست فقظ یه سوال به من کد سخا دادن وگفتن پروندتو پیگیری کن اما من به تلفن گویاش زنگ میزنم کد سخا می دم جوابی نمیدن نمیدونم چرا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Scienses

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram13776 نمایش پست ها
    اهان برای قسمت واکسن و معاینه نوشته بود وضعیت سلامت که کسی که تو پلیس +10 بود زد سالم دیگه اون واکسن و اینارو نزدم و اینکه بله کاملا طلاق گرفتن بحثی توش نیست فقظ یه سوال به من کد سخا دادن وگفتن پروندتو پیگیری کن اما من به تلفن گویاش زنگ میزنم کد سخا می دم جوابی نمیدن نمیدونم چرا
    تلفن از همه عقب تره ولی خب سایت بهتره تو سایت وارد کن :
    http://evazifeh.epolice.ir/faces/hom...te=p300h1v3h_3
    گرچه هم سایت و هم تلفن تا 1 هفته بعد از رسیذن کارت وضعیت رو "معرفی به حوزه کفالت" میزدن :|
    ی راه مطمئنشم سایت پست ناجاس
    http://najatracking.post.ir/SaipaSearch.aspx
    که وقتی ک کارت ارسال میشه میشه رهگیری کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia27 نمایش پست ها
    تلفن از همه عقب تره ولی خب سایت بهتره تو سایت وارد کن :
    http://evazifeh.epolice.ir/faces/hom...te=p300h1v3h_3
    گرچه هم سایت و هم تلفن تا 1 هفته بعد از رسیذن کارت وضعیت رو "معرفی به حوزه کفالت" میزدن :|
    ی راه مطمئنشم سایت پست ناجاس
    http://najatracking.post.ir/SaipaSearch.aspx
    که وقتی ک کارت ارسال میشه میشه رهگیری کرد

من هم کد سخا ام صحیح دقیقا همونی بود که پلیس +10 بهم داد و شماره ملی هم همینطور ولی نمیدونم چرا تو سایت اش میزنم نمیره و میگه کدسخا و یا شماره ملی اشتباه درصورتی که کد ملی ام که هیچی تو درستیش شکی نیست ولی کد سخا ام رو خود پلیس +10 بهم داد اصلا تو همون برگه ای یه که معافیت کفالتم توش هست

Junior Member

با سلام. دوستان عزیر و گرامی کسی هست یک مردی بکنه و مراحل معافیت ماده 6 بهزییستی رو توضیح بده.....ثواب داره....
    اگه راهنمایی کنه که چطور توی کمیسیون‌ها برخورد داشته باشیم دیگه ثوابش دو چندانه...

دمت همتون جیززز

Junior Member

دوستان برای اینکه 3 تا از برادرام سربازی کردن تخفیف میدن؟

ایا صحت داره این موضوع؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba98 نمایش پست ها
    دوستان برای اینکه 3 تا از برادرام سربازی کردن تخفیف میدن؟

ایا صحت داره این موضوع؟

تا من یادمه اگه ۴تا برادر سربازی برن، پنجمی معاف میشه.
    حالا شاید این ۴کمتر شده باشه به ۳ رسیده باشه من خبر ندارم.

سلام دوستان

اميدوارم كمكن كنيد

پدر من چند سال پيش سكته قلبى كرد چند روزى بسترى بودن مدارك بيمارستان و قلب نيز موجود هست و چندين رگ قلبش گرفته اما او زمان با تست ورزش و آنژيو تا حدودى بهبود پيدا اما هر از گاهى احساس درد ميكنه تو قلبش اما چيز خطرناكى نيست، از طرفى جفت كليه ها سنگ ساز هستم به شدت در حدى كه نياز به عمل و سنگ شكن هست، مقدارى هم مشكل ديابت دارن اما انسولين تزريق نميكنن
    ٦٣ سال سن دارن و من هم تك پسر هستم ٢٤ سال سنم هست

ميخواستم ببينم از تريق بيمارى و كفالت پدرم ميتونم معاف بشم؟؟

خواهشاً اگه ميدونيد جواب بدين مرسى

سلام دوستان من معافيت كفالت مادر هستم و ١٩ خرداد درخواست دادم از +١٠( يعني مدارك پر كرديم تحويل پليس +١٠ داديم ) و الان يكماه مي گذره ولي هنوز خبري از دعوت به مصاحبه نيست مي خواستم بيبنم چقدر طول ميكشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)