صفحه 329 از 330 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi4040 نمایش پست ها
    با سلام بنده در تاریخ مهر 97 تقاضای معافیت کفالت مادر مطلقه رو دادم و اواخر آبان بعد از طی مراحل اداری و استعلام و تحقیقات محلی دعوت شدیم شورای بدوی که اونجا هیچ سوال خاصی نپرسیدن و گفتن پرونده رو فرستادن استان برای معافیت موقت چون از تاریخ طلاق 20 ماه گذشته بود بعد دو ماه بصورت نامحسوس دوباره اومده بودن تحقیقات محلی و حالا بعد از طی 7 ماه در اردیبهشت 98 زنگ زدن که پرونده مشکل داشته و ارجاع دادیم شورای تجدید نظر علی رغم کلیه شرایط لازم آیا طبیعی هست که ارجاع بدن به تجدید نظر اگر کسی تجربه شو داره لطفا راهنمایی کنه اونجا چی میپرسن؟؟؟
    در مورد این بخش تحقیقات محلی یکمی توضیح میدی؟
    توی کدوم شهر اقدام کردی برای معافیت؟
    چطوری تحقیقات محلی رو انجام دادن؟

من از طریق معافیت کفالت (سرپرستی مادر) معافیت موقت گرفتم ، میخواستم ببینم زمان تبدیل معافیت موقت به دائم باز هم مدارک مثل اجاره نامه یا سند ملک رو میخوان ازم؟ چون برای معافیت موقت خیلی اذیتم کردن

پیشاپیش ممنون از شما.[/QUOTE]

میشه شما هم یه مقداری در مورد این فرآیند معافیت موقت توضیح بدی؟
    اول از همه اینکه از چه شهری اقدام کردی؟
    مراحل چطوری بود؟
    چه مشکلات و سختی‌هایی داشت که میگی اذیت شدی؟
    چه مدارکی ازت خواستند؟

Junior Member

سلام.در سال ۹۸ کسی نمی دونه قوانین به چه شکلی هستش.من برگه ۴۵ روزه دارم.میخوام معافیت کفالت بگیرم.برای دوره دو ماه آموزش اجباری،نمی دونم آیا نظام وظیفه مستقیم برگه ۴۵ روزه رو قبول میکنه؟؟؟؟؟؟؟ یا باید سپاه پذیرش گرفت تا آموزشی که در بسیج گذروندم محاسبه شه؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

با سلام به همه
    یک سوال داشتم امیدوارم یک نفر پاسخ بده.
    پدرم بیماری صرع داشت
    واسه کفالت اقدام کردیم کمسیون اخر رو چند روز پیش رفتیم.دکتر بیمارستان هم که نوار مغز گرفت و آزمایش بیماری پدرم رو تایید کرده ولی تو کمسیون گفتن سابقه میخوایم سابقه چی دارید که من نوار مغزهای چند سال رو تا ۶ سال گذشته رو دادم بهشون از ۴ نفر جلسه ۳ نفر میگفتن خب همه چیز درسته یکی شون یک ایراد مسخره گرفت که چرا نوار مغزها همه یک شکلند اینا.خلاصه حین بحث اعضای کمسیون،به ما گفتن باشه شما برو هفته بعد بیا قسمت کفالت نتیجه رو بپرس.
    الان این یعنی چی
    معاف؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا عدم معافیت؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

کاش ادمین‌های محترم این تاپیک رو ببنندنش
    چون پر شده از سوالاتی که هیچ کسی حاضر نیست جواب بده بهشون

دوستی که میایی این پست‌ها رو می‌خونی و مشکلت از همینجا حل میشه
    اینقدر مرام داشته باش که یه هفته بعد مشکلت هم بیایی سر بزنی که مشکل بقیه هم مثل خودت حل بشه

Junior Member

سلام دوست عزیز David723،احتمالا شما کمیسیون پزشکی رو رفتید و باید منتظر بمونید که جوابش براتون sms بیاد،اگر انشاالله مثبت بود دعوت میشید به کمیسیون بدوی و اون جا نظر نهایی رو صادر میکنن در مورد معافی شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط David723 نمایش پست ها
    با سلام به همه
    یک سوال داشتم امیدوارم یک نفر پاسخ بده.
    پدرم بیماری صرع داشت
    واسه کفالت اقدام کردیم کمسیون اخر رو چند روز پیش رفتیم.دکتر بیمارستان هم که نوار مغز گرفت و آزمایش بیماری پدرم رو تایید کرده ولی تو کمسیون گفتن سابقه میخوایم سابقه چی دارید که من نوار مغزهای چند سال رو تا ۶ سال گذشته رو دادم بهشون از ۴ نفر جلسه ۳ نفر میگفتن خب همه چیز درسته یکی شون یک ایراد مسخره گرفت که چرا نوار مغزها همه یک شکلند اینا.خلاصه حین بحث اعضای کمسیون،به ما گفتن باشه شما برو هفته بعد بیا قسمت کفالت نتیجه رو بپرس.
    الان این یعنی چی
    معاف؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا عدم معافیت؟؟؟؟؟؟؟
    --------------------------------------------------
    با سلام دوست عزیز،احتمالا شما شورا پزشکی رو طی کردین و جواب این شورا از طریق sms میرسه بهتون،اگر انشاالله نظرشون مثبت بود در مورد نیاز مند بودن پدرتون به شما، یه کمیسیون دیگه هست(کمیسیون بدوی) که در این کمیسیون نظر نهایی رو میدن در مورد معافی شما و فقط مکفول در این جلسه شرکت میکنه.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر در این مورد اطلاع دارید راهنمایی کنید.
    طبق ماده ۵ آیین نامه کفالت (http://www.vazifeh.police.ir/index.j...25&pageid=5196):‌
    وجود برادری که از معافیت تحصیلی برخوردار است مانع از معافیت کفالت موقت مشـمولی که در شـهر محل سـکونت مکفول اقامت داشـته و سرپرستی خانواده را بر عهده دارد نخواهد بود، مشـروط بر آنکه برادر مشمول خارج از شهرستان محل سکونت مکفول به تحصیل اشتغال داشته باشد.

پدر من بیشتر از ۷۰ سال سن داره و برادرم در شهرستان دیگه مشغول به تحصیله. طبق این ماده من میتونم تا پایان تحصیل برادرم به طور موقت معافیت کفالت بگیرم؟ پدرم غیر از من و برادرم فرزند دیگه ای نداره، کار نمیکنه و حقوق بازنشستگی یا منبع درامد دیگه ای نداره.

Junior Member

سلام. من یک سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.
    طبق ماده ۵ آیین نامه کقالت وجود برادری که از معافیت تحصیلی برخوردار است مانع از معافیت کفالت موقت مشـمولی که در شـهر محل سـکونت مکفول اقامت داشـته و سرپرستی خانواده را بر عهده دارد نخواهد بود، مشـروط بر آنکه برادر مشمول خارج از شهرستان محل سکونت مکفول به تحصیل اشتغال داشته باشد.
    پدر من بالای ۷۰ سال سن داره و برادرم در شهرستان دیگه در حال تحصیله. طبق این ماده من میتونم تا پایان تحصیل برادرم به طور موقت معافیت کفالت در مورد پدرم بگیرم؟ پدرم به غیر از من و برادرم فرزند دیگه ای نداره، کار نمیکنه و بازنشسته هم نیست.

Junior Member

سلام دوستان اگر زمان اعلام نتیجه معافیت تا بعد از پایان دوره لیسانس طول بکشه ( همون یک سالی که بعد از لیسانس فرصت داریم)
    یا اصن تو همین یه سال بعد لیسانس که دارای معافیت هم هستیم اقدام کنیم
    با توجه به اینکه از دانشگاه نمیشه اشتغال به تحصیل گرفت
    چون انتخاب واحد نکردیم و درس تموم شده آیا در صورت منفی بودن نتیجه معافیت اعزام میشیم؟
    کسی بخواد ارشد شرکت کنه یا مهاجرت تحصیلی کنه تکلیفش چی میشه

Junior Member

دوستانی که معافیت کفالت (پدر بالای 70 سال یا بیمار) گرفتند این معافیت از ابتدا موقته یا از ابتدا دائم؟
    با معافیت موقت امکان خروج از کشور وجود داره برای کار یا تحصیل؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخ دهنده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)