صفحه 327 از 330 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    سلام
    من برای معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی اقدام کردم، 3تا کمیسیون طی شد و در نهایت گفتن شدید زدن و قرار شد ارسال کنن برای نظام وظیفه، از طریق یکی از دکترها هم که پیگیر شدم گفتن روندش اینه که توی نظام وظیفه هم یه کمیسیون دیگه تشکیل میشه و تایید نهایی اونجا انجام میشه. امروز خودم رفتم بهزیستی ببینم پرونده تو چه مرحله ایه که بهم گفتن توی همین بهزیستی قراره یه کمیسیون دیگه به نام کمیسیون سربازی تشکیل بشه و دکتر نظام وظیفه میاد توی بهزیستی واسه تایید و اینکه پرونده فعلاً نمیره نظام وظیفه تا این کمیسیون سربازی توی خود بهزیستی برگزار بشه. حالا میخواستم ببینم واقعاً روندش همینه؟! یا خواستن منو بپیچونن؟!
    چون من شنیده بودم که وقتی بهزیستی نوع معلولیت رو شدید بزنه، دیگه پرونده میره نظام وظیفه و اونجا پیگیری میشه، اما امروز بهم گفتن که تو همون بهزیستی یه کمیسیون سربازی دیگه هم تشکیل میشه...
    لطفاً راهنمایی کنید، خیلی استرس دارم
    سپاس
    کسی هست تجربه مشابهی داشته باشه یا بتونه راهنمایی کنه منو؟؟؟!

Junior Member

سلام
    من میخوام برای معافیت کفالت پدرم اقدام کنم
    پدرم دیابت داره روزی ۴۰واحد انسولین میزنه زخم پا داره و کتفش مشکل داره نمیتونه از یه حدی بیشتر بالا ببره عینکش هم دو دید شده و زیاد نمیتونه سرپا وایسته
    از طرفی مشکل اعصاب هم داره و ی سابقه ی صرع خفیف هم داره ۴۰ روز توی کما بوده چندسال پیش و چندبار عمل پروستات داشته
    از طرفی مادرم هم مشکل حاد گوارشی داره و هر سه روز یکبار باید آمپول تقویتی بزنه تا بتونه سرپا باشه
    مادرم هم مشکل اعصاب داره و فوبیای بلع غذا داره
    من تک پسرم و ترم آخر ارشد
    میشه یکی درست راهنماییم کنه
    آخه هرکی ی چی میگه
    ممنون

Junior Member

من تاریخ 97/6/17 از دوره کارشناسی فارغ التحصیل شدم، یه سال (دو ترم) هم سنوات داشتم که بردم نظام وظیفه و هر ترم رو جداگونه تایید کردن و تاییدیه رو بردم دانشگاه. حالا دارم واسه معافیت کفالت ماده 6 بهزیستی اقدام میکنم و میخواستم بدونم چقدر دیگه وقت دارم واسه ارسال دفترچه؟!
    با توجه به اینکه یه سال هم سنوات خوردم (ولی نظام وظیفه تایید کرده) هنوز هم تا سال 98 (یک سال) وقت دارم یا اینکه وارد غیبت شدم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mtahamj نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای معافیت کفالت پدرم اقدام کنم
    پدرم دیابت داره روزی ۴۰واحد انسولین میزنه زخم پا داره و کتفش مشکل داره نمیتونه از یه حدی بیشتر بالا ببره عینکش هم دو دید شده و زیاد نمیتونه سرپا وایسته
    از طرفی مشکل اعصاب هم داره و ی سابقه ی صرع خفیف هم داره ۴۰ روز توی کما بوده چندسال پیش و چندبار عمل پروستات داشته
    از طرفی مادرم هم مشکل حاد گوارشی داره و هر سه روز یکبار باید آمپول تقویتی بزنه تا بتونه سرپا باشه
    مادرم هم مشکل اعصاب داره و فوبیای بلع غذا داره
    من تک پسرم و ترم آخر ارشد
    میشه یکی درست راهنماییم کنه
    آخه هرکی ی چی میگه
    ممنون
    خب چرا اقدام نمی کنین که نتیجه واقعی رو بفهمین؟ نهایتش میگن معاف نمیشین و تکلیفتون معلوم میشه
    اگه منتظرین یه نفر اینجا یا حتی توی همون نظام وظیفه بتونه نظر قطعی بده که معاف هستین یا نه بدونین که دارین الکی وقتتون رو از دست می دین... بعد از درخواست شما و انجام معاینات پزشکی، دو کمیسیون پزشکی تشکیل میشه و بعد از تایید این دوتا مرکز استان باید تایید نهایی رو بزنه... هر چیزی ممکنه در این سه جلسه اتفاق بیفته و کسی نمیتونه پیش گویی کنه... کل هزینه درخواست و معاینه و اینا هم حدودا 100 تومنی میشه که ارزش امتحان رو حتما داره...

همچنین شما چون فعلا در حال تحصیل هم هستین اگه درخواستتون رد هم بشه هیچ اتفاقی نمیفته و اعزام نمیخورین... این امکان رو هم خواهید داشت که بعد از تحصیل هم مجددا درخواست بدین که البته اگه اون رد بشه بلافاصله اعزام میخورین و در اولین تاریخ اعزام میشین...

سلام بله برای معافیت کفالت از ۱۶ سالگی به بعد میشه اقدام کرد

تبصره ۶ رو وقتی وارد غیبت بشی نمیتونی ازش استفاده کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohhhamad نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مشکلی در گرفتن معافیت برام پیش اومده.
    من پدرم65 سالشه و بیماری As (روماتیسم ستون فقرات)داره.کمرش کاملا خم شده و اگه فیزیوتراپی ودارو نخوره دچار مشکل میشه.
    ما رفتیم برای معافیت سازمان بهزیستی اونجا خودش معرفی می کنند به یه دکتر.ما اون موقع مدارک پزشکی نبرده بودیم.آقا این دکتره یه دکتره عمومی بوداصلا سر در نمی آرود این چه بیماریه هستش و.....
    ( در کل این بیماری ناشناختس)
    خلاصه برام ما نوشت درصد معلولیت کم و وبرای معافی گرفتن باید درصد بالا باشه(برا من رو هوا دکتره نوشت25 درصد)
    حالا من دوباره فردا میخوام برم بهزیستی این دفعه عکس از کمر بابام هم گرفتم.دکتر معالجش که آرتوپد هستش هم نوشته به دلیل انجماد کامل مفاصل از کار افتاده کلی اعلام کرده .این بیماری به قلب هم میزنه.از دکتر معالج قلب هم هم یه گواهی گرفتم گه پدرم 4 سال تحت نظره و.....
    حالا من شدیدا می ترسم.میخواستم فردا پدرم رو پیش یه دکترروماتولوژی هم ببرم تا اونم گواهی بده و اینها.به نظرتون با این دکتر تعطیل بهزیستی چی کار کنم؟
    اون اصلا اطلاعات نداره.
    ممنون میشم تجربیاتتون واطلاعاتتون رو برام بگید که خیلی ضروری احتیاج دارم.
    مرسی
    اقا شما موفق شدی معافیت بگیری

Junior Member

سلام به همه
    من تک فرزندم و پدرم یه غده چربی بزرگ تو کمرشه ولی از کار افتاده نیست. میخواستم ببینم اگه اقدام کنم میتونم کفالت پدرمو بگیرم یا خیلی سخت میگیرن لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

Junior Member

سلام دوستان
    من ٢١ سالمه و برادرمم زير ١٨ ساله
    پدرم عمل قلب باز انجام داده
    ميخاسم ببينم اميدش هس ك معاف شم يا ن

Junior Member

سلام دوستان کسی هست به من پاسخ بده؟
    شرایط من به این شکل هست که 28 سالمه و یک برادر کوچکتر از خودم دارم که معافیت پزشکی گرفته برای سربازی (مشکل کلیه) و خودمم گودی کمر زیااااد دارم و پدرم 73 سالش هست. با این شرایط راهی داره من معافیت پزشکی بگیرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)