صفحه 53 از 330 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط saman21 نمایش پست ها
    سلام
    من که با پزشک مادرم که یکی از بهترین پزشکان ایران است حتی پزشک بهزیستی ایشون را می شناخت صحبت مردم گفت یک گواهی می دهد برای این که این در این مدت تحت مداوا بوده است و من یکی از فامیل هام رئیس بیمارستان است او هم گفت که گواهی مبنی بر بستری بودن در بیمارستان میدهد. آیا با این گواهی ها شانسی دارم یا هنوز احتمالش کمه؟مرسی
    دیگه قضیه فرق کرد. شانس معافی وجود داره. گواهی الکتروشوک مغزی به همراه خلاصه پرونده لازمه که گویا تهیه کردنش براتون امکان پذیره. در هر حال موفق باشید.
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

سلام
    من که با پزشک مادرم که یکی از بهترین پزشکان ایران است حتی پزشک بهزیستی ایشون را می شناخت صحبت مردم گفت یک گواهی می دهد برای این که این در این مدت تحت مداوا بوده است و من یکی از فامیل هام رئیس بیمارستان است او هم گفت که گواهی مبنی بر بستری بودن در بیمارستان میدهد. آیا با این گواهی ها شانسی دارم یا هنوز احتمالش کمه؟مرسی
    دیگه قضیه فرق کرد. شانس معافی وجود داره. گواهی الکتروشوک مغزی به همراه خلاصه پرونده لازمه که گویا تهیه کردنش براتون امکان پذیره. در هر حال موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من امروز صبح رفتم تهران نظام وظیفه!! اول رفتم سالن 3 اتاق11 پیش سرهنگ نصرتی تا شروع کردم به صحبت 2 کلمه شنید که گفتم با این شرایطی که من دارم من رو رد کردن گفتش که برو طبقه دوم اتاق شوراها خلاصه رفتم اونجا از ساعت11.45 اونجا بودم تا اینکه ساعت 1.30 نوبت من شد رفتم داخل تا مدارکو گذاشتم رو میز گفت به من مربوط نیست اسم دکتر هم دکتر خسروی بود گفتم سرهنگ نصرتی گفتن که بیام اینجا من از شهرستان اومدم گفت برو بگو به صورت کتبی بنویسن تا جواب بدم رفتم بیرون خوشبختانه از شانس خوب ما همه رفته بودن برای نماز و ناهار و بعد از اون دوباره برگشتم داشت می رفت بعد از هزار بار خواهش گفت بده مدارک رو ببینم مدارک رو که دید گفت نمیشه نظام وظیفه به تنگی کانال های نخاعی، دیابت و از این حرف های معافیت نمیده!!! اینم از 3 ماه دوندگی
    همشون آدم های بیخودین!!
    عقده ای ها
    یعنی من موندم می خوام فریاد بزنم تز این همه بی عدالتی!!!!
    کاملا احساس همدردی می کنم و حالتون رو کاملا درک می کنم. متاسفانه شما به کار راه بندازترین فرد اداره نظام وظیفه مراجعه کردید و همونطور که دیدید مرجع بالاتری از ایشون نیست گویا. ولی از اونجایی که شما برای کفالت اقدام کردید میدونم که امکان طرح پروندتون توی شورای عالی پزشکی وجود داره. خلاصه که برای کفالت ناامید نباشید. در ناامیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است حتی در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ssr نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که تونستم این تاپیک رو زیر و رو کردم ولی باز مطمن نیستم
    من میخوام برای معافبت کفالت پدر بالای 59 سال اقدام کنم
    مدرک کارشناسی
    غیبت هم ندارم
    فقط مشکلم اینه که یه برادر دارم که خارج از کشور مشغول تحصیل
    بورسیه دولت المان ولی اقامت نداره و هنوز نمیدونم میتونه اقامت بگیره یا نه
    درسش هم در مقطع دکتری است و 2 یا 3 سال دیگه طول میکشه
    به غیر از این برادر بقیه شرایط رو دارم
    لطفا راهنمایی کنید که اصلا امکان داره من معافیت بگیرم یا نه
    اگه اره فقط باید اقامت داشته باشه یا با نامه ای چیزی که تا چند سال دیگه بر نمیگرده مشکل حل میشه
    ممنون و خسته نباشید
    اینا رو یادم رفت بگم:
    برادرم اون زمان که خریدنی بود سربازیش رو خریدیم و الان با خانومش که اونم بورسیه المان در المان ساکن هستند.
    من اکثرا برای دوستان توضیح دادم چه توی پیغام خصوصی چه اینجا . کسانی که میخوان برای کفالت اقدام کنند و برادر دارند و برادرشون خارج از کشوره 2 راه بیشتر ندارند.
    اول با نامه نگاری های متعدد با وزارت خارجه ی کشور متبوعه و ایران ثابت کنند برادرشون به هیچ وجه به ایران بر نمیگرده که این نامه فرمت خاصی داره و حداقلش سیتیزن بودن برادر هست که گفتم یکی از دوستان من با این نامه نگاری ها معاف شدند. اداره نظام وظیفه به شما میگه نمیشه ولی این جواب رو روی نامه ی وزارت خارجه که تایید کرده برادر شما به گفته ی دفتر امور مهاجرین کشور متبوعه به هیچ وجه به زادگاهش برنمیگرده نمیده. خلاصه که 18 ماه حداقل برای این پروسه متصور باشید و خیلی هم روش حساب نکنید ولی کاری هست شدنی اگه سیتیزن باشند.
    روش دوم هم تایید معلولیت پدر شما توسط بهزیستی هست که شرایطش رو گوگل کنید آشنا بشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded systems, Chemnitz

نقل قول نوشته اصلی توسط seda67 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز که دوباره با پزشک مادرم صحبت کردم گفت که پرونده را نمی تونم بهت بدم فقط یک گواهی مبنی بر تحت درمان بودن طی این دوره را می دهیم. آیا این گواهی که دکتر می دهد و گواهی بیمارستان کافی هست و نمی گویند این گواهای ها ارزش ندارند و باید حتما پرونده داشته باشی؟مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من امروز صبح رفتم تهران نظام وظیفه!! اول رفتم سالن 3 اتاق11 پیش سرهنگ نصرتی تا شروع کردم به صحبت 2 کلمه شنید که گفتم با این شرایطی که من دارم من رو رد کردن گفتش که برو طبقه دوم اتاق شوراها خلاصه رفتم اونجا از ساعت11.45 اونجا بودم تا اینکه ساعت 1.30 نوبت من شد رفتم داخل تا مدارکو گذاشتم رو میز گفت به من مربوط نیست اسم دکتر هم دکتر خسروی بود گفتم سرهنگ نصرتی گفتن که بیام اینجا من از شهرستان اومدم گفت برو بگو به صورت کتبی بنویسن تا جواب بدم رفتم بیرون خوشبختانه از شانس خوب ما همه رفته بودن برای نماز و ناهار و بعد از اون دوباره برگشتم داشت می رفت بعد از هزار بار خواهش گفت بده مدارک رو ببینم مدارک رو که دید گفت نمیشه نظام وظیفه به تنگی کانال های نخاعی، دیابت و از این حرف های معافیت نمیده!!! اینم از 3 ماه دوندگی
    همشون آدم های بیخودین!!
    عقده ای ها
    یعنی من موندم می خوام فریاد بزنم تز این همه بی عدالتی!!!!
    سلام من هم شرایطم تقریبا مثل این دوستمون هست.پدرم به علت شکستی مهره کمر عمل کرده و پیچ و مهره کردن کمرشو و تو عکس هاش هم کاملا واضحه و یکی دو ماه هم تو بیمارستان خوابیده الان هم کارهاشو به سختی می تونه انجام بده
    من می خواستم از طریق بهزیستی اقدام کنم ولی یه جورایی ته دلم خالی شد با اینکه بهزیستی تایید کرده ولی نظام وظیفه قبول نکرد؟
    وقتی رفتید نظام وظیفه پدرتون رو معاینه کردن یا فقط مدارک رو دیدن و گفتن نه؟
    یه سوال دیگه دارم من ساکن تهران هستم می تونم از طریق بهزیستی قزوین اقدام کنم و دفترچه رو همونجا بفرستم؟اونجا تو بهزیستی آشنا دارم فامیل هم دارم می تونم برا فرستادن دفترچه آدرس اونجا رو بدم؟

سلام
    من امروز که دوباره با پزشک مادرم صحبت کردم گفت که پرونده را نمی تونم بهت بدم فقط یک گواهی مبنی بر تحت درمان بودن طی این دوره را می دهیم. آیا این گواهی که دکتر می دهد و گواهی بیمارستان کافی هست و نمی گویند این گواهای ها ارزش ندارند و باید حتما پرونده داشته باشی؟مرسی
    من پدرم 2 تا بیمارستان بستری بود. یکی خلاصه پرونده داد و اون یکی فقط گواهی. در نهایت معاف شدم. در هر حال گواهی هم اگر می دهند نوع بیماری و نوع درمان رو باید قید کنند و حتما توی گواهی بنویسند که کی تا کی و چند بار برای چی بستری بودند. برای پدر من رو زده بودند اختلالات خلقی و اختلال دو قطبی تیپ 1

سوالهای خیلی از دوستان برمیگرده به اینکه پارتی بازی میشه کرد یا نه . آشنا دارم و اینها شرایطی هست که خارج از بحث تاپیکه و نقل اونها اینجا به صلاح نیست. در هر حال من و دوستان دیگه با اشراف به قوانین نظام وظیفه سوالات دوستان رو جواب میدیم ولی شرایط خاصی که بهش رابطه بازی و پارتی میگند رو لطفا اینجا مطرح نکنید. در قانون هم برای خیلی مسائل مثل بهزیستی یک شهر دیگه و اقدام از شهر دیگه هیچ بند و تبصره ای وجود نداره. تجربیات ما هم حالت های عادی هست و آشنا و اینها نداشتم متاسفانه

Junior Member

سلام
    من منظورم این بود که اگر تو یه شهر دیگه اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    و از اینکه گفتم آشنا دارم اونجا ،دلیلم رو برای این کارم(که می خوام تو یه شهر دیگه بفرستم) گفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mf007 نمایش پست ها
    سلام
    من منظورم این بود که اگر تو یه شهر دیگه اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    و از اینکه گفتم آشنا دارم اونجا ،دلیلم رو برای این کارم(که می خوام تو یه شهر دیگه بفرستم) گفتم.
    سلام دوست عزیز من که بعید می دونم بشه چون که اون ها بعد از یک مدت میان وضعیت زندگی و خانواده رو بررسی می کنن به این خاطر هستش!! می دونم اینجا آشنا داری ولی بهتر هستش که از همون تهران اقدام کنی چون اونجا خیلی بهتر برخورد می کنن و بهتر جواب میدن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)