صفحه 315 از 330 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط aliz200x نمایش پست ها
    سلام
    قاعدتا هرچی بیشتر گذشته باشه کمتر گیر میدند. حتی شنیدم که حداقل باید 4 یا شش ماه گذشته باشه. ولی در کل همه چیز بستگی به نظر شخصی داره که پرونده رو بررسی میکنه. حدسیات و اظهار نظرات عوام و اکثر کارشناسان پلیس+10 قابل استناد نیست.
    از تجربیاتم واستون بگم که یک عزیزی بعد از ثبت درخواست اعزام، مادرش طلاق گرفته بود. (دقت کنید، بعد از ثبت درخواست اعزام). بعد از اون درخواست تغییر وضعیت از اعزام به کفالت زده بود. تو کمیسیون هم طلاق را ازش قبول نکرده بودند و هم غیبت واسش رد کرده بودند.

این مورد رو من از نظام وظیفه پرسیدم ، حداقل باید 6 ماه گذشته باشه تا پرونده رو شروع به بررسی کنن....

Junior Member

با سلام و خسته نباشید،بنده ۲۴سالمه و یک برادر۱۷ساله دارم،پدرم ۵۹سالشه و۱۳سال پیش عمل قلب باز انجام داده و چند سالی هم هست که بیماری زخم روده بزرگ،دیابت و دیسک کمر داره، خواستم بدونم درخواست کفالت بدم موافقت میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aliz200x نمایش پست ها
    سلام
    قاعدتا هرچی بیشتر گذشته باشه کمتر گیر میدند. حتی شنیدم که حداقل باید 4 یا شش ماه گذشته باشه. ولی در کل همه چیز بستگی به نظر شخصی داره که پرونده رو بررسی میکنه. حدسیات و اظهار نظرات عوام و اکثر کارشناسان پلیس+10 قابل استناد نیست.
    از تجربیاتم واستون بگم که یک عزیزی بعد از ثبت درخواست اعزام، مادرش طلاق گرفته بود. (دقت کنید، بعد از ثبت درخواست اعزام). بعد از اون درخواست تغییر وضعیت از اعزام به کفالت زده بود. تو کمیسیون هم طلاق را ازش قبول نکرده بودند و هم غیبت واسش رد کرده بودند.
    مرسی.
    اول این سوال رو بپرسم که نوع طلاق برای شما توافقی بوده؟
    دوم اینکه، به نظرم اینکه بعد از درخواست اعزام طلاق گرفتن و رد شدن یه جورایی منطقی میاد، شاید به صوری بودن شک کردن!
    گیر من سر اینه که بدونم از نظر اونا گذشتن یک سال از ثبت طلاق کافیه یا کم هست؟ به نظر خودم یه سال زمان کمی نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriargr نمایش پست ها
    مرسی.
    اول این سوال رو بپرسم که نوع طلاق برای شما توافقی بوده؟
    دوم اینکه، به نظرم اینکه بعد از درخواست اعزام طلاق گرفتن و رد شدن یه جورایی منطقی میاد، شاید به صوری بودن شک کردن!
    گیر من سر اینه که بدونم از نظر اونا گذشتن یک سال از ثبت طلاق کافیه یا کم هست؟ به نظر خودم یه سال زمان کمی نیست!

سلام
    من با طلاق توافقی اقدام کردم و مشکلی نبود.
    اگر از طلاق مادرتون یکسال گذشته، بنظرم خیلی امیدوارانه اقدام کنید.
    انشالله قبول میکنند و معافیت موقت بهتون میدند.

Junior Member arielatkinson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی - دانشگاه کاشان

سلام به همه.
    من همین حالا عضو انجمن شدم. امیدوارم این سوال اینجا نقض قوانین نباشه.
    من برادرم از معافیت کفالت برای پدرم استفاده کرد و حالا 12 ساله که پدرم فوت شده و مادرم بالای 65 سال سن داره. از اونجایی که برادرم حالا ازدواج کرده و شهر دیگه ای زندگی میکنه، آیا برای من این امکان وجود داره که برای معافیت بواسطه کفالت مادرم اقدام کنم؟

Junior Member

دوستان من امروز کارهای کفالت مادرم رو داخل پلیس +10 انجام دارم. 63ماهه از همدیگه جدا شدن. گفتن 2 هفته دیگه برم نظام وظیفه.
    از دوستانی که این مراحل رو طی کردن میخوام بدونم سایر مراحل به چه شکله و گیر و گور خاصی نداره؟ کارت دائم بهم میدن؟تحقیقات محلی داره؟ چون من و مادرم تو یک شهر دیگه زندگی میکنیم اما هر از گاهی مادرم برای دیدن خواهرم به خونه پدریم میره. هیچکدوم از همسایه هامونم به همین دلیل تا حالا بو نبردن که پدر و مادرم از هم جدا شدن.
    در ضمن مشمول غایب بودم اما چون پدر و مادرم قبل از رسیدن به سن مشمول از همدیگه جدا شدن غیبت رو لحاظ نمیکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tb10 نمایش پست ها
    دوستان من امروز کارهای کفالت مادرم رو داخل پلیس +10 انجام دارم. 63ماهه از همدیگه جدا شدن. گفتن 2 هفته دیگه برم نظام وظیفه.
    از دوستانی که این مراحل رو طی کردن میخوام بدونم سایر مراحل به چه شکله و گیر و گور خاصی نداره؟ کارت دائم بهم میدن؟تحقیقات محلی داره؟ چون من و مادرم تو یک شهر دیگه زندگی میکنیم اما هر از گاهی مادرم برای دیدن خواهرم به خونه پدریم میره. هیچکدوم از همسایه هامونم به همین دلیل تا حالا بو نبردن که پدر و مادرم از هم جدا شدن.
    در ضمن مشمول غایب بودم اما چون پدر و مادرم قبل از رسیدن به سن مشمول از همدیگه جدا شدن غیبت رو لحاظ نمیکنن.
    به شما کارت دائم تعلق میگیره

Junior Member

ممنون از پاسختون
    تحقیقات محلی داره به نظرتون؟

Junior Member

لطفا جواب بدین ، خیلی ضروریه واسم ، آخه ۵ ماه خدمتم دارم اینجا اذیت میشم
    با سلام و خسته نباشید،بنده ۲۴سالمه و یک برادر۱۷ساله دارم،پدرم ۵۹سالشه و۱۳سال پیش عمل قلب باز انجام داده و چند سالی هم هست که بیماری زخم روده بزرگ،دیابت و دیسک کمر داره، خواستم بدونم درخواست کفالت بدم موافقت میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط FarHooD7 نمایش پست ها
    لطفا جواب بدین ، خیلی ضروریه واسم ، آخه ۵ ماه خدمتم دارم اینجا اذیت میشم

در مورد معافیت مرتبط با مسائل پزشکی کسی نمیتونه نظر قطعی بهت بده
    شما امتحان کن
    ایشالا که معاف میشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)