صفحه 326 از 330 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام دوستان

کسی هست اینجا معافیت موقت تکفل مادر برای طلاق گرفته باشه؟ شرایطش چجوریه؟ آیا کارتی برگه ای چیزی داره؟ من درسم(کارشناسیم) تموم شده تا سال بعد معافیت تحصیلی دارم ولی نمیخوام کنکور بدم و میخوام برم سرکار و باید برگه معافیت نشون بدم ایا با این موقت میشه کاری کرد؟

Junior Member

سلام
    من برای معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی اقدام کردم، 3تا کمیسیون طی شد و در نهایت گفتن شدید زدن و قرار شد ارسال کنن برای نظام وظیفه، از طریق یکی از دکترها هم که پیگیر شدم گفتن روندش اینه که توی نظام وظیفه هم یه کمیسیون دیگه تشکیل میشه و تایید نهایی اونجا انجام میشه. امروز خودم رفتم بهزیستی ببینم پرونده تو چه مرحله ایه که بهم گفتن توی همین بهزیستی قراره یه کمیسیون دیگه به نام کمیسیون سربازی تشکیل بشه و دکتر نظام وظیفه میاد توی بهزیستی واسه تایید و اینکه پرونده فعلاً نمیره نظام وظیفه تا این کمیسیون سربازی توی خود بهزیستی برگزار بشه. حالا میخواستم ببینم واقعاً روندش همینه؟! یا خواستن منو بپیچونن؟!
    چون من شنیده بودم که وقتی بهزیستی نوع معلولیت رو شدید بزنه، دیگه پرونده میره نظام وظیفه و اونجا پیگیری میشه، اما امروز بهم گفتن که تو همون بهزیستی یه کمیسیون سربازی دیگه هم تشکیل میشه...
    لطفاً راهنمایی کنید، خیلی استرس دارم
    سپاس

Junior Member

سلام کسی می دونه چقدر طول میکشه تا جواب معافی کفالت بیاد؟
    یه 15 روزی هست معاینه و اینا انجام شده ولی هنوز خبری نشده...

Junior Member

دوستانی که تازه به کمیسیون رفتن چند روز کشید تا معرفی به واحد صدور بشن؟برای من نزدیک 1 ماه هست الان که معرفی به صدور نشده

Junior Member

سلام

من پدرم از یه چشم نابینا و درصد بینایی چشم دیگرشون خیلی پایینه. برای معافیت کفالت اقدام کردم. ۲۷ آبان کمیسیون اولیه بود و ۵ آذر هم رفتن بیمارستان ولی هنوز هیچ خبری بعد از بیمارستان به ما ندادن و با وجود پیگیری از نظام وظیفه بازم می‌گن صبر کنید که sms بدن. می‌خواستم بدونم مدت زمان انتظار برای این sms چقدره؟ و آیا راهی هست که پیگیری کنم که الان کارها تو چه شرایطیه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط berouzz نمایش پست ها
    سلام

من پدرم از یه چشم نابینا و درصد بینایی چشم دیگرشون خیلی پایینه. برای معافیت کفالت اقدام کردم. ۲۷ آبان کمیسیون اولیه بود و ۵ آذر هم رفتن بیمارستان ولی هنوز هیچ خبری بعد از بیمارستان به ما ندادن و با وجود پیگیری از نظام وظیفه بازم می‌گن صبر کنید که sms بدن. می‌خواستم بدونم مدت زمان انتظار برای این sms چقدره؟ و آیا راهی هست که پیگیری کنم که الان کارها تو چه شرایطیه؟

ممنون
    منظور از کمیسیون اولیه اونیه که توی نظام وظیفه تشکیل میشه یا توی بیمارستان؟
    بعد از معاینات پزشکی یه کمیسیون توی نظام وظیفه به مدت 3 تا 5 هفته بعدش تشکیل میشه و نظر اولیه رو اعلام می کنن... بعدم یه سری مدرک ازتون میخوان و یه کمیسیون دیگه نظر قطعی رو میده

Junior Member

سلام کسی از دوستان اینجا هست که معافیت موقت داشته باشه و برای دائمی کردن معافیت مادر اقدام کرده باشه ؟ جلسه معافیت دائم چطور هست ؟ چه مدارکی باید برد؟

Junior Member

من 30 ماهم تموم شده به من اس ام اس امده که مراجعه به شورای پزشکی . با توجه به اینکه تک پسر هستم چرا باید مراجعه به شورای پزشکی بشم؟؟ معافیت از نوع کفالت طلاق مادر هست.

Junior Member

با سلام

من حین خدمت برای معافیت کفالت پدر بیمار اقدام کردم و بعد از تمامی مراحل بیمارستان و دو تا کمیسیون پزشکی و نهایت کمیسیون بدوی منو معاف کردن ولی بلافاصله بعدش مرکز استان طبق ماده 43 اعتراض زد و پدرمو به کمیسیون شورای عالی پزشکی معرفی کردن.

بعد از معاینه پدرم، منتظر نتیجه نشدیم و برگشتیم شهرستان.
    از اون موقع تا الان 4 هفته میگذره و هر بار میگن پرونده شما آماده نشده و نتیجه رو هم بهم اعلام نمیکنن و میگن هنوز کار داره!

به نظرتون این چه مرحله ای داره که اینقدر دارن طولش میدن ؟؟
    نگران شدم بد جوری لطفاً راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط berouzz نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    سلام شما باید حضوری برید بیمارستان و پیگیری کنید ، sms ها ممکنه نرسه و به هر دلیلی دیر برسن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)