صفحه 44 از 297 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط r0bin نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی کاملتون دوست عزیز،خیالم راحت شد،....پس میفرمایید اگه حقیقت رو بگم مشکلی پیش نمیاد....فقط یه چیزی ،محل سکونت مادرم جدا از منه و منم هر از چن گاهی میرم خونه مادرم،اون وقت چی؟بازم مشکلی نیست؟
    و اینکه همسایه های مادرم اصلا ما رو نمیشناسن،در اینصورت تحقیق محلی پلیس کامل میشه؟،اصلا ربطی به من داره،یا اینکه مشکله نیرو انتظامیه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین...
    مشکل اونها نیست مشکل شماست ولی فکرشم نکنید. مرحله ی کلانتری یه پیش گیری برای تقلبه. قرار نیست اذیت بشید زیاد. کلانتری به کلانتری هم فرق میکنه همه چی. من همه ی کارهام داخل کلانتری انجام شد و به جای تحقیق محلی افسر پرونده از من کارت شارژ خواشت. ایرانه دیگه
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member

سلام
    وقتتون به خیر
    سولی داشتم :
    کسی اطلاع داره که این قانون معافیت فرزندان معلولین تا چه زمانی اعتبار دارد؟
    یه جا دیدم نوشته بود که تا پایان سال 89 اعتبار دارد، آیا این صحت دارد؟

لطفاً اگه کسی اطلاع داره اطلاع رسانی کنه.
    ویرایش توسط gulunc : February 12th, 2011 در ساعت 06:01 PM دلیل: املایی

نقل قول نوشته اصلی توسط gulunc نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون به خیر
    سولی داشتم :
    کسی اطلاع داره که این قانون معافیت فرزندان معلولین تا چه زمانی اعتبار دارد؟
    یه جا دیدم نوشته بود که تا پایان سال 89 اعتبار دارد، آیا این صحت دارد؟

لطفاً اگه کسی اطلاع داره اطلاع رسانی کنه.
    صحت نداره. اصلاح قانون معافیت ها در سال 90 اتفاق خواهد افتاد ولی جزییات دقیق اون منتشر نشده. فقط سردار زاده کمند 7-8 ماه پیش گفته بود که بیماری واریکوسل حذف میشه که ایشون دیگه رییس سازمان نیستند و اون هم معلوم نیست. کلا کسی که معافی در حال حاضر شامل حالش بشه منطقا باید سریع اقدام کنه.
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

سلام
    من برای معافیت کفالت جد دارم اقدام میکنم
    میخواستم بدونم بعد از گرفتن اون برگه از پلیس +10 که شامل عکس و مشخصات هست ، در مدت 14 روز کاری هست که ادم جلو جلو انجامش بده ؟ کلا بعد از 14 روز که به نظام وظیفه مراجعه کنیم روند کار چجوریه ؟
    یه سوال دیگه هم داشتم : توی اون برگه پلیس +10 در قسمت تحصیلات آخرین مدرک تحصیلی ملاکه ؟ چون من الان دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم ولی در اون قسمت زده فارغ التحصیل کاردانی ! این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ البته اشتغال به تحصیل رو هم تحویل پلیس +10 دادم .
    و آخرین سوال : اون مرحله گرفتن استعلام از ثبت احوال به چه صورته ؟ کی باید انجام شه ؟ حتما خود فرد صاحب شناسنامه برای گرفتن استعلام باید حضور داشته باشه ؟

با تشکر

Junior Member

سلام به همه دوستان و اساتيد محترم
    يه سئوال كوچك داشتم
    پدر من به خاطر ديسك كمر الان 5 6 ماه شده كاملا از كار افتاده و ديگه كار به عمل جراحي كشيده و بايد همين روزا عمل كنه.بگذريم از بحث اينكه واسه ديسك كمر معافي ميدن يا نه
    براي پيگيري مراحل معافي واسه ديسك كمر پدرم بايد چكار كنم؟ مراحلشو دقيق توضيح بديد ممنون ميشم.اول بايد برم نظام وظيفه يا .... ؟؟

Junior Member

بچه ها تورو خدا راهنمايي كنيد من امروز بابام دوباره رفت دكتر
    دكتره هم بهش گفته تو از كار افتاده شدي.اگه تك پسري داري ( كه داره ) به احتمال زياد معاف ميشه
    گفته تاييد نهايي از كارفاتادگي رو تو نظام وظيفه من ميكنم

تورو خدا بگيد بايد چكار كنم فردا
    از كجا شروع كنم
    چيرو پست كنم
    كجا برم

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط a3moon نمایش پست ها
    بچه ها تورو خدا راهنمايي كنيد من امروز بابام دوباره رفت دكتر
    دكتره هم بهش گفته تو از كار افتاده شدي.اگه تك پسري داري ( كه داره ) به احتمال زياد معاف ميشه
    گفته تاييد نهايي از كارفاتادگي رو تو نظام وظيفه من ميكنم

تورو خدا بگيد بايد چكار كنم فردا
    از كجا شروع كنم
    چيرو پست كنم
    كجا برم
    سلام

اول متاستفم بابت پدرتون . دوم تبریک میگم بابت معافیت.

ببینید شما میرید اداره پست و دفترچه خدمت را به همراه پاکت های لازمه دریافت میکنید. البته در بعضی از دفاتر اون پاکت ها را اول به شما نمیدهند. شما دفترچه رو بدقت مطالعه کنید. مدارک لازمه رو جمع آوری کنید( طبق جداول) - فیش های بانکی مورد نیاز رو ضمیمه کنید - فرم های معافیت کفالت رو پر کنید و تشریف ببرید اداره پست. اونجا درخواست پاکت معافیت کنید و پست کنید. به همین راحتی. کار راحتیه منتها بدو بدو زیاد داره.

موفق باشید

Junior Member

سلام من شرمندم نفميدم بايد كجا سوالمو بپرسم اينجا ميپرسم من يه مادر بزرگ دارم كه هشتاد سالشه و يه پسر و دختر داره پسرش خارج زندگي ميكنه و بالاي شس سال سن داره و سه دختر داره و من نوه دختري هستم ايا من ميتونم معافيت بگيرم ؟من تنها نوه بالاي هجده سال هستم مشكلم اينجاس كه ايا دايي من كه خانواده داره براي معافيت من مشكل ايجاد ميكنه يا نه .ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط baba نمایش پست ها
    سلام من شرمندم نفميدم بايد كجا سوالمو بپرسم اينجا ميپرسم من يه مادر بزرگ دارم كه هشتاد سالشه و يه پسر و دختر داره پسرش خارج زندگي ميكنه و بالاي شس سال سن داره و سه دختر داره و من نوه دختري هستم ايا من ميتونم معافيت بگيرم ؟من تنها نوه بالاي هجده سال هستم مشكلم اينجاس كه ايا دايي من كه خانواده داره براي معافيت من مشكل ايجاد ميكنه يا نه .ممنون
    سلام دوست گرامی

با عرض تاسف باید عرض کنم این قانون خیلی وقته اصلا اجرا نمیشه. حتی اگه اجرا هم میشد باز شما نمیتوانستید از این قانون استفاده کنید. چرا که مادربزرگ شما دارای فرزند ذکور هستند. من خودم هم میخواستم از این معافیت استفاده کنم که میگفتن اصلا این قانون اجرا نمیشه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

با عرض تاسف باید عرض کنم این قانون خیلی وقته اصلا اجرا نمیشه. حتی اگه اجرا هم میشد باز شما نمیتوانستید از این قانون استفاده کنید. چرا که مادربزرگ شما دارای فرزند ذکور هستند. من خودم هم میخواستم از این معافیت استفاده کنم که میگفتن اصلا این قانون اجرا نمیشه.

موفق باشید
    ببخشید میشه توضیح بدید که چه قانونی خیلی وقته اجرا نمیشه ؟ کفالت جد یا جده ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)