صفحه 51 از 330 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    ممکنه برای فرمایشتون منبعی ذکر کنید؟ من هرچی دفترچه رو زیرورو کردم چیزی راجع به این قانون ندیدم. همینطور هم در اینترنت.

ممنونم
    ارادات خاص دارم خدمتتون. درسته که مدیر هستید اینجا. ولی من 3 ماهه که دارم اینجا دوستان رو راهنمایی می کنم و انصاف نیست هر چی من می نویسم شما شبهه توش ایجاد کنید. مراجعه کنید به کتاب قانون معافیتهای وظیفه عمومی. توی اینترنت هم پیدا میشه. لیست بیماری ها هم توی دفترچه نیست عزیزم
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

ارادات خاص دارم خدمتتون. درسته که مدیر هستید اینجا. ولی من 3 ماهه که دارم اینجا دوستان رو راهنمایی می کنم و انصاف نیست هر چی من می نویسم شما شبهه توش ایجاد کنید. مراجعه کنید به کتاب قانون معافیتهای وظیفه عمومی. توی اینترنت هم پیدا میشه. لیست بیماری ها هم توی دفترچه نیست عزیزم
    ببینید دوست عزیزم

من هم خدایی نکرده قصد ایجاد شبه در پست های شما رو ندارم. اگر دقت بکنید در بعضی از پستهاتون که به اطلاعات من اضافه کردید ازتون تشکر کردم( به تنظیمات کاربریتون مراجعه کنید). هدف من اینه که الکی نباید به کسی امید داد یا قطع امیدش کرد. من 3 ساله که با مساله خدمت دارم دست و پنجه نرم میکنم و به اندازه موهای سرم با این افسرهای سازمان وظیفه سروکله زدم. تقریبا تمام قوانین معافیت رو میدونم. این منبعی هم که از شما درخواست کردم به خاطر این بود که یکی از دوستانم میخواست از قضیه طلاق سوری والدینش استفاده بکنه و معافیت بگیره و منم میخواستم مطمئن بشم. همه ما اینجا جمع شده ایم تا اطلاعات خودمون رو باهم شریک بشیم. همین.

امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشید.

ارادتمند شما

سپهر

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cold.rate نمایش پست ها
    یه سوال خیلی ساده واسم پیش اومده؛ اگه مادر و پدر بخوان خیلی حال بدن بهت، و سوری از هم جدا بشن، میشه از این طریق معافیت گرفت بعدشم که رفتی، اونا دوباره عقد کنن (شایدم دیگه راضی نشدن )
    من از شنیده هام بگم(یعنی ممکنه درست نباشه) که باید دو سال از طلاق گذشته باشه تا بشه براش اقدام کرد!

-------------------------------
    لطفاْ از ارسال پست های تحریک امیز خودداری کنید. همونطور که سپهر عزیز اشاره کردن ماهیت فاروم تبادل نظر هست و در تبادل نظر همیشه اختلاف نظر هم هست. وجود اختلاف نظر به منزله کم کردن ارزش های بالای کاربران فعالی که کمک می کنند نیست. من از همه شما دوستان که به نوعی کمک میکنید تشکر میکنم
    ویرایش توسط halandoon : February 20th, 2011 در ساعت 05:57 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

برای دوستانی که حوصله ی تحقیق راجع به قوانین وظیفه ی عمومی رو دارند مطالعه ی کتاب قانون وظیفه ی عمومی اصلاحی 1388 رو توصیه می کنم. تمام شبهه ها رو رفع میکنه. من از اونجا فهمیدم بیماری پدرم توی لیست بیماری های نظام وظیفه است. توی اینترنت هم بگردید پیدا می کنید کتاب رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیزم

من هم خدایی نکرده قصد ایجاد شبه در پست های شما رو ندارم. اگر دقت بکنید در بعضی از پستهاتون که به اطلاعات من اضافه کردید ازتون تشکر کردم( به تنظیمات کاربریتون مراجعه کنید). هدف من اینه که الکی نباید به کسی امید داد یا قطع امیدش کرد. من 3 ساله که با مساله خدمت دارم دست و پنجه نرم میکنم و به اندازه موهای سرم با این افسرهای سازمان وظیفه سروکله زدم. تقریبا تمام قوانین معافیت رو میدونم. این منبعی هم که از شما درخواست کردم به خاطر این بود که یکی از دوستانم میخواست از قضیه طلاق سوری والدینش استفاده بکنه و معافیت بگیره و منم میخواستم مطمئن بشم. همه ما اینجا جمع شده ایم تا اطلاعات خودمون رو باهم شریک بشیم. همین.

امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشید.

ارادتمند شما

سپهر
    نه داداش چه حرفیه. خلاصه که چاکرات فراوان. ولی من همه ی پست هام رو سعی می کنم موثق و قانونی و طبق مشاهدات عینی خودم بنویسم. در هر حال که ارادت داریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran - Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط seda67 نمایش پست ها
    طبق قانون جدید وقوع طلاق باید قبل از سن 16 سالگی مشمول باشد. در صورتی که مشمول اعتراض داشته و احساس کند حقی از وی ضایع شده است حداقل 4 سال باید از وقوع طلاق برای رسیدگی گذشته باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    من از شنیده هام بگم(یعنی ممکنه درست نباشه) که باید دو سال از طلاق گذشته باشه تا بشه براش اقدام کرد!
    ممنون از پاسختون؛ به نظر میرسه یه سریا قبل از من به این فکر افتادن که اینا اینجوری کردن قانونشو؛ ما بریم دنبال همون معافیت پزشکی خودمون

Junior Member

سلللللللللللللللام اقا ميگن اين كسريا و بندو بساتا رو خو سال نود هم تمديد كردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واينكه ميگن اونايي كه كسري خدمت دارن ميتونن اون كسري رو بگيرن بزارن زير سرشون و هر وخ رفتن سربازي از اون استفتاده كنن درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چاكيم جميا

سلام بچه ها اگه کسی میتونه منو رو راهنمایی کنه
    بچه ها من از طرف بهزیستی معرفی شدم به نظام وظیفه امروز کمیسیون بود!! بابی من دیسک های متعدد در ناحیه کمر و گردن وسینه داره !!!! و تمامی دکتر های که رفته بود گفته بودن چون نخاع تحت فشار هستش عمل جراحی خیلی ریسک داره الان که اصلا از خونه در نمی یاد بیرون موقع راه رفتن هم پاش رو رمین کشیده میشه!! و مادر من هم پیوند کلیه هست 2 تا برادر هم دارم که هر دو ازدواج کردن رفتن!!!!پدر من بیماری قند هم داره 20 سال هم هست که قرص های آرام بخش مثل کلونازپام 1 و سیتالوپرام 40 می خوره!!!
    با همه این مسائل امروز من رو تو کمیسیون رد کردن واقعا نمی دونم چی کار کنم تو رو خدا اگه کسی راهی بلده بهم بگه!!!!
    یعنی لعنت بشن این دکتر های نظام وظیفه
    طرف اصلا پرونده پدر من رو نگاه نکرد یعنی در عرض 2 دقیقه ورق زد گفت نمیشه پرت کرد برای دکتر کناری اون ها هم که اصلا نگاه نکردن!!!گفتن نیاز به مراقبت نداره
    ولی به اون خدای که همه می پرستیم الان چند سال کارای خونه رو من انجام می دم
    دارم دیونه می شم!!!!
    بابای من ماه به ماه از خونه بیرون در نمی یاد!!! شما راهی رو نمی دونید؟
    گفتن هیچ راهی برای اعتراض وجود ندارد!!!!!
    خلاص

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    بچه ها من از طرف بهزیستی معرفی شدم به نظام وظیفه امروز کمیسیون بود!! بابی من دیسک های متعدد در ناحیه کمر و گردن وسینه داره !!!! و تمامی دکتر های که رفته بود گفته بودن چون نخاع تحت فشار هستش عمل جراحی خیلی ریسک داره الان که اصلا از خونه در نمی یاد بیرون موقع راه رفتن هم پاش رو رمین کشیده میشه!! و مادر من هم پیوند کلیه هست 2 تا برادر هم دارم که هر دو ازدواج کردن رفتن!!!!پدر من بیماری قند هم داره 20 سال هم هست که قرص های آرام بخش مثل کلونازپام 1 و سیتالوپرام 40 می خوره!!!
    با همه این مسائل امروز من رو تو کمیسیون رد کردن واقعا نمی دونم چی کار کنم تو رو خدا اگه کسی راهی بلده بهم بگه!!!!
    طرف اصلا پرونده پدر من رو نگاه نکرد یعنی در عرض 2 دقیقه ورق زد گفت نمیشه پرت کرد برای دکتر کناری اون ها هم که اصلا نگاه نکردن!!!گفتن نیاز به مراقبت نداره
    دارم دیونه می شم!!!!
    خلاص
    روش اعتراض سالن 3 اتاق 29 - جانشین وظیفه ی عمومی مورد شمارو بررسی میکنه . ولی گویا شما رو بهزیستی رد کرده. اگه بهزیستی شما رو رد کرده که دیگه به نظام وظیفه مربوط نمیشه ولی قطعا بهزیستی شرایطی برای تجدید نظر داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    دارم دیونه می شم!!!!
    خلاص
    روش اعتراض سالن 3 اتاق 29 - جانشین وظیفه ی عمومی مورد شمارو بررسی میکنه . ولی گویا شما رو بهزیستی رد کرده. اگه بهزیستی شما رو رد کرده که دیگه به نظام وظیفه مربوط نمیشه ولی قطعا بهزیستی شرایطی برای تجدید نظر داره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)