صفحه 322 از 330 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325326327328329330 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

باسلام خدمت دوستان
    بنده ی عموی 40 ساله دارم و خودمم 26 سالمه
    به مدت 6 ماه خدمت سربازی رفتم مرز و الان ارشد می خونم ( ایست خدمتی زدم به دلیل شرایط سخت و...) و حدود 1 سال و 3 ماه دیگه از خدمتم مونده
    عموی من پای راستش معلوله لکنت زبان داره و خیلی ساده اس و نیازمند یک قیم برای سرپرستیش...آیا می تونم با قیم شدن برای ایشون از مزیتی برای خدمتم بهره مند بشم یا نه؟؟؟ آیا قانونی وجود داره در این باره ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALi_73 نمایش پست ها
    سلام من تک پسرم و پدرم تازگی سکته کرده و یه رگش گرفته بوده که آنژیو شده و فنر گذاشته.
    آیا شانسی برای معافیت دارم؟
    من خودم با هیمن شرایط پدرم معاف شدم. اکوی زیر 40% رو معاف می کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rizao نمایش پست ها
    من خودم با هیمن شرایط پدرم معاف شدم. اکوی زیر 40% رو معاف می کنند
    اکوش بالای40 هست. فقط اکو رو نگاه میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rizao نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. یه راهنمایی میخواستم از خدمتتون. پدر من هم تقریبا شرایط پدر شما رو داره منتها پدرم عمل باز هم انجام دادن. می خواستم بدونم اگه اقدام کنم پس امیدی هست که معاف بشم؟ راستی اکوی پدر شما چقدر بوده؟ اکوی پدرم 30 الی 35 نوشتن. مرسی
    سلام انشالله حال پدرتون خوب باشه.فقط همین که میگم مهم هستش "اگر پدر شما بر اثر سکته قلبی دچار نارسایی قلب شده حالا چه آنژیوگرافی کرده باشه چه عمل باز و EF زیر 40 درصد باشه" 100درصد معاف میشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jdashali نمایش پست ها
    سلام. یه سوال دارم
    من یه برادر 15 ساله دارم. میخواستم بدونم اینکه سن برادرم نزدیک 18 ساله برای معافیت کفالت پدر بیمار مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    سلام شما باید تک پسر خانواده باشید فکر کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    سلام. بنده پدرم عمل قلب باز و پيوند عروق كرونر انجام دادن و من تك پسر خونواده هستم. آيا من ميتونم براى معافيت اقدام كنم؟
    البته اين هم بگم بعد از عمل اكوى پدرم خداروشكر خوبه و نارسايى نداره، نميدونم اين سبب رد معافيتم ميشه يا نه.
    همينطور من دانشجو هستم و اگر درخواستم رد بشه ميتونم دو سال ديگه دوباره اقدام كنم؟
    ممنون.
    سلام فکر نکنم بتونید معافیت بگیرید.ولی اگر دانشجو هستید با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کن که اگر رد کردن نفرستن سربازی بذارن درستو بخونی.
    ولی تا اونجایی که بنده قوانین رو دیدم باید پدرتون دچار نارسایی قلبی باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALi_73 نمایش پست ها
    سلام من تک پسرم و پدرم تازگی سکته کرده و یه رگش گرفته بوده که آنژیو شده و فنر گذاشته.
    آیا شانسی برای معافیت دارم؟
    سلام از دکتر معالج پدرتون بپرسید ببینید پدرتون دچار نارسایی شدن یا خیر اگر شدن درصد پمپاژ قلبشون رو بپرسید که باید زیر 40 درصد باشه.
    و همچنین تک پسر هم هستید راحت معاف میشید.

Junior Member

سلام. پدر من 2 بار ازدواج کرده. خانم اولش فوت شدن. از ایشون 3 تا پسر و 2 تا دختر دارن که همه ی پسراش الان 60 سال به بالان. من و خواهرم مربوط به خانم(در قید حیات) دومش هستیم. الان من ترم 6 کارشناسی ام تو شهر خودمون. پدرم 92 سال سن داره و پاهاش روماتیسم و دی فورمیتی داره به طوری که خودش به تنهای قادر به راه رفتن نیست. من یه بار رفتم نظام وظیفه ی شهرمون و اونا گفتن وقتی برادر بزرگتر داری معاف نمی شی. حالا به نظر دوستان و صاحب نظران ایا من شانسی دارم؟ ایا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام. پدر من 2 بار ازدواج کرده. خانم اولش فوت شدن. از ایشون 3 تا پسر و 2 تا دختر دارن که همه ی پسراش الان 60 سال به بالان. من و خواهرم مربوط به خانم(در قید حیات) دومش هستیم. الان من ترم 6 کارشناسی ام تو شهر خودمون. پدرم 92 سال سن داره و پاهاش روماتیسم و دی فورمیتی داره به طوری که خودش به تنهای قادر به راه رفتن نیست. من یه بار رفتم نظام وظیفه ی شهرمون و اونا گفتن وقتی برادر بزرگتر داری معاف نمی شی. حالا به نظر دوستان و صاحب نظران ایا من شانسی دارم؟ ایا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    در چه صورت میشه با وجود تنها برادر بزرگتر معافیت کفالت گرفت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)