صفحه 48 از 330 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

بعدش اقدام کنید بهتره. چون مسلما ازتون مدارک پزشکی پدرتون رو میخوان.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط a3moon نمایش پست ها
    كسي ميدونه من قبل از عمل ديسك كمر بابام برم براي كاراي معافي بهتره يا بعدش
    قطعا و یقینا قبلش حتی اگه پدرتون اذیت میشه ویلچر هم در روایات اومده که واجبه
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    بعدش اقدام کنید بهتره. چون مسلما ازتون مدارک پزشکی پدرتون رو میخوان.

موفق باشید
    من جواب شما رو ندیدم ولی مدارک پزشکی دیسک کمر معتبر نیست معرفی میشن بیمارستان 501 برای ام آر ای.

انشالله که کارتون درست بشه ولی خب باید واقع بینانه نگاه کرد دوست عزیزم.
    در هر صورت من که برای معافیتتون دعا میکنم.

موفق باشید
    25 درصد از مردم از بيماري هاي اعصاب و روان رنج مي برند

به گفته دكتر احمد جليلي ٬ بيماري هاي روان ناشي از عملكرد نامطلوب و تغييرات بيوشيميايي مغز بوده و ارتباط دادن آن با روح صحيح نيست.

اثبات ناتوانی برادر از نگهداری مادر کار سختی نیست. یه روز تشریف ببرید بیمارستان 505 ارتش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seda67 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    متاسفانه باید بگم که نه. معافیت بهزیستی مربوط به قانون جامع حمایت از معلولین هست و با مورد شما فرق داره.
    شما دو راه حل دارید:
    1- برای مادرتون موفق به گرفتن گواهی معلولیت بشید. اگه شرایطشو دارند خدای نکرده
    2- در شورای پزشکی سازمان وظیفه عمومی ثابت کنید برادرتون توانایی اداره امور مادرتون رو نداره. نیازی نیست که برادرتون خیلی وضعیت خاصی داشته باشه. یه افسردگی معمولی هم این شرط رو برآورده میکنه.
    فقط برای استفاده از هر دو مورد وضعیت نظام وظیفه ی برادرتون (اینجوری که گفتید کارت پایان خدمت) باید ارائه بشه.
    مورد دوم رو امتحان کنید ضرر نداره اگه برادرتون همکاری کنه

سلام seda67 عزیز

شما چند روز پیش این جواب رو به من دادید

ولی الان دوست خوبم سپهر جان نوشته که برای مورد دوم باید شرایط برادرم خیلی حاد باشه!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

اثبات ناتوانی برادر از نگهداری مادر کار سختی نیست. یه روز تشریف ببرید بیمارستان 505 ارتش.
    دوست عزیز

چطور میفرمایید کار سختی نیست؟ شما که دیگه بهتر از من میدونید اینها برای کشاندن به خدمت از هیچ کاری فروگذار نمیکنند. البته من نمیدونم مشکل برادر این دوستمون چی هست ولی اینو مطمئنم تا مشکل برادرشون حاد نباشه و واقعا قادر به مراقبت از مادرشون نباشند، ایشون نمیتونند معاف بشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sma6871 نمایش پست ها
    سلام seda67 عزیز

شما چند روز پیش این جواب رو به من دادید

ولی الان دوست خوبم سپهر جان نوشته که برای مورد دوم باید شرایط برادرم خیلی حاد باشه!!!!!
    شرایط باید خاص باشه. عرض کردم یک روز تشریف ببرید بیمارستان 505 مواردی رو ببینید از نزدیک که اومدن ناتوانی برادرشون رو اثبات کنند. تجربه ای که من از معافی دارم اینه که کسی که بخواد معافیت کفالت بگیره و قانون شامل حالش بشه قطعا معافه. کفالت هم از مواردیه که امکان تجدید نظر توش هست. همت و پشتکار میخواد. شما اگه برادرتون افسردگی داره یعنی بیماری اعصاب داره و قادر به اداره ی امور مادرتون نیست. من روی حرف های ناامید کننده میخواستم جلو برم الان معاف که نشده بودم هیچی هزار تا اتفاق دیگه واسم میفتاد. اینجور مواقع اگه برادرتون ناراحتی خاصی داره و باهاتون همکاری میکنه اقدام نکردن خیلی اشتباهه

دوست عزیز

چطور میفرمایید کار سختی نیست؟ شما که دیگه بهتر از من میدونید اینها برای کشاندن به خدمت از هیچ کاری فروگذار نمیکنند. البته من نمیدونم مشکل برادر این دوستمون چی هست ولی اینو مطمئنم تا مشکل برادرشون حاد نباشه و واقعا قادر به مراقبت از مادرشون نباشند، ایشون نمیتونند معاف بشن.
    خب این ها رو که توی دفترچه هم نوشته. تازه نه با این همه سخت گیری. نه حرفی از حاد بودن هست نه اصراری به خدمت کردن. کلی قانون و تبصره هست. اینجا مثلا قراره تجربیاتمون رو به هم بگیم.

سلام
    من برای معافیت کفالت دارم اقدام میکنم
    میخواستم بدونم بعد از گرفتن اون برگه از پلیس +10 که شامل عکس و مشخصات هست ، در مدت 14 روز، کاری هست که ادم جلو جلو انجامش بده ؟ کلا بعد از 14 روز که به نظام وظیفه مراجعه کنیم روند کار چجوریه ؟
    یه سوال دیگه هم داشتم : توی اون برگه پلیس +10 در قسمت تحصیلات آخرین مدرک تحصیلی ملاکه ؟ چون من الان دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم ولی در اون قسمت زده فارغ التحصیل کاردانی ! این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ البته اشتغال به تحصیل الان رو هم تحویل پلیس +10 دادم .
    و آخرین سوال : اون مرحله گرفتن استعلام از ثبت احوال به چه صورته ؟ کی باید انجام شه ؟ حتما خود فرد صاحب شناسنامه برای گرفتن استعلام باید حضور داشته باشه ؟

با تشکر

Junior Member

بچه ها تورو خدا با دليل بگيد بهتره براي معافي پدر نيازمند مراقبت قبل از عمل ديسك كمرش اقدام كنم يا بعدش
    بابام هفته ديگه ميخواد عمل كنه
    همين الانم دوتا عكس ام آر آي داغون از كمر داريم
    دكتري هم كه ميخواد عملش كنه گفته من نامه از كار افتادگي بهتون ميدم
    الانم حدود 5 ماه ميشه در مغازشو باز نكرده.يعني اگه استشهادي چيزي لازم باشه 60 نفر بازاري ميتونن شهادت بدن.من ميگم نكنه عمل كنه بعد براي معافي برم بگن حالا كه عمل كرده پس خوب شده ديگه معاف نميشي.البته همونجوري كه ميدونيد ديسك كمر عمل هم بشه ادم خوب نميشه.فقط دردش شايد از بين بره وگر نه بايد تا اخر عمر بيشتر از 2 كيلو از زمين بلند نكنه.شغل بابام هم لوازم خانگيه و به همين خاطر ديگه تقريبا وضعيت كاريش هم منتفيه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)