صفحه 52 از 330 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام صدای عزیز نه من 3 تا کمیسیون داشتم تو بهزیستی که درجه معلولیت بابام رو شدید زدن 1 دونه اول بود که گفتن چون به مدارک جدید نیاز داریم من رو ارجاع دادن به شورای عالی! از اونجا هم تو شورای عالی که برای بهزیستی بود درجه ی معلولیت رو شدید زدن دو باره خو بهزیستی یک کمیسیون داشت برای نظام وظیفه دوباره معلولیت رو تایید کردن و یک نامه زدن به نظام وظیفه برای معافیت . من هم امروز چهارشنبه کمیسیون داشتم در نظام وظیفه ی قزوین من چون ساکن قزوین هستم از طریق نظام وظیفه قزوین اقدام کردم در عرض 2 دقیقه گفتن پدرت هیچیش نیست! به خدا پدر من رو تمام دکتر ها می گن از کار افتاده تلقی میشه چون حرکات نابجا زبونم لال باعث فلجیش میشه!!! من شوهر خالم دکتر ارتوپد از آمریکاست گفت که اگه با این وضعیت که داری پیش می ری که هر روز توان دستات کم میشه و تعادل نداری تو راه رفتن باید عمل کنی ولی بدون عملت ریسک داره چون که قسمتی که نخاع در اون قرار گرفته تنگ شده و داره فشار میاره علاوه بر همه اینا پدر من 20 ساله قرص هایی رو که گفتم می خوره تا حالا چند بار بیهوش شده و از حال رفته از اون ور دیابت هم داره دیابتی که قند خون میفته و این حالت از تزریق انسلین هم بدتر هستش!!! به هر دری کوبیدم امروز گفتم پدر من 72 سالش هست، بردارم یکیشون بیماری قلبی داره و نمی تونه محافظت کنه خودشم معافیت گرفته و ازدواجم کرده از طرفیم برادر بزرگمم که ازدواج کرده بچه داره و رفته از خونه!!!گفتم بابا یکم وقت بگذارید آخه پدر 72 ساله من با این وضعیت می تونه از مادر من که پیوند کلیه هست نگهداری کنه!!!! به خدا تمام کار ها رو دوش ماست و پدرم عملا ماه به ماه از خونه بیرون در نمیاد!!!! به خدا دیگه موندم چی کار باید بکنم!!!رفتم پیش رئیس کل نظام وظیفه قزوین سرهنگ پرویزی هیچ کاری نکرد بعد از 2 ساعت گفت نمیشه!!!
    به خدا داره حقه من اینجا ضایع میشه!!!
    هرچی با این شماره های مشاوره نظان وظیفه تماس می گیرم بوق اشغال میزنه آزادم که میزنه هیچکس بر نمی داره
    ویرایش توسط ar.ardakani198 : February 23rd, 2011 در ساعت 05:10 PM

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

دوست عزیزمون seda67 یک فایل رو در رابطه با معافیت ها برایم ایمیل کردن. همینطور اتچ کردن و از من درخواست کردن اون رو در سایت قرار بدم. از زحماتشون تشکر فراوان میکنم.

لینک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded systems, Chemnitz

سلام
    بچه ها من یه سوال داشتم.من مادرم بیماری افسردگی دارد. چهار ساله که پیش پزشک میرود از سال 84 و قرص مصرف می کند.من امروز پیش بهزیستی رفتم و گفت اگر بیماری افسردگی مادرم به تشخیص پژشک حاد و مزمن باشد از نوع معلوایت به حساب می آیدو می تونم معاف بشم.این حرف تا چقدر صحیح است؟ البته مادرم قبلش یه دوریه چهار ساله در سال 75تا 79پیش پزشک می رفت که قطعش کرد.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman21 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من یه سوال داشتم.من مادرم بیماری افسردگی دارد. چهار ساله که پیش پزشک میرود از سال 84 و قرص مصرف می کند.من امروز پیش بهزیستی رفتم و گفت اگر بیماری افسردگی مادرم به تشخیص پژشک حاد و مزمن باشد از نوع معلوایت به حساب می آیدو می تونم معاف بشم.این حرف تا چقدر صحیح است؟ البته مادرم قبلش یه دوریه چهار ساله در سال 75تا 79پیش پزشک می رفت که قطعش کرد.
    مرسی
    سلام دوست عزیز شرایط من رو که بالا خوندی!!! ولی من از آبان ماه درگیر این مسائل در بهزستی بودم خیلی اطلاعات دارم در موردش فقط می خوام بهت بگم اصلا امید نبند چون که از شرایط بهزیستی اینه که مامانت بستری شده باشه تو بیمارستان برای چند دوره و شما باید گواهی ببری!! کلا یک پرسه ی زمان بره و هیچ حساب و کتابی هم نداره و خیلی هم بی وجدان هستند و اصلا به حرفت گوش نمی کنن تا زه بعد از 3 ماه و این همه دوندگی هم بهت می گن که بر نظام وظیفه اونام که نفهم عین آب خوردن رد می کنن!!!
    کالا می گم برو دنبالش ولی یک پروسه زمان بر و بی حساب و کتاب هستش!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saman21 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی
    من از اونجایی که خودم رو حساب بهترین حالت ها برای معافی اقدام کردم و بدترین حالت ها برام پیش اومد و در نهایت معاف هم شدم اینجا همیشه سعی میکنم به همه جوری جواب بدم که پی کارشون رو بگیرند و حتی اگه 70 درصد هم احتمال معافی باشه برن دنبالش تا معاف بشن. از اونجایی هم که معافیت هم کفالت اعصاب و روان پدرم بود با بیماری های اعصاب کاملا آشنایی دارم. نمیخوام ناامید بشید چون دوست ندارم امید کسی رو از معاف شدن کم کنم ولی بیخیال بشید. البته این دوستمون که بهزیستی تاییدشون کرده و شورا رد کرده خیلی بد شانس بودن ولی کلا شما گیر کارتون بهزیستیه که احتمال کمی هست به مادرتون بدون بستری و سابقه ی الکتروشوک معلولی بدن.
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام بچه ها اگه کسی میتونه منو رو راهنمایی کنه
    بچه ها من از طرف بهزیستی معرفی شدم به نظام وظیفه امروز کمیسیون بود!! بابی من دیسک های متعدد در ناحیه کمر و گردن وسینه داره !!!! و تمامی دکتر های که رفته بود گفته بودن چون نخاع تحت فشار هستش عمل جراحی خیلی ریسک داره الان که اصلا از خونه در نمی یاد بیرون موقع راه رفتن هم پاش رو رمین کشیده میشه!! و مادر من هم پیوند کلیه هست 2 تا برادر هم دارم که هر دو ازدواج کردن رفتن!!!!پدر من بیماری قند هم داره 20 سال هم هست که قرص های آرام بخش مثل کلونازپام 1 و سیتالوپرام 40 می خوره!!!
    با همه این مسائل امروز من رو تو کمیسیون رد کردن واقعا نمی دونم چی کار کنم تو رو خدا اگه کسی راهی بلده بهم بگه!!!!
    یعنی لعنت بشن این دکتر های نظام وظیفه
    طرف اصلا پرونده پدر من رو نگاه نکرد یعنی در عرض 2 دقیقه ورق زد گفت نمیشه پرت کرد برای دکتر کناری اون ها هم که اصلا نگاه نکردن!!!گفتن نیاز به مراقبت نداره
    ولی به اون خدای که همه می پرستیم الان چند سال کارای خونه رو من انجام می دم
    دارم دیونه می شم!!!!
    بابای من ماه به ماه از خونه بیرون در نمی یاد!!! شما راهی رو نمی دونید؟
    گفتن هیچ راهی برای اعتراض وجود ندارد!!!!!
    خلاص
    يا خدا
    تو هم مشكل منو داري كه يعني معاف نميكنن با اين شرايط؟ باباي منم دقيقا شرايط باباي تورو داره.منتها با اين تفاوت كه اولا من تك پسر هستم و ثانيا بابام دقيقا پس فردا بايد عمل كنه و ثالثا سن بابام 53 ساله !
    به نظرتون اين شرايط تك پسر بودنه من و عمل بابام نسبت به اين دوستمون كه دوتا برادر داشته و باباش عمل نكرده بهتره يا بدتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a3moon نمایش پست ها
    يا خدا
    تو هم مشكل منو داري كه يعني معاف نميكنن با اين شرايط؟ باباي منم دقيقا شرايط باباي تورو داره.منتها با اين تفاوت كه اولا من تك پسر هستم و ثانيا بابام دقيقا پس فردا بايد عمل كنه و ثالثا سن بابام 53 ساله !
    به نظرتون اين شرايط تك پسر بودنه من و عمل بابام نسبت به اين دوستمون كه دوتا برادر داشته و باباش عمل نكرده بهتره يا بدتر؟
    شرایط شما برای معاف شدن کم دردسر تره. انرژی منفی ندید به خودتون. طبق قانون معافید
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded systems, Chemnitz

نقل قول نوشته اصلی توسط seda67 نمایش پست ها
    من از اونجایی که خودم رو حساب بهترین حالت ها برای معافی اقدام کردم و بدترین حالت ها برام پیش اومد و در نهایت معاف هم شدم اینجا همیشه سعی میکنم به همه جوری جواب بدم که پی کارشون رو بگیرند و حتی اگه 70 درصد هم احتمال معافی باشه برن دنبالش تا معاف بشن. از اونجایی هم که معافیت هم کفالت اعصاب و روان پدرم بود با بیماری های اعصاب کاملا آشنایی دارم. نمیخوام ناامید بشید چون دوست ندارم امید کسی رو از معاف شدن کم کنم ولی بیخیال بشید. البته این دوستمون که بهزیستی تاییدشون کرده و شورا رد کرده خیلی بد شانس بودن ولی کلا شما گیر کارتون بهزیستیه که احتمال کمی هست به مادرتون بدون بستری و سابقه ی الکتروشوک معلولی بدن.

سلام
    من که با پزشک مادرم که یکی از بهترین پزشکان ایران است حتی پزشک بهزیستی ایشون را می شناخت صحبت مردم گفت یک گواهی می دهد برای این که این در این مدت تحت مداوا بوده است و من یکی از فامیل هام رئیس بیمارستان است او هم گفت که گواهی مبنی بر بستری بودن در بیمارستان میدهد. آیا با این گواهی ها شانسی دارم یا هنوز احتمالش کمه؟مرسی

سلام به همه دوستان من امروز صبح رفتم تهران نظام وظیفه!! اول رفتم سالن 3 اتاق11 پیش سرهنگ نصرتی تا شروع کردم به صحبت 2 کلمه شنید که گفتم با این شرایطی که من دارم من رو رد کردن گفتش که برو طبقه دوم اتاق شوراها خلاصه رفتم اونجا از ساعت11.45 اونجا بودم تا اینکه ساعت 1.30 نوبت من شد رفتم داخل تا مدارکو گذاشتم رو میز گفت به من مربوط نیست اسم دکتر هم دکتر خسروی بود گفتم سرهنگ نصرتی گفتن که بیام اینجا من از شهرستان اومدم گفت برو بگو به صورت کتبی بنویسن تا جواب بدم رفتم بیرون خوشبختانه از شانس خوب ما همه رفته بودن برای نماز و ناهار و بعد از اون دوباره برگشتم داشت می رفت بعد از هزار بار خواهش گفت بده مدارک رو ببینم مدارک رو که دید گفت نمیشه نظام وظیفه به تنگی کانال های نخاعی، دیابت و از این حرف های معافیت نمیده!!! اینم از 3 ماه دوندگی
    همشون آدم های بیخودین!!
    عقده ای ها
    یعنی من موندم می خوام فریاد بزنم تز این همه بی عدالتی!!!!

Junior Member

سلام
    تا اونجایی که تونستم این تاپیک رو زیر و رو کردم ولی باز مطمن نیستم
    من میخوام برای معافبت کفالت پدر بالای 59 سال اقدام کنم
    مدرک کارشناسی
    غیبت هم ندارم
    فقط مشکلم اینه که یه برادر دارم که خارج از کشور مشغول تحصیل
    بورسیه دولت المان ولی اقامت نداره و هنوز نمیدونم میتونه اقامت بگیره یا نه
    درسش هم در مقطع دکتری است و 2 یا 3 سال دیگه طول میکشه
    به غیر از این برادر بقیه شرایط رو دارم
    لطفا راهنمایی کنید که اصلا امکان داره من معافیت بگیرم یا نه
    اگه اره فقط باید اقامت داشته باشه یا با نامه ای چیزی که تا چند سال دیگه بر نمیگرده مشکل حل میشه
    ممنون و خسته نباشید
    اینا رو یادم رفت بگم:
    برادرم اون زمان که خریدنی بود سربازیش رو خریدیم و الان با خانومش که اونم بورسیه المان در المان ساکن هستند.
    ویرایش توسط saeed_ssr : February 27th, 2011 در ساعت 12:43 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)